Zvláštní chování PC během instalace nové GK GeForce GTX 1060

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod peta809 21. 12. 2017 20:08

Zdravím, dnes jsem do PC instaloval novou grafiku Gigabyte GeForce GTX 1060 místo stávající AMD Radeon R7 200 Series a děly se zvláštní věci. Po zapnutí PC s Windows 10 jsem vložil disk od výrobce s ovladači a zahájil jejich instalaci a právě během ní se PC dvakrát vypnul nevypnul, zhasl monitor i PC. Kdyby jen zčernala obrazovka, tak mě to nezaskočí, ale toto ano. Tak jsem PC pokaždé zapnul a to se spíš tvářilo, jako by se probudilo z režimu spánku a instalace pokračovala dál. Nicméně instalace se povedla a následná aktualizace ovladačů byla už bez problémů. Taktéž hraní PUBG na velmi vysoké detaily nečinilo problémy. Opravdu tedy nerozumím, co se během té první instalace dělo. V životě jsem se s ničím takovým nesetkal. Mohl by mi to prosím někdo osvětlit? Děkuji.

Info o celém PC s původní grafickou kartou zde: http://www.sdilej.eu/pics/21cc64a7822ac2c810e7e7cd98b570f7.pdf
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1rty 21. 12. 2017 20:51

Stary driver od AMD grafiky si odinstaloval pred instalaciou noveho driveru?
D1rty
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 21. 12. 2017 21:28

Ano, ovladače Radeonu jsem odinstalovávat pomocí DDU. Jak píšu výše, PC se asi úplně nevypnul, protože po stisknutí tlačítka napájení se pokaždé rychle spustil a instalace pokračovala dál. Až do úspěšného konce. Prostě mě ta reakce zarazila, no.
peta809
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 4. 1. 2018 20:20

Tak je to win 10 že... Možné je cokoli. Hlavně ten quick start, kde shutdown není opravdový shutdown už od W8.
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 4. 1. 2018 21:21

Na nových kartách mám napsáno: CD s drivery používejte pouze v případě pokud PC není připojeno na internet.
polda
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků