A4tech technologie - rozdíly?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Negotiator 24. 8. 2017 11:06

Zdravím,

rád bych "polopatě" vysvětlení technologií A4techu. U některých hlodavců je uváděna technologie V-track a u některých Holeless. Nikde jsem pořádně nenašel srovnání těchto technologií (a s mou mizernou eng to asi nebude nadále jinak).

Je někdo schopen mi vysvětlit rozdíly těchto 2 "technologií"? Nebo je to nakonec jen marketing?


Díky za odpověď

-Samozřejmě se ptám z důvodu možného pořízení hlodavce od tohoto výrobce.
Negotiator
Junior

Odeslat příspěvekod Radmen 25. 8. 2017 07:43

Rozdíl neznám, ani netuším co by to mělo být.
Ovšem A4tech myš jsem si pořídil už hodně dávno, takovou dá se říct obyčejnou (po vzhledové stránce, žádný gaming polepy ani svícení), bude to minimálně 7 let a stále funguje, jen jsem asi před měsícem-dvěma musel zkrátit káblík u myši, byl už ukroucen, ale dále běží. Náhodně jsem A4tech myš viděl u spousty lidí a všichni si ji pochvalovali. Sám ale nevím do jaké myši bych šel, kdyby mi ta aktuální nadobro odešla. Ta moje konkrétní má ještě extra tlačítko vedle kolečka, takové to oranžové, co už moc nedávají a to je dost návyková věc...
Na druhou stranu, co se těch menších (notebookových) týče, jednu jsem si pořídil (po zkušenostech s tou velkou), i bratrovi jsem ji koupil a obě začali blbnout, mě konkrétně nějak špatně, nepřesně snímala, kurzor při pohybu mírně (běžně by si toho člověk nevšiml, pokud zrovna ve hře nějak detailně nemíří) poskakovala. Ale to bylo až tak po 3 letech a mám podezření, že se mi škráblo sklíčko, co "naklání světlo" k senzoru.
Radmen
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Negotiator 29. 8. 2017 07:33

No, co jsem dohledal, tak by to asi měly být totožné technologie myši, akorát ten Holeless by měl mít jakési "překrytí "dírky", které zabraňuje vniknutí prachu a jiných nečistot k senzoru.

Paradoxně mi na to nebyli schopni odpovědět ani v některých větších obchodech s výpočetní technikou (CZC, TSBohemia a Alza) :D

Nakonec jsem si pořídil Bloody V7 (V-Track).

Tudíž, pokud někdo nemá ještě info, aby mě vyvedl z omylu, můžeme tohle téma LOCK.


Díky za odpověď
Negotiator
Junior

Odeslat příspěvekod Radmen 29. 8. 2017 08:08

Bych byl překvapen, kdyby to v nějakém obchodě věděli. To jsou jen prodejci, o zboží vědí kulové, v lepším případě by se to zkusili dohledat na netu.
Radmen
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků