Skola smyku. Byli jste? Zkusenosti

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 1. 2016 14:51

Byli jste nekdo? Je to k cemu? Uvazuju o ostrave tak si rikam zda to necemu pokuze nebo ne.
anonymni

Odeslat příspěvekod salam01 10. 1. 2016 15:18

Byl jsem v Mostě - celkem se člověk i něco přiučil, ale poměr cena/výkon nevím nevím...
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 10. 1. 2016 15:35

Nebyl, bo jsem lopata.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 10. 1. 2016 15:36

Pred lety v sosnovy, asi je zajimavy to zkusit.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 1. 2016 15:41

Tak si nadelim na narozky
anonymni

Odeslat příspěvekod -JxJ- 10. 1. 2016 15:54

také před lety u Příbrami a shodou okolností tam byl také jeden týpek zkoušet, co umí jeho Maserati (ale GranTurismo) a umělo toho hodně, ale stejně si myslím, že si to tak neužil jako já, kterej v tý době neměl jako jedinej ani ABS (nová škoda fabia)
-JxJ-
Nováček

Odeslat příspěvekod Bruure 10. 1. 2016 16:14

speleo píše:Nebyl, bo jsem lopata.

Byl, bo jsem lopata... Ale na škole bezpečný jízdy, kde to bylo spíš o nouzovym brždění a vyhýbání se překážkám, nevím přesně, jaká je náplň školy smyku.
Miloš Zeman 1996: „Motivací pro pobyt v politice je zabránit v úspěchu těm, kteří, kdyby k nám dnes přišli Číňané, si zítra nechají zešikmit oči na praktické chirurgii a začnou psát do svých kádrových dotazníků, že již od dětství milovali rýži."
Bruure
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 1. 2016 16:17

To je to same
anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 10. 1. 2016 16:19

Já byl tenkrát na něčem podobnym v Mejtě, jako dobrý, ale znova bych za to prachy už nedal.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 1. 2016 17:12

Nebyl a neplánuji se toho zúčastnit.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 10. 1. 2016 17:14

Byl jsem dvakrát, a určitě je fajn to zkusit. Minimálně tam může člověk prolomit reflex, kdy považuje brzdění za jedinou možnost tj. naučit se vyhýbací manévr u kterého je třeba pustit v daném okamžiku brzdu. Taky si otestuje možnosti auta.
Ale jestli bych si to koupil nevím, byl jsem pokaždé grátis.
Kolik to vlastně stojí?
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bruure 10. 1. 2016 17:21

no vidiš, hned mám jinou zkušenost - mně teda učili, že brzdu nikdy nepouštim, zatáčim díky ABS
Miloš Zeman 1996: „Motivací pro pobyt v politice je zabránit v úspěchu těm, kteří, kdyby k nám dnes přišli Číňané, si zítra nechají zešikmit oči na praktické chirurgii a začnou psát do svých kádrových dotazníků, že již od dětství milovali rýži."
Bruure
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 10. 1. 2016 17:24

To je prave ono. Za nas bylo ABS jen sci-fi. ESP ani to ne. :)
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 1. 2016 17:32

Zase si rikam ze pokud je tam teorie tak treba vybirani smyku musi ucit dle typu pohanene napravy
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 1. 2016 17:49

Nissan350Z píše:Já byl tenkrát na něčem podobnym v Mejtě, jako dobrý, ale znova bych za to prachy už nedal.

V Mejte sem byl taky a jako docela zajimavy. Nejlepsi zazitek byl na suchu kilo na ABS a zaroven vyhybaci manevr 8-D, nebo 80... uz nevim
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků