vypnutí monitoru

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Olineekk 2. 8. 2016 05:57

ZDRAVÍM VŠECHNY
mám takový problém, občas se mi stane při spuštěném PC se zničehonic vypne monitor.Ani pak po resetu se třeba nespustí. Musím jej třeba 5krát natvrdo vypnout a zapnout. V servisu nic nezjistily akorát mně to stálo skoro 500,-.Doma při spuštění zrovna také nenaskočil monitor.Nevím co s tím. Prosím o radu.
Olineekk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 2. 8. 2016 12:09

elektroinstalace je v cajku?
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soban 3. 8. 2016 14:20

Je zdroj externí? Pokud ano vyskoušej jiný.

Jinak rozebrat a skouknout kondenzátory.

Jaký je tam vypínač zda není vadný a otřesem se třeba nespojí a monitor se vypne.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pufko 5. 8. 2016 18:10

A je chyba v monitore? Čo si dal do servisu? Monitor? PC? Či celú zostavu?

Občas sa stáva že PC po spustení akože ide - vetráky sa točia ale monitor ostane v stand-by mode a na chybe nie je LCD ale často základná doska.
pufko
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Černík 6. 8. 2016 09:37

Pokud to dělá jediný monitor s více počítači (a jiné monitory s tím stejným počítačem jsou v pohodě) tak bude chyba v monitoru.
Osobně jsem podobných kousků viděl mnoho a téměř pokaždé se to vyřešilo výměnou nafouknutých kondenzátorů v monitoru.
Pavel Černík
Junior

Odeslat příspěvekod herma 6. 8. 2016 09:46

a co je to za monitor??
herma
Junior

Odeslat příspěvekod Olineekk 10. 8. 2016 07:31

pufko píše:A je chyba v monitore? Čo si dal do servisu? Monitor? PC? Či celú zostavu?

Občas sa stáva že PC po spustení akože ide - vetráky sa točia ale monitor ostane v stand-by mode a na chybe nie je LCD ale často základná doska.

to je přesně ono, pak musím pc vypnout na tvrdo a několikrát zapnout než naskočí monitor

-- 10. 8. 2016 08:33 --

Pavel Černík píše:Pokud to dělá jediný monitor s více počítači (a jiné monitory s tím stejným počítačem jsou v pohodě) tak bude chyba v monitoru.
Osobně jsem podobných kousků viděl mnoho a téměř pokaždé se to vyřešilo výměnou nafouknutých kondenzátorů v monitoru.

ne děje se to i u jiných
Olineekk
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků