Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod reign 13. 9. 2017 11:09

Všeobecně se smutní když výrobce zařízne nějakou řadu foťáků s hledáčkem (posledni mohykán Fuji X30 nebo Panasonic LX100) jenom Ganec má rozhozenej sandál, že PEN ten hledáček nafasoval (konečně).
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 13. 9. 2017 11:25

No mne sa nepáči len to, že ak chcem upgrade, tak si musím priplácať aj za to, čo nielenže nepožadujem, ale zároveň už aj mám (hľadáčik). Teraz mám dilemu, či je lepšie (teraz) upgradnúť na F-ko, alebo ešte počkať (a možno sa nedočkať).
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pemar 13. 9. 2017 12:58

Tak si kup iPhone :-)
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 13. 9. 2017 13:59

A ja som absolvoval exkurziu v plzenskom pivovare. Bez foťáku...
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 13. 9. 2017 14:07

Tak to ja som bol pozrieť pivovar Bernard... :-) Síce s foťákom, ale viac som ochutnával ako fotil :-)
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod n3pi 13. 9. 2017 14:26

A já chtěl dneska pro kolegy zařídit Chodovar, leč bylo ranní kolečko :-(
n3pi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pemar 13. 9. 2017 14:54

Do Bernardu by mne to také lákalo. Plzeňský Prazdroj je klasika, rád za jezdím i na guláš.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Fidko 13. 9. 2017 16:04

Tak uz aj Patrik Stanek prechadza na Olympus.
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod landov 13. 9. 2017 20:11

Véd ten už prešiel dávnejšie, či?
landov
Expert

Odeslat příspěvekod n3pi 13. 9. 2017 20:48

pemar píše:Do Bernardu by mne to také lákalo. Plzeňský Prazdroj je klasika, rád za jezdím i na guláš.

Tak na to doporučuju Budvar, teda pokud mají ještě ten křen, který je podle mě pěstovaný na skladce radioaktivního odpadu v Temelíně :D

landov píše:Véd ten už prešiel dávnejšie, či?

Možné to je, ale dneska uveřejnil seznam techniky na prodej kvůli přechodu
n3pi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidko 14. 9. 2017 03:43

landov píše:Véd ten už prešiel dávnejšie, či?


Ee. Jeho davnejsie, tusim ked sa vratil s Bambouskom z Bornea, alebo tak, oslovil Olympus a dal mu fotak na vyskusanie. Vtedy pisal, ze je to super hracka, ale ISO nad 800 nic moc. Teraz si ho ale udajne pozical od nich opat na dva tyzdne, vyskusal ho a rozhodol sa, ze prejde.
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek71 14. 9. 2017 07:47

Doporucovat Budvar kvuli krenu je nonsens. To se nepije, ani kdyby pivovar konzumentum doplatil hypoteky. Podle mne to slouzit pro export do USA, kde si makler po praci v baru koupi tretinku, vypije asi deci a kdyz nesbali zadnou *****, tak jde ve dve rano domu a druhej den si vezme sigdej, protoze ho bude bolet hlava. Prijde mu to ale cool, takze priste si tu tretinku koupi zase, jinak ten pivovar nechapu.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Roman_Skamene 14. 9. 2017 08:07

Ja som pivový analfabet, respektíve skoro nepič :-)
Ale keď už to musí byť, tak nejaký dobrý Ale znesiem. Z tých kadejakých ochutených, čo som pil, sa mi podarilo dopiť len slivkové. A že som ich v tom Bernarde vyskúšal. Ostatne, čo bude človek robiť v pivovare viac ako dve hodiny... :-)
Roman_Skamene
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 14. 9. 2017 08:37

Radku netrefil ses těsně, největší exportní trh pro budvar je UK. Netřeba také zapomínat na to, že je to státní podnik, což je úplně jiný versmír.
Mikeczcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anarki3 14. 9. 2017 09:00

Prosím nieko o radu, ako mam označiť fotky aby išli z dvoch roznych fotoaparatov vždy postupne za sebou, take klasické 1 2 3 4... označovanie mi nefunguje postupne, niekde sa to poprehadzuje? Dikes
Anarki3
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků