"Ateliér" v Plzni a okolí

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Němec Jan 14. 11. 2012 17:44

Zdravím,

chtěl jsem jen zkusit štěstí a zeptat se, jestli tu nějaký plzeňák neví o prostoru vhodném k občasnému využití jako ateliér.
Stačí jedna rozumně velká místnost, elektřina, teplo a ideálně voda+záchod.
Nějaká volná kancelář, půda?

Vybavení, které potřebuji, mám.
Jen bydlím v paneláku v malém 2+1 a tam to prostě realizovat nejde.
Zvažoval jsem, že bych požádal někoho, kdo již ateliér vlastní, jestli by mě tam občas nepustil, ale to vidím jako nereálné, přece jenom vybavení za x tisíc se jen tak z očí nepouští.


Díky za každou odpověď či radu.

H.
Němec Jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod OceanBoy 23. 11. 2012 09:02

Když jsem si přečetl tvůj příspěvek, tak mě to trochu rozhodilo. Protože jsem chtěl napsat v podstatě úplně ten samej. Také mám 2+1 v Plzni a také hledám ateliér k občasnému fotografování...
Hudební guru :)
OceanBoy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ivaneck 23. 11. 2012 10:18

Pokud za to jste ochotni dat nejaky peniz, tak atelier se da pronajmout i s vybavenim

http://www.josefcvrcek.cz/pronajem-atelieru

Pokud je nekdo z vas nahodou student ZCU, tak v Sadech je k dispozici skolni atelier, taktez nejak vybaveny, ale zdarma.
ivaneck
Návštěvník

Odeslat příspěvekod OceanBoy 23. 11. 2012 11:02

Vyměnil jsem si už před časem s tímto člověkem pár emailů a upřímně, to raději budu fotit venku. Arogantní pán co mi poslal nabídku svého kurzu, a když jsem mu řekl, že o něj nemám zájem, tak mi vysvětlil, že jako fotograf nestojím za nic a že ten kurz je pro moje dobro. :D
Hudební guru :)
OceanBoy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod HmepSd 23. 11. 2012 11:29

Pokud to podal takto, tak to není arogance, ale obyčejná blbost, kšeft je kšeft.
HmepSd
Návštěvník

Odeslat příspěvekod OceanBoy 23. 11. 2012 11:53

Spíš mluvím o aroganci slovní než obsahové, to ať si mele co chce. Namátkou si vzpomínám o tom, jak psal o tom, že je nejlepší fotograf na plzeňsku a poptávek má tolik, že je musí odmítat. Tak jsem mu napsal, že mu to přeju :-)
Hudební guru :)
OceanBoy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ivaneck 23. 11. 2012 14:59

Ja ho osobne neznam, ale jedna znama u nej v atelieru foti, jaky te je clovek, netusim :)
ivaneck
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků