WiFi spojení na D7100 a D7200

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod tor47h 5. 2. 2019 17:38

Zdravím a prosím o pomoc:
Používáte někdo na D7100 (+WU-1a) a D7200 aplikaci WMU android / iPhone ?
Jde mi o to, že od poslední aktualizace aplikace se nemůžu dostat k SD slotu 2 - viz screen.
Komunikuju intenzivně s podporou Nikon CZ a tam se mě snaží přesvědčit, že to je problém telefonu >:-(
Na obou tělech je ale stejný problém - zkoušeno na androidu a různých telefonech.
Můžu někoho z vás poprosit o vyzkoušení ? Android, případně i iPhone, jestli to je opravdu problém jednotlivce ?
Díky !
Přílohy
Screenshot_20190204-163241_wmu.jpg
tor47h
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 6. 2. 2019 09:42

Já jsem teď v Miláně, o vikendu bych mohl vybalit D7100 a zkusit to.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod tor47h 6. 2. 2019 10:56

Děkuju, budu rád.
I když se trochu posouváme - vypadá to, že Nikon jen zapomněl na uživatele Android 8.0 a vyšší, protože na starších to podle screenů vypadá, že se tam dá dostat přes tlačítko kontextového menu.
tor47h
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KarelV. 6. 2. 2019 23:40

Do nastavení pro výběr slotu se dá dostat podržením tlačítka zpět (Android 8, Samsung S7).
KarelV.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tor47h 7. 2. 2019 17:48

Trefa ! Karle děkuju !!!
Tahle rychlá a trefná rada neproběhla skrz cca 10 mailů s Nikon podporou a výsledek nula. Teda ano, mám se obrátit na podporu výrobce telefonu.
A když jsem se ptal, proč byla bezproblémová funkce z předchozí verze teď odstraněna, tak mi bylo odpovězeno, že tato informace je důvěrná a nelze ji sdělit :oboze
Ještě že nemám zatím nic v čem by byl SnapBridge, když jsou schopni odstřelit už vyzkoušenou a doposud bezproblémovou featuru v tak triviálním a funkcema rozhodně nepřekypujícím prográmku 8-S
tor47h
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chvd 7. 3. 2019 17:31

Do Nikonu nepište, ale volejte na free linku.
Co jsem se zde naucil:
Čím více MPX nebo větší datová velikost, tím více detailů.
Čím větší "dynamický rozsah snímače", tím vhodnější na focení pošmourna, zamračena.
Software neprodáváný v krabicové verzi zákonitě upadá ve vývoji.
chvd
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků