Nejste oprávněn číst toto fórum

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod yorg 26. 12. 2015 15:38

cca poslední týden či dva se mi zobrazuje v názvu tématu uvedená informace.
Jsou 3 varianty:
1) mám fórum přihlášené k odběru a když mi přijde mail, tak kliknutím na doručený odkaz viewtopic.php?f=1924&t=1240026&p=10985205&e=10985205 dostanu zmíněnou hlášku. Když si zobrazím přímo přes obsah poslední příspěvky tohoto tématu, tak se tam dostanu.
2) přes obsah se mi uvedené hláška zobrazuje např u Zobrazit nejnovější příspěvek Monitor pro zpracování fotek. Bez Zobrazit poslední příspěvek se do téma dostanu.
3) do některých témat (které nesleduji) se dostanu bez omezení

Cookie jsem už vymazal, odhlásil se a znovu přihlásil, ale problém stále trvá. Používám W10 + FF.

-- 26. 12. 2015 15:39 --

A ještě dodatek - i předchozí příspěvek jsem odesílal 2 x. Popvé jsem dostal informaci, že je formulář neplatný. Při druhém odeslání už byl odeslán.
yorg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 26. 12. 2015 16:31

Včera to blblo aj mne. Asi nejaké záseky kvôli masovému premazávaniu toho trolla.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JSP070 26. 12. 2015 18:41

Ja mám s týmto problém asi dva týždne v telefóne. Keď mi príde upozornenie na nový príspevok a chcem otvoriť stránku z gmailu kliknutím na odkaz, otvorí sa Chrome a vyskočí na mňa táto hláška. Ale keď dané vlákno otvorím priamo v Chrome, tak to funguje. A nevyskytuje sa to pravidelne, skôr sporadicky.
JSP070
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 26. 12. 2015 18:49

Muze to byt tim, ze kdyz se presunou posledni prispevky ve vlaknu do kose, tak.odkaz na hlavni strane digiareny po nejakou dobu odkazuje ne do vlakna, ale na kos, kam nemaji uzivatele pristup. Bohuzel posledni 2 tydny se tady maze daleko vic nez driv, takze to muze byt tim. Pokud clovek nejde pres odkaz z hlavni strany, ale pres forum, tak by melo byt vse ok.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pemar 26. 12. 2015 19:22

Když jdu přes fórum, musím kliknout na poslední stránku, jinak mi to hlásilo to hlášku také také.

Aktuálně jí mám u tématu úprava fotografií a uživatele Lofrandor.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod reign 26. 12. 2015 19:25

je to jak píše LHE
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yorg 26. 12. 2015 20:55

Čekal bych, že se ozve i administrátor digiareny s tím, že vygeneruje nové indexy popřípadě, že problém vyřešil jiným způsobem.

Snad se dočkám.
yorg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yorg 29. 1. 2016 14:26

Opakující se záležitost. Cca 14 dnů stejný stav. Odhlášení/přihlášení bez výsledku. Vymazání všech cookie pro e15, bez výsledku.
Obrázek
yorg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BendaJenda 29. 1. 2016 17:06

takhle mi to TAKY dělalo a vše bylo ok když jsem si založil nový účet, tam se to neobjevovalo, možná si někdo na vás stěžoval protže se mu nelíbili vaše názory nebo tak nějak a administríátor nastavil nějaké schvalování, nebo kontrolu pravopisu nebo mazání zakázaných slova, či něco podobného a ono to nějak s vaším sw a cookies blbne
BendaJenda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yorg 29. 1. 2016 17:37

Založit si nový účet? Taky řešení. Dík za tip.

Spíše mě ale překvapuje to, že tento problém existuje poměrně dlouho a stále trvá a evidentně není řešen. No jo, co bych chtěl, když tu je přístup zdarma.
yorg
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků