Gancove otázky a odpovede

Diskuze na témata, která se vůbec netýkají digitálů

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod BigglesO27 26. 10. 2017 09:54

Tak hlavně že tys něco podpořil argumentem a nedej bože experimentem, ty zbabělej internetovej slintale :D Ostatně v posledním výpotku ses opět krásně střelil do haksny, ono se ohánět zprávou, kterou zjevně nechápeš (doložil jsem ti to už jednou včetně citací, znovu to opakovat nebudu), to chce bejt extra tupej. A nezapomeň si postěžovat u modů, že ti tu ubližuju :D
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metatron 26. 10. 2017 10:50

.... teraz pride letisko :D
metatron
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 26. 10. 2017 11:02

To právě že nepříjde :D To už (ne)dokázal, šašek :)
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 5. 11. 2017 12:57

BigglesO27 píše:Tak hlavně že tys něco podpořil argumentem a nedej bože experimentem, ty zbabělej internetovej slintale :D Ostatně v posledním výpotku ses opět krásně střelil do haksny, ono se ohánět zprávou, kterou zjevně nechápeš (doložil jsem ti to už jednou včetně citací, znovu to opakovat nebudu), to chce bejt extra tupej. A nezapomeň si postěžovat u modů, že ti tu ubližuju :D


Experiment je v odkazovanem videu v predchozim mem postu, dokonce jich tam je nekolik, takze pokud se tu nekdo strili do nohy, tak je to Ganec s prohlasenimi o "chatrne konsturkci" dvojcat a samozrejme ty :tleskani :lol:
Co se tyce nejake zbabelosti, tak je usmevne, kdyz to slovicko hazi po druhych nekdo, kdo se boji sdelit sve jmeno, abych si za nim na to letiste mohl po predchozim overeni dojit a jestli si nekdo stezuje u modu? Tak pravdepodobne to budes ty, kdyz te takova zbabela ubohost vubec napadla, hezky se odkopavas ty jeden pseudo pilote a wannabe Rambo v jednom :D

No a co se tyce one extra tuposti, tak verit, ze WTC1, 2 a 7 spadly rychlosti blizke (rozdil pouhe necele 1s nehraje roli) volnemu padu (=spodni patra nekladna absolutne zadny odpor - jak je to mozne, nedokazal nikdo, ani tluchuba a usvedceny lhar Biggles do dnesniho dne fyzikalne vysvetlit) nasledkem pozaru kancelarskeho vybaveni, to pojem "extra tupost" naplnuje beze zbytku :lol:

**********

Kdybyste nevedeli, jak udelat ze sebe majestatniho hlupaka a nechteli si brat priklad z uprskaneho Bigglese, tak se muzete inspirovat Gancem:

Ganec píše:Čím viac sa tým zaoberám, tak tým viac prestáva byť zaujímavá otázka "prečo tie budovy spadli" (keďže to je zjavné), ale zaujímavé je skôr "ako je možné, že tie budovy vôbec držali pokope".
Videl si nákres tých nosníkov .. vyzerá to ako domček zo zápaliek. Keby si čítal pozorne, tak by si sa dočítal, že ani tie stĺpy neboli bohviečo (v porovnaní so 60 metrami šírky budovy), že celá tá konštrukcia je pospájaná skrutkami (ktoré majú možno centimetrový priemer .. neviem presne .. ale určite nie moc) .. a ďalšie "pikošky".
Proste: už je mi jasné, prečo celá spadnutá budova spravila len nízku kôpku trosiek a nie vysokú horu odpadu.




:nenapadne 8-) :twisted:
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigglesO27 5. 11. 2017 15:36

Hele šašku, já sem klidně můžu vylepit komunikaci s tebou, jenže by to nejspíš nikoho nezajímalo. Prostě si obyčejnej internetovej ksindl, co dělá ramena a v okamžiku, kdy má přijít někam v reálu (když tu furt vykřikoval, jak někdo někam má za ním dorazit), tak stáhne vocas mezi nohy a drží pysk. A důkazy ve videu? Něco ve stylu kyslík nebo vzduch, všechno jedno? Upřímně - už nejsi dobrej ani na pobavení, jak jsem ti psal i soukromě, tvůj čas vypršel, nudíš. Už jen proto, že fňukáš a lžeš - zkus třeba odcitovat, kdy jsem tvrdil, že se všechno odehrálo prokazatelně podle ofiko verze - naopak tvrdím, že díky podobným zoufalcům tvého kalibru takřka není prostor pro seriózní kritickou debatu.A k těm modům, kdo to vedle brečel (pardón - upozorňoval na “porušení” pravidel :D ), že je na něj útočeno a vynutil si mazání? Já? Fakt si ubožák (navíc když ani v rámci svejch konspiračních schopností ani nedokážeš zjistit jedno jméno, který před tebou ani nikdo nikterak neutajuje :D ). Takže si tu spokojeně prskej dál :D
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 6. 11. 2017 20:23

Nejvic zabavne je, jak se vztekas, protoze nejsi absolutne schopny argumentace, nebyl si dosud schopny ani jedno me tvrzeni vyvratit (coz je logike, musel bys "prepsat" fyzikalni zakony :lol: ) no a pak to takhle dopada, brecis tu jak mala holka co ji rodice zabavili panenku a strach ti ani nedovoli se predstavit. Pozval jsem te na setkani byvalych zamestnancu letiste Kbely (tam bys logicky potkal i me), kdyz si tvrdil, ze lzu a vymyslim si, tak tam by ses mohl blysknout, urcite by si chlapaka, co si dava prezdivku jako imaginarni pilot a kniplu se v zivote ani nedotkl, radi vyslechly. Ty ses ale doslova podelal a ted se tu tocis na tom, ze za tebou nechci prijit do zamestnani a spolehat se na to, ze vubec vystrcis nos z kanclu. Tvl, kdyby ti bylo 10, tak bych si myslel, ze z toho vyrostes, ale tohle je prusvih.

Koneckoncu predstava toho, ze se (nejen) tvi nadrizeni dozvi (treba prave z te interni konverzace, kdy uz si ji vzpomenul), jakeho mentala se zbrojakem zamestnavaji, ti evidentne neni moc prijemna, ze? Oops :D

A at rec nestoji, kdyz uz to Ganec zbabele zabalil:

BigglesO27 27. 4. 2017 16:51 píše:Málokdo věří na 100% oficiálním verzím jakýchkoli závažných incidentů, ale jen málokdo je schopen vymýšlet fantasmagorie raději než by uvěřil poměrně jednoduché informaci.


Ta uveritelna, pomerne jednoducha inforrmace, v tomto pripade je, ze:



Tak co Smallesi027, mas rad duhu, ze? :D :D :D
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigglesO27 6. 11. 2017 23:24

:D
Odesláno: 9. 10. 2017 13:27
Od: Petr Luňák
Komu: BigglesO27
Takze posera neprijde? Otec by si velmi rad vyslechl experta pres vojenska letadla, ktery si rika Biggles a zna wikipedii.
od BigglesO27
Zoufalče, neotravuj. Jestli mne chceš potkat, klidně. Na LKPR se vyskytuju vcelku denně, kde to je, jistě najdeš, o jednoho idiota navíc klidně za den potkat můžu.
Se soudružským pozdravem, a tak dále a tak dále...
od Petr Luňák
Takze teda neprijdes na setkani, abys ex zamestnancum letiste Kbely sdelil sva moudra, presneji receno co z nich kdo delal a nedelal? Ne tak pockej, preci si velky muz s prezdivkou Biggles, tak snad si za svymi tvrzenimi stojsi, nebo ses podelane decko, co umi jen kricet a to jeste ke vsemu pouze na internetu?
Jinak kdyz nebudes podelanej strachy a reknes kde te najdu, tak se za tebou velice rad na LKPR zastavim, tim si u me muzes byt jisty, coz moc dobre vis, nebo alespon tusis, cili se zadne konkretni pozice a tveho jmena nedockam, mam pravdu? Ted tam zrovna jedu v nedeli a rovnez v utery, takze prosim, ja cekam :)
od BigglesO27
Proč bych chodil na nějaký setkání ty šmudlo? A třeba příští úterý tam jsem, klidně se v eFku zastav, šášo :) Jo, tam tě vlastně nepustěj, no tak to holt se se mnou budeš muset spojit třeba přes SZ a já se na zvířátko z Mělníka vyjdu ven kouknout :D
od Petr Luňák
No vzdyt jsem ti to napsal proc,ale ty ses vlastne pomalejsi, tak si to holt precti znovu.
Stale cekam na to jmeno, nebo se mam ptat na udrzbare Bigglese?
od BigglesO27
Ty jsi opravdu chudák :) Návod si dostal, víc s tebou čas ztrácet nehodlám. Takovejhle ukecanejch hloupej přizdisráčů jsou tuny, tak proč trávit čas zrovna s tebou :)
od Petr Luňák
BigglesO27 píše:
Ty jsi opravdu chudák :) Návod si dostal, víc s tebou čas ztrácet nehodlám. Takovejhle ukecanejch hloupej přizdisráčů jsou tuny, tak proč trávit čas zrovna s tebou :)
Ja jsem "chudak a prizdisrac", vystupujici pod vlastnim jmenem, zatimco ty si drsnak Biggles :tleskani :lol:
Njn, co jineho cekat od lhare a tluc-huby, nez ze se podela :)
od BigglesO27
Holt to už je takovej osud, drsňák nepřijede, ale loudit jméno bude :D Nemám sebemenší důvod ti sdělovat víc než je nezbytně nutný, ostatně mne ani nezajímá, nakolik jsi Luňák a nebo třeba Novák. Bohatě stačí, jak vystupuješ :D Takže se stavíš a nebo budeš dělat ramena na netu? :D Ostatně - přijedeš, vysměju se ti a zase vypadneš, ale budiž ti přáno :D Život půjde dál.
od Petr Luňák
Nemas duvod, protoze ses podelanej. Jednoduche jak ceska facka :) Sdel mi sve jmeno, ja si overim, ze pracujes tam kde tvrdis a spolehni se, ze se jednou shledame. Ja slovo drzim a virtualni tluc-huba jako ses ty nejsem a ty to moc dobre vis. Coz je zaroven bohuzel ale ten duvod, proc se bojis vystoupit pod vlastnim jmenem.
od BigglesO27
Takže sráč, OK. Tvůj čas vypršel :)
od Petr Luňák
Jen si zakric, kdyz naivne veris tomu, ze to zakryje tvuj strach a zbabelost v jednom, chlapce :)

Pochybuju, že to někdo bude číst, ale co jsi za zoufalce to vykresluje pěkně, ostatně jako ta tvoje citace mejch slov - jsi prolhanej šmejd a ještě si to odzdrojuješ, fakt asi sypem na Mělník slušnej matroš, tak pac a pusu, kotě (a bacha na panenky, ať ti je zase nemusej dávat do kupy modi) :D
A jinak - vše už bylo řečeno, takže - viz výše (prostě si představ, že na každej tvůj canc jen použiju copy&paste, z již vyřčeného - ušetří mi to výrazně času, je totiž zbytečný ti cokoli dál psát, tudíž i ty tvoje blbosti číst).
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 8. 11. 2017 19:51

A tohle ma podle tebe ukazovat co presne, krom toho, ze si se dokonale odkopal a kazdy muze videt, ze si strachy podelany zbabelec, co odmitl zdvorile pozvani a opetoval to tahanim me na letiste? Ty si asi myslis, ze ses velky frajer, kdyz delas poskoka na letisti, tak to muselo nejakym zpusobem ven, ze? :lol:

No i presto, ze si ze strachu nerekl sve jmeno, abych si te tam sam nasel a nespolehal se na to, ze si prectes SZ a ze lhar jako ty dodrzi slovo, tak jsem tam skutecne byl, bohuzel mi tam nesel net v mobilu a k verejne wifi se zasadne nepripojuji. To je ster, vid? Ale neboj, nevzdavam to, opravdu mi staci, aby si se predstavil a o zbytek se postaram, ale to uz jsem ti jednou psal. Bohuzel bez reakce z tve strany, jak ted krasne muze kazdy videt, dekuji :tleskani :)

Obrázek

A co ty argumenty k 11. zari, jak to bylo s tou rychlosti letadel, ty wannabe pilote? Porad nejsou? A to si rikas Biggles? Je sorry, ona to bude prezdivka maleho Jarmilka a ono mu to zustalo az dodneska, kdyz se tim pilotem nestal, tak si muze tak aspon rikat na internetu, podle fiktivniho pilota :mrgreen:



Vlastne je to podvod, ti odbornici ve videu vubec neexistuji, takove video dokaze totiz udelat i Ganec, stejne tak i takovyhle primitivni web :D

http://pilotsfor911truth.org/core.html

*********

Ganec aka Shyam Sunder obhajuje oficialni zpravu:


:D :lol:
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganec 11. 11. 2017 14:43

Reakcia z vedľajšej diskusie:
Petr Luňák píše:Gance, moc dobre vim, ze me prispevky ctes, takze tim, ze na me nereagujes uznavas, ze mam pravdu. Tvoje vlastni logika.
Tentokrát zareagujem, možno to konečne pochopíš:
Dal som si ťa do zoznamu ignorovaných, aby som nemusel reagovať na trolling
"záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě"
=> teda obviňovania z tvrdení ktoré druhí nenapísali (klamstvá), osobné urážky, offtopicy a podobné provokácie

Ukážka urážky: "fyzice rozumis jako koza patrzeli" => je klasický osobný útok
Klamstvo: "toto je podle Gance neostre" => nikdy som nič také nenapísal; len som popísal o čom je video od T.N.
Offtopicy sú: ignorovanie témy aktuálnej diskusie (focus breathing) => ale riešenie len inej témy a "chytanie za slovíčka"
(typický trolling je aj pokračovanie témy, ktorú začal iný troll)

Aby všetci vedeli, že:
- na tvoje príspevky nereagujem, lebo na ne nemám argumenty, ale preto, lebo ich považujem za trolling
Tak som im napísal, že:
- Ak ich niečo z tvojho príspevku skutočne zaujíma, tak nech to zacitujú a ja na to určite zareagujem.

Má to mimochodom ďalší efekt na detekciu a eliminovanie trollingu:
- ten kto zacituje aj tie klamstvá a urážky => je tiež troll
- no a keď tie príspevky nikto nezacituje => tak je to trolling aj pre ostatných
(a pre je to znamenie, že ani ja na takéto príspevky nemusím reagovať)

Zopár tipov pri písaní príspevkov, aby som na ne mohol zareagovať:
- namiesto "Ganec neni schopny argumentace, lze jako kdyz tiskne" napíš "myslím si, že nemáš pravdu, lebo ..."
- osobné hodnotenia typu "si strachy podelany zbabelec" alebo "ses zkratka hlupak" nepíš radšej vôbec
- no a keď napíšeš "Ganec tvrdi", tak vždy uveď aj citáciu
=> inak sa s tebou nikto nebude normálne baviť
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganec 11. 11. 2017 19:53

Petr Luňák píše:Vzdyt rikam, ze me prispevky ctes .. Dekuji za opetovny dukaz meho tvrzeni :tleskani :lol:
Prečo vravíš to isté, čo vravím aj ja? ;-)
Veď som tu niekoľkokrát napísal, že ich čítam.
(mimochodom, aj toto - snaha vyprovokovať, naznačovaním toho, že nedržím svoje slovo - je trolling)
Petr Luňák píše:A ze to neznamena, ze jim davas za pravdu? No to je Gance tvuj salek kavy, to je presne TVA argumentacni logika, kterou se tu opakovane na foru ohanis.
Moje tvrdenie o pravdivosti teórie sa nevzťahuje na dávno vyvrátené manipulácie, omyly a klamstvá!!!

Navyše u trollingu - u ktorého sa z princípu neodpovedá - sa ani nemôže uplatniť.
Takisto nemožno vyžadovať odpoveď od niekoho, kto nemôže reagovať (napríklad preto, lebo som to sĺúbil).
Inak je to zneužívanie situácie, ktoré robia len šmejdi a trollovia.
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 12. 11. 2017 15:36

Gance, kdo se tu od sameho pocatku pusobnosti na foru chova jako "smejd a troll", je troufam si tvrdit, jasne uplne kazdemu, kdo s tebou prisel do virtualniho diskusniho styku. Cozpak si jiz zapomnel, jak si me nazval, kdyz sis vymyslel, ze jsem si odstranil podpis, protoze si ho u meho prispevku, odeslaneho z mobilu, nevidel? To byl sakra trapas, vid? O jak rychle si jej zametl pod koberecek bez omluvy, zbabelce!

Pokud te urazi tvrzeni, ze fyzice rozumis jako koza petrzeli, tak je to proto, protoze je to pravda. Stale si neobjasnil, kde se vzala ona kineticka energie, ktera mela podle tebe znicit zbytek WTC1 a 2, kdyz zacal padat jejich vrsek. Tvrdis, ze slo o palacinkovy efekt. Do dnesni dne si nedodal pro tuto tvoji teorii zadny dukaz ani vysvetleni, pouze se odvolavas na Walda, u ktereho plati ale naprosto totez - zadne dukazy pro svou teorii nepredlozil (coz je logicke, nebot je v rozporu hned se dvema Newtonovymi zakony - coz ty ale nemuzes vedet, nebot jejich vyznam neznas, jak si opakovane dokazal). A jak jsem jiz jednou napsal:

Nezalezi na tom, jak krasna je tvoje teorie Gance, nezalezi na tom, jak chytry jsi, dokavad ji nebudes schopny overit experimentem, tak je spatna!

Pripominam jedno z tvych poslednich tvrzeni:

Ganec píše:nikto nedokázal, že by tie správy odporovali prírodným zákonom, teda im neodporujú


Dukaz, ze Ganec lze:



Takze ano Gance, ses usvedceny lhar. To neni urazka, to je konstatovani FAKTU, to jest dolozene skutecnosti.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganec 13. 11. 2017 09:34

Troll test
Kontrola príspevku, či obsahuje trolling, teda obťažujúce príspevky a neopodstatnenú kritiku.

Už len tým, že v príspevku sa nachádza 10 minútové offtopic video, bez popisu čo si na ňom máme všímať (a v ktorej minúte), je tento príspevok obťažujúci. Navyše nemá súvislosť s citovaným textom => teda text pri ňom obsahuje nepodstatnenú kritiku. Navyše vo forme osobných urážok.

Obťažuje aj opakovaným dožadovaním sa dávno zodpovedaných otázok:
Petr Luňák píše:
Ganec píše:Kinetická energia: Obrázek
Teda vznikla tým, že ...
Stale si neobjasnil, kde se vzala ona kineticka energie ..


Aj zbytok textu obsahuje neopodstatnenú kritiku, obvinenia a urážky.
Zároveň tým porušuje pravidlá fóra (a slušného správania na internete), s ktorými bol niekoľkokrát oboznámený.
Používateľovi nejde o diskusiu, len o provokovanie; napríklad tým, že sa zámerne nevyjadruje odporúčaným spôsobom:
Petr Luňák píše:
Ganec píše:- namiesto "Ganec neni schopny argumentace, lze jako kdyz tiskne" napíš "myslím si, že nemáš pravdu, lebo ..."
Ganec lze:
Petr Luňák píše:
Ganec píše:- osobné hodnotenia typu "si strachy podelany zbabelec" alebo "ses zkratka hlupak" nepíš radšej vôbec
zbabelce!
.. coz ty ale nemuzes vedet, nebot jejich vyznam neznas
Gance, ses usvedceny lhar.
Petr Luňák píše:
Ganec píše:- no a keď napíšeš "Ganec tvrdi", tak vždy uveď aj citáciu
Tvrdis, ze slo o palacinkovy efekt.
.. kineticka energie, ktera mela podle tebe znicit ..


Preto prosím administrátov, aby ho vylúčili z komunity používateľov.

Vopred ďakujem.
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 14. 11. 2017 18:36

Ubohy Gance, i kdybych dostal BAN, tak tim nesmazes fakt, ze si argumentaci projel na plne care.

Si usvedceny lhar: predlozil si, mimo jine, klamave tvrzeni o tom, ze oficialni zprava nebyla nikym fyzikalne rozporovana - tve tvrzeni vyvraci jak docent Nemec, tak vlozene video s fyzikalnim experimentem - ze to nechapes neni prekvapujici, protoze fyzikalni zakony proste neznas ci zcela nerespektujes, jak ostatne opakovane dokazujes ve foru o foceni.
O jiz temer 3000 architektech a inzenyrech ani nemluve, viz: http://www.ae911truth.org/

Si naprosto bez diskuse zbabelec: opakovane neodpovidas na me prime otazky, opakovane se jim vyhybas, opakovne si neodpovedel na zakladni otazku: jake dukazy podporuji tvou (presneji receno tu, jenz si zkopcil od Walda) teorii?

Ja jsem se neptal na vzorecek pro vypocet kyneticke energie, ja jsem se te jasne a primo zeptal, odkud se ta kineticka energie vzala. Ta energie, ktera podle tve (aka Waldovi) teorie mela zpusobit palacinkovy efekt a nasledny progresivni kolaps, tedy presneji receno zazracne eleminovat 47 ocelovych sloupu, ktere tvorily extremne pevne jadro budovy - viz video o konstrukci WTC1/2, ktere si rovnez zbabele odignoroval, stejne jako si odignoroval vyzkum University of Alaska, tykajici se WTC7.

Gance, pokud te nekdo nazve lharem a zbabelcem, na zaklade dukazu pro takova tvrzeni, nejedna se o urazku, ale o konstatovani FAKTU. To je podobne, jako kdyz nekomu na zaklade patricnych testu nameri IQ treba 60. Tak je to proste a jednoduse clovek trpici lehkou mentalni retardaci, neboli debilitou. A ne, nejedna se o urazku, ale o posudek na zaklade faktu.

To, ze se vztekas cim dal vic a zacinas dokonce skemrat o BAN, je dokonalym dukazem tve prohry.

A kdyz uz jsme u te diagnozy, mam tu pro tebe Gance primitivni test:
11988377_425413587645540_88917295109189975_n.jpg
11988377_425413587645540_88917295109189975_n.jpg (23.5 ) Zobrazeno 8806 krát
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 16. 11. 2017 12:40

"Zobrazeno 108 krát"

Zda se, ze toto vlakno ma znacnou popularitu. Presto se nenajde jeden jediny zastance oficialni zpravy, a ze jich tu neni malo, ktery by mel odvahu vecne argumentovat a zodpovedet polozene otazky, tykajici se zakladnich fyzikalnich zakonu. Holt jak jiz bylo nejednou receno, kognitivni disonance v plne parade aneb neni vubec tezke lidi oklamat, ale je velmi tezke jim vysvetlit, ze se oklamat nechali.

Jak vidi zpravu vysetrovaci komise profesionalni hasic a zachranar?


A co na to Ganec? Hanbou se jiz zrejme propadl do zeme za ty lzi co tu predvedl, ubohy zbabelec.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganec 17. 11. 2017 17:25

Nikto tu s tebou nepolemizuje, lebo sa nevieš normálne správať:
- vo svojich príspevkoch používaš osobné útoky: urážaš, zosmiešňuješ a obviňuješ druhých
- donekonečna vypisuješ slovo "lhar" alebo "lzes": a to napriek tomu, že to nevieš dokázať
- prekrucuješ tvrdenia druhých: namiesto citácie zvyčajne uvádzaš len tvoju skomolenú interpretáciu
- ignoruješ argumenty: napriek zodpovedaniu na tvoju otázky, ich donekonečna opakuješ
(a keď na ne už nedostaneš zopakovanú odpoveď, tak začneš obviňovať zo zbabelosti)
- no a nakoniec: aj keď som ťa upozornil, čo nemáš v príspevkoch písať, tak naschvál píšeš to čo nemáš

No a ja na teba nereagujem preto, lebo som ti už predtým napísal, že:
Dokiaľ nezačneš diskutovať bez urážok, obvinení a klamstiev, tak sa tebou nebudem normálne baviť.
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků