Sony RX100V - Timelapse

Diskuze o přístrojích s max. sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Lucas_F 30. 5. 2018 12:44

Ahoj,
mám na cestě RXko a chtěl jsem v mezičase koupit ofiko timelapse app z playmemories, abych mohl točit timelapse video, nicméně mi to stále píše "Signed out since the service is not distributed in the Country/Region of your account." - jakým způsobem teda dostanu appku do stroje, abych moh točit timelapse, když v základu to údajně tenhle mode nemá?
Předem díky
Naposledy upravil Lucas_F dne 30. 5. 2018 14:38, celkově upraveno 1
Sony-65AF9, Focal Sib Evo
Lucas_F
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 30. 5. 2018 12:59

Treba si tam (v registracii) nastavit inu krajinu.
Ondrej Bobek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 30. 5. 2018 14:23

Niekde sa to tu už rozoberalo, tuším aj platba musela ísť zo "spriatelenej" krajiny...
Inak túto taktiku sony som dodnes nepochopil. Ľudia im chcú natlačiť peniaze a oni to blokujú. trochu dementné, nie?
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lucas_F 30. 5. 2018 14:43

takže si musim udělat registraci dejme tomu, že jsem z US a před platbou se připojit přes VPN z US, aby mě to nechalo zaplatit? Počkám, jestli to náhodou nebude mít už v sobě a potažmo vyzkoušim, ale to je teda ultimátní p##ovina a ještě přesně, když už je to placená záležitost. Ve finále to dopadne tak, že si ten foťák registruju on-line tady v CZ a když tam budu chtít dostat tu appku z cizího regionu, tak to nebude fungovat a nebudu mít možnost timelapse a mě jebne...
Sony-65AF9, Focal Sib Evo
Lucas_F
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků