Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod n3pi 14. 11. 2017 21:58

No ale trochu k původnímu tématu :-) zrovna jsem v bedně, která mi tady hraje po očku zahledl Toma Třeštíka v reklamě od Mekááče :-D a povedené docela :-) a v ruce snad Leica?
n3pi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozakm 15. 11. 2017 07:40

Teda TT tam vypadá nějak divně :)
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ondrasheq 15. 11. 2017 08:55

"potkali se dva fotografové a nikoho nepomlouvali"

Z té kampaně jsou i skvělé foto výstupy. Ještě, že neposkytuje full res, zdejší pacienti s gear acquisition syndromem by ještě zjistili, že mají doma lepší techniku než on a na výsledcích to není poznat :)

Obrázek
ondrasheq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 15. 11. 2017 08:57

Vzdycky kdyz si nekdo stezuje, ze to ma "tezke", treba ja, tak je dobre si precist neco nejlepe z ruska 1914-1955. Dneska jsou lidi "uplne zniceni" z spatne matrace, z ktere "neskutecne boli zada".
Zrovna vcera vecer na CT2. "Kdyz bylo -40C, tak jsme dve hodiny pracovali a dve hodiny byli schovani v budove, kdyz bylo -50C, tak byla pohoda, nemuseli jsme pracovat ....JENOM JSME SLI NA DREVO".
U nasince stacila I. valka, Sudek se vratil a byl z toho "nejakej", byl to citlivej clovek, vzalo ho to.

-- 15. 11. 2017 08:58 --

Delat pozitivni kampan pro takovou firmu jako IG Farben nebo McDonald, to da praci. Na druhou stranu, sedim na 66km D1 na kave vzdycky kdyz jedu okolo.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod smikoto 15. 11. 2017 09:16

Teda Radku já ty tvoje glosy žeru :-)
smikoto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 15. 11. 2017 09:27

Radek71 píše:Vzdycky kdyz si nekdo stezuje, ze to ma "tezke", treba ja, tak je dobre si precist neco nejlepe z ruska 1914-1955. Dneska jsou lidi "uplne zniceni" z spatne matrace, z ktere "neskutecne boli zada".
Zrovna vcera vecer na CT2. "Kdyz bylo -40C, tak jsme dve hodiny pracovali a dve hodiny byli schovani v budove, kdyz bylo -50C, tak byla pohoda, nemuseli jsme pracovat ....JENOM JSME SLI NA DREVO".
U nasince stacila I. valka, Sudek se vratil a byl z toho "nejakej", byl to citlivej clovek, vzalo ho to.

-- 15. 11. 2017 08:58 --

Delat pozitivni kampan pro takovou firmu jako IG Farben nebo McDonald, to da praci. Na druhou stranu, sedim na 66km D1 na kave vzdycky kdyz jedu okolo.


Nemusíš riešiť ani Rusko, stačí Slovensko po 1 svetovej. Môj dedo zo 16 detí, dospelosti sa dožilo 8, časť rodiny sa skladala na šífkartu do ámeriky, kde potom dreli v baniach aby nepokapali od hladu, doma roličky na kysuciach, kde rástli tak akurát krumple a burina. Jedna krava živiteľka.
Teraz keď počujem podnikateľa s BMW plakať v starbucs, ako sa ***** nedarí a ako to nejde, tak sa v duchu smejem, hlavne ak k nemu prikvitne jeho čajočka s tým chlpatým potkanom v taške (yorkshir) a vypýta si kreditnú kartičku na kabelku. Do toho okolo pochodujú davy s natrieskanými nákupnými vozmi (vozíky to nie sú). No a potom otvoríš Facebook a tam plače niekto v skupine pracujúca chudoba ako bolo za komančov fasa. :D
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kozakm 15. 11. 2017 09:33

Všecko je relativní...
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 15. 11. 2017 09:36

bob222 píše:Nemusíš riešiť ani Rusko, stačí Slovensko po 1 svetovej. Môj dedo zo 16 detí, dospelosti sa dožilo 8, časť rodiny sa skladala na šífkartu do ámeriky, kde potom dreli v baniach aby nepokapali od hladu, doma roličky na kysuciach, kde rástli tak akurát krumple a burina. Jedna krava živiteľka.
Teraz keď počujem podnikateľa s BMW plakať v starbucs, ako sa ***** nedarí a ako to nejde, tak sa v duchu smejem, hlavne ak k nemu prikvitne jeho čajočka s tým chlpatým potkanom v taške (yorkshir) a vypýta si kreditnú kartičku na kabelku. Do toho okolo pochodujú davy s natrieskanými nákupnými vozmi (vozíky to nie sú). No a potom otvoríš Facebook a tam plače niekto v skupine pracujúca chudoba ako bolo za komančov fasa. :D


:tleskani - Jak pre Boba, tak pre Radka. Mne sa to už takto vysvetľovať takto nechce, lebo som to už robil toľko krát, že sa mi do toho jednoducho znova a znova nechce.
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 15. 11. 2017 09:40

Ono to nechce zit minulosti, je dobre zlepsovat veci v realnem case, ale jestli jednou vypadne elektrina na tri dny, tak to nechci videt. Jedna z peknych veci je to, ze uz tak pulka lidi nema "spiz", nakupuje kazdej den/obden, nebo ji nekde v restoranu.
Kdyz jsem koupil 5kg pytel ryze, tak manzelka dostala hysterak "kam to dame, tolika ryze". Nebo "naco jsi tadydle koupil minulej mesic tu 450g plechovku fazoli, uz s ni neco delej".
Fakt se nesmi nic stat, jinak nam pochcipou vsichni ti 50kg sojovolatte hispteri, protoze nikde nekoupi avokadove tousty.
Vesnice se drzi, soused ma naturalie z JZD, ten to do sklepa sazi po paletach.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 15. 11. 2017 09:55

Nám keď minule vypadla elektrina (len) na 4 hodiny, tak som si nemal na čom spraviť ani čaj. Čo som si dovtedy vôbec neuvedomil, ako som na elektrine závislý. Táto skúsenosť ma prinútila urobiť nejaké zmeny, aby som nebol tak existenčne závislý na jednej komodite. Zvlášť na tej, ktorú si nedokážem naškrečkovať ani v minimálnom množstve.
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 15. 11. 2017 10:08

Nám zvedli zálohy, dopis poslali na fakturacní adresu, kterou jsme meli z davne doby jinde a ne na misto odberu, takze prijel pan v Berlingu, vsem sousedum rekl, ze mame dluh 1700 Kc a pak nas odpojil.... zaplaceni -> sparovani -> poslaní pána v Berlingu = 3 dny. Pan mel radost, ze jsme sehnali 1700 Kc a zapojil nas. Decka jsme odlifrovali k tchyni, veci z lednicky a mrazaku taky. Ja jsme si tablet nabil v praci a jel na 4G, takze jsem byl v pohode, tepla voda tekla, plyn na sporaku jel, TV nepouzivame. Manzelka si nemohla oholit nohy, ale jinak cetla knizku, pak zapadlo slunko a sla spat. Druhej den jsme sli do hospody :-)
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 15. 11. 2017 10:17

No ja by som tiež mohol deti odvliecť k svokre. Ale im sa na cintoríne nepáči, tak to nie je riešenie :-)
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 15. 11. 2017 10:21

Tak to nás neodpojili, ale rovnou odsoudili ... stejný problém - stará adresa

Dluh 1770, soudní poplatky asi 2000, platba advokátovi 4300 ...

Advokát se jmenoval Volopich, to byla jediná světlá chvilka ...

Poslal jsem mu ty peníze složenkou do vlastních rukou nedávat nikomu jinýmu a doufal jsem, že bude aspoň muset stát frontu na poště
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 15. 11. 2017 10:51

Ak Volopich, tak mal poslať aspoň manželku! Však tuším má Andrejka plzeňskú právnickú učňovku. :D
Susedovi takto onehdá na starom byte vymontovali rovno celé hodiny alebo čo to bolo, plakal že dlh má, ale 500 kčs na znovupripojenie nemá, tak som 5x denne kontroloval, či sa nenapojil na nás. Tiež zábava... :(
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek71 15. 11. 2017 16:13

Az sem prijde prudit admin, tak upozornuji, ze ja tam mam Sudka!
Radek71
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků