Bazar na ZIVE.cz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Cappi_206A 19. 9. 2014 13:12

Zdravím místní.

Dost mi vrtá hlavou, proč tu není normální bazar, který je třeba na digi.zive.cz? Prostě bazar je součástí fora?

To, co je zde nyní, je naprosto nepřehledné, nikdo si nedal práci udělat alespoň přehledné řádkování apod.

Nemálo mne to udivuje, proč se nezrušila ta externí pitomá sekce a neřeklo se, odteď bude bazar součástí fora, které má skvělé témátko, je velmi přehledné, všichni jsou na to zvyklí apod.
ig: martincapal
Cappi_206A
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 19. 9. 2014 14:12

Bazar byl součástí fóra. A pak se udělala ta "externí pitomá sekce". Možná dokonce byly jeden čas obě naráz, už nevím. Každopádně v dobách našeho moderování byl bazar na fóru několikrát navrhovaný a několikrát zamítnutý. ;)
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 9. 2014 19:30

Víc stránek -> víc reklamy. Je to jednoduché.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cappi_206A 20. 9. 2014 14:40

Je to dost smutné. PC sekce je velká. Portál živě.cz si udělal dobré jméno po ty léta. Témátko fora je krásné a přehledné. Já pocházím spíš z fotografické sekce, ale chodím sem občas, najdu tu dobré názory, které mi pomohou rozšířit si přehled, za což jsem vděčen.

Nemyslím si, že by tu bylo o reklamy nouze.

Pokud by tam byla spíš lenost to nesloučit nebo nepřesunout, tak to nebude problém sehnat ohlasy a dospět k nějakému výsledku, avšak mám pocit, že si to přeje pouze někdo, kdo sem nechodí, nečte, nezajímá ho jemný chod, má prostě zcela jiné důvody pro to, aby to bylo tak, jak to doposud je.

Škoda. A o reklamy tu nouze opravdu není. Každopádně, když děláš vtíravou reklamu, lidé si stáhnout ad-block a nikdo se na nic neptá.
ig: martincapal
Cappi_206A
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thung Trai Ngyen 27. 9. 2014 22:41

To podle mě dělaj jen líní lidi, kterým to přeroste přes hlavu. Normální člověk by na internetu nevydržel, z toho by dostal tik do mozku z těch reklam
Thung Trai Ngyen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 29. 3. 2017 20:41

Zrovna jsem se podival do bazaru Zive a je tam jeden inzerat z dneska jinak nic. To je normalni stav?
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod moralni rozmer 29. 3. 2017 21:08

byl tady dobry BAZAR ZIVE byl na strance http://WWW.ZIVE,CZ pak to zmr*i stáhly, takže teď je Bazar Zive dostupný jen tomu, kdo ví, ,,že tam je" musíte si ho najet přes Google když neznáte přesně www, kdysi tam bylo +- hodně i málo inzerátů, zrovna kámoš chtěl prodat Amigu a stežoval si mi že ho zrušili, no oni ho nezrušili, jen ti **** když změnili gui www Zive, tak smazaly odkaz na Bazar, takže teď nikdo neví že existuje . .

PROČ TEN ODKAZ KRUCINÁL NEVRÁTÍ ?
Naposledy upravil mople71 dne 30. 3. 2017 14:18, celkově upraveno 1
Důvod: cenzura
moralni rozmer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Behemot2077 5. 8. 2017 15:07

Vypadá to, že už bazar dávno neexistuje, link nikam nevede. Tak kdy bude zřízeno bazarní vlákno na fóru, ať tu je něco normálního a funkčního?
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod mople71 5. 8. 2017 23:21

Poptam se.
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Behemot2077 6. 8. 2017 05:00

Kul, snad to dopadne :D Člověk jednou potřebuje větší hromadu HW, kterýho se ještě nedávno válelo všude mraky, a najednou nikde není kde brát :D A vice versa…
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 6. 8. 2017 10:54

Taky bych byl pro. Na facebookových bazarech všechno hned zapadne, na Bazoši samá výměna nebo splátky... Přehledně vedený bazar bych bral všema deseti.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 8. 2017 16:47

PCT má perfektně fungující bazar :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 7. 8. 2017 18:23

Co jsme to probírali na interně, tak vesměs jsem spíše proti, ale nijak zásadně. Pokud by o místní moderovaný bazar byl OPRAVDU zájem, asi bych se nechal přesvědčit a na základě zájmu bych to i zkusil protlačit.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Behemot2077 28. 8. 2017 19:43

Něco? Už budu mít skoro všechno sehnaný :D
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod Behemot2077 27. 12. 2017 15:36

ping
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků