Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 18. 1. 2018 17:00

LHE: to by bylo asi docela moudré :D nebudou tam z tebe mít kdovíjakou radost.
Mikeczcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 18. 1. 2018 18:26

Ráno bylo moc hezké světlo, ale to jsem jel zrovna do práce a pak jen sněžilo a pršelo. To počasí už mne fakt nebaví, loni bylo touto dobou o moc lepší. Kvůli cestě do Indie jsem musel zkrátit pobyt v Dolomitech, takže ani tam to s focenim nevidím dobře, možná v neděli vytáhnou rodinu do Krkonoš, ale vůbec se jim nechce, v sobotu bude syn na Evitě, takže ten nebude chtít v neděli vstávat a Micina se prý musí učit do školy. Manželka se vymlouvá na bolavou nohu. Takže mne čeká zase víkend doma.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 18. 1. 2018 19:14

Mikeczcz: Problem je, ze v budove pres ulici fyzicky zadny kancly nejsou. Asi jen 4-5 pro management. Takze mam smulu. Nebo budu pracovat nekde v takovem tom "cool miste, kde se ma dobre premyslet" mezi fotbalkem a houpaci siti. Teda pokud to tam bude :-D Ale ani Google a ano Avast necekam...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Radek71 18. 1. 2018 20:40

Takze az budu ubytovanej zase v Oya, tak se mam stavit k nekomu na patro, kdyz tam vsichni delate? PL a Puntik taky?
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rodri 18. 1. 2018 20:52

pemar píše:Ráno bylo moc hezké světlo, ale to jsem jel zrovna do práce a pak jen sněžilo a pršelo. To počasí už mne fakt nebaví, loni bylo touto dobou o moc lepší. Kvůli cestě do Indie jsem musel zkrátit pobyt v Dolomitech, takže ani tam to s focenim nevidím dobře, možná v neděli vytáhnou rodinu do Krkonoš, ale vůbec se jim nechce, v sobotu bude syn na Evitě, takže ten nebude chtít v neděli vstávat a Micina se prý musí učit do školy. Manželka se vymlouvá na bolavou nohu. Takže mne čeká zase víkend doma.


Ideální možnost si někam vyrazit sám a v klidku si zafotit. Takhle to mám nejraději.
rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 18. 1. 2018 21:25

Presne, nech si doma oddychujú, a Ty Pemare vyraz na fotovýlet!
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pemar 18. 1. 2018 21:26

Snad bude aspoň jakžtakž počasí !
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Ganec 18. 1. 2018 21:27

Túto foto-aférku ste zachytili?
Na imaging-resources spravili prvé pokusy s GH5s, v ktorých im vyšlo, že do ISO 25600 prekonáva aj Sony A7s II:
The new king of low-light? Video-centric Panasonic GH5S arrives, gets its first real-world field test
(keďže sa zameriavali na video, porovnávali v nich video snapshoty z GH5s a snímky z A7s II, z ktorej video ešte nemali)

A má to ešte aj zaujímavé pokračovanie: Review Redo: Sony A7S II vs Panasonic GH5S High ISO Comparison .. :hmm:

-- 18. 1. 2018 21:36 --

Mimochodom, je tam aj video, ktoré sa mi zobrazuje v 4K .. dosť rozdiel...

(už mám ten monitor asi mesiac, ale až tento týždeň som si všimol, že youtube má videá aj v 4K)
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 18. 1. 2018 23:14

Radek71 píše:Takze az budu ubytovanej zase v Oya, tak se mam stavit k nekomu na patro, kdyz tam vsichni delate? PL a Puntik taky?


Rozhovor se mnou si cetl, kde a co delam tam padlo, tak co je to za otazku? :)
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 19. 1. 2018 07:01

No na to ses malo slavnej, ja samozrejme vim, ze jsi z Melnika a ze fotis na zakazku ale nevim jestli fulltime nebo pri praci. A muj sef byl taky z Melnika a dojizdel na Prahu 4.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 19. 1. 2018 08:14

Hele bracha je z Prahy a donizdi do Boleslai, kolrga dojizdi denne z Plzne, dalsi to ma 3+2 homeoffice v Pisku. Kamos sedi v Rezi u Prahy a pracuje jako nejaky IT "v Mnichove". Sem vlastne mensina - narodil sem se v Praze, bydlim v Praze a pracuju v Praze. Z 50 lidi co vim ve firme z nejblizsiho okoli to tak mame 4... :-D

Jinak u PL taky nevim jestli to foceni ma jako fulltime nebo dela jeate neco. Pak zjistime, ze dela hlavniho ptojektanta v oblasti navrhu prenosovych soustav velmi vysokeho napeti na dlouhe vzdalenosti se zamerenim na asijske trhy a mame po iluzich...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 19. 1. 2018 08:48

Radek71 píše:No na to ses malo slavnej, ja samozrejme vim, ze jsi z Melnika a ze fotis na zakazku ale nevim jestli fulltime nebo pri praci. A muj sef byl taky z Melnika a dojizdel na Prahu 4.


Tak tedy jeste jednou.Rozhovor se mnou si cetl, kde a co delam tam padlo. Domnivam se, ze to je snadno uchopitelna informace, bez "chytaku".
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 19. 1. 2018 09:12

Kdyz mi ho nalinkujes, tak ti to reknu, ale vubec si nepamatuji, ze bych cetl rozhovor s tebou. Ale kdyz rikas ze ano, tak asi ano, ale vzhledem k tomu, ze nevim ze jo, tak je skoro jasne ze nevim co v nem bylo :-(
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 19. 1. 2018 09:35

Dal jsem si do googlu "Petr Luňák rozhovor" a asi to bude tohle:
"V úvodní části Petr Luňák vystupuje jako autor a shrnuje vývoj vojenského plánování ve východním bloku"
:)
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 19. 1. 2018 10:05

Mám to úplně stejně. Rozhovor jsem, myslím, četl, ale nevěděl jsem, že bude v písemce.
Vojenský diskuze jsem taky našel a díval se, jestli tam náhodou zase nebudou vzpěrné stability prutových konstrukcí a pohybové zákony.
Melancholický Trol
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků