look fotiek

Fórum pro všechny, kteří chtějí vylepšit své fotografie. Návody všeho druhu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod dadajax 31. 10. 2016 20:04

A proto se mám snažit o to, když vyfotím celou firmu to upravít tak, že budou mít všichni stejnou pleťovku?


A já jsem snad něco takového tvrdil? Kde?
Jen jsem upozornil, že u každého bude ta pleťovka jiná, což ne každému dochází při následném zpracování fotek...že záleží taky na tom, jak ta pleť daného člověka doopravdy vypadá a i při aplikaci stejného presetu na fotky se bude výsledek lišit.
dadajax
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oldbas 31. 10. 2016 21:06

Ne, to jsi netvrdil. Ani jsem to nemyslel na tebe, nebo někoko konkrétního. Jen jsem měl takový dojem, že se o tohle někteří snaží. A nepřipadá mi to moc normální. Je to přesně tak, jak píšeme oba. Každý má jinou pleť.
A dudisko promine, ale dosáhnout s jeho modelkou výsledku jako na prvním obrázku je podle mě nemožné. Tenhle typ ženy se hodí pro úplně jiný druh fotografie. Nevím který, do tohohle nedělám, jenom to takhle cítím.
Fotím Kanónem
oldbas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 31. 10. 2016 21:11

Vy tady resite pletovku a tonovani, my jsme ale jeste nedosli ani k konzumaci uplnych zakladu, prece kazdy vidi, ze pres den se neco s slunkem deje a to nejenom ze je ruzne vysoko, ale nekdy byvaji mraky a tak.
Tak ja bych postupoval opatrne podel lesa a nejdriv donutil tazatele, aby potvrdil toto. Pak je dobre si to 3x overit a pak se da postupovat dale.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 31. 10. 2016 22:33

tak stačilo napsat "open shade". Mám ale obavu, že výsledek na dotaz v češtině "otevřený stín" povede k zahrádkářům.
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoax 1. 11. 2016 06:48

Radek71, však jsme to asi všichni psali. Já to třeba pochopil tak, že Dudisko by chtěl dosáhnout nějakého hezčího looku obecně, jen k tomu prostě dal úplně nevhodnou fotku pro srovnání.
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dyron84 30. 11. 2016 07:52

Skvělých výsledků a pěkného looku se dá dosahnout v lightroomu pomocí křivek a pak kombinací jednotlivých barev. Pomocí křivek můžeš tónovat jasy a stíny atd. Těžko vysvětlovat, lepší ukázat. Kdybys měl zájem, můžu ukázat třeba přes skype celou svojí postprodukci. http://www.lukasbica.com/blog/2016/11/k ... fotografi/
dyron84
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DUDISKO 30. 11. 2016 10:00

Dik.. Skusim a pripadne sa ozvem
DUDISKO
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků