Parkování v Praze

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod wolff 11. 12. 2008 19:07

Jedu zítra do divadla do té díry, tak se chci zeptat, nemáte někdo dobrý typ kde co nejblíže centru zaparkovat kolem centra, počítám budu tam tak ve 3 odpoledne nejpozději. (Zatím mám typ na Strahově a na Letné, tak nevím). Kdysi sem parkoval u kongresovýho centra,a le to je už pár let zpátky.

Myslím tím místo, kde mi nikdo auto neukradne, žádný závistivý pražák nepoškrábe a nepřilepí na okno cedulku kanagonem, že v Praze se neparkuje výfukem k chodníku...

Do divadla du na Exculiber na Karlovu 8.

P.S. Poznámky na danou kulturu prosím stranou, pořídil sem tu blbost mladé jako dátrek na narozeninám.

D9ky za typy, případně s adresou do vyhledávače, příp. odkazy.
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Max9 11. 12. 2008 19:20

V těchto končinách se občas dá najít obyč. parking na hodinách a když se mi nechce, tak parkuju v podzemních:

Jedno podzemní http://www.mapy.cz/#x=133067584@y=13596 ... _136131216

V Interconti máš druhý podzemní http://www.mapy.cz/#x=133074208@y=13597 ... _136131216

A pokud se chceš projít po Praze, tak to můžeš nechat v parkovacím domě u muzea na Václaváku
Max9

Odeslat příspěvekod m4lcolm 11. 12. 2008 19:22

od nábřeží u právnické fakulty až k umprumu a filozofické fakultě je zelená zóna za 15kč/hod a od 18h zadara, k divadlu je to kousek. O auto se neboj, jestli ti ho někdo odře, nebude to kvůli spz, Praha není jako Brno, kde závistivá pakáž ojíždí pražákům auta klíčem ;-)
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Max9 11. 12. 2008 19:25

Nebo to strč do Paladia - stará se určitě ráda koukne na hadry a bude mít dvojitou radost. Sice je to trochu procházka k divadlu, ale tak 20min. to zvádnete :D
Max9

Odeslat příspěvekod Ency 11. 12. 2008 19:26

Přesně tak, v Praze se krade, ničí, atp. bez ohledu na značku.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolff 11. 12. 2008 19:27

Díky, to si zapamatuju. POkud je to od 18 zadara, tak to je dobré, ty parkovací domy mají jakou cenu?
Pokud je to za 25 Kč, tak jako v Brně tak by to bylo asi na pohodu. Ale páďo za hoďku už by se mi dávat moc nechtělo....

P.S.
Hele s tím škrábáním to je jasné, na vola narazíš všude..., ale papír na skle nalepený kanagonem s tím, že v Praze se neparkuje výfukem podle vyhlášky k chodníku... to sem měl fakt jen v Praze...:-)

P.S. To Paladium je kde? To je někde na Václaváku?

P.S. 2 Mám jen trochu strach, že tam uterí majlant... :-(
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Max9 11. 12. 2008 19:30

Paladium je naproti Kotvy.

Interconti asi bude krapet dražší, ale zase mají v garážích pod plachtama veterány Ferarri ;) Když budeš mít štěstí a budou jim dobíjet baterky, tak je uvidíš v plné kráse :D

Ceny nevím, to neřeším. Potřebuju parkovat, tak parkuju.
Max9

Odeslat příspěvekod m4lcolm 11. 12. 2008 19:31

palladium - náměstí republiky, ještě jsou podzemní garáže pod rudolfinem (staroměstská), ale kolik to tam stojí, netuším - vždy zaparkuju nahoře za 15 kaček na hoďku, asi mívám štěstí na místo :-)
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Max9 11. 12. 2008 19:32

Max9

Odeslat příspěvekod Max9 11. 12. 2008 19:33

m4lcolm píše:palladium - náměstí republiky, ještě jsou podzemní garáže pod rudolfinem (staroměstská), ale kolik to tam stojí, netuším - vždy zaparkuju nahoře za 15 kaček na hoďku, asi mívám štěstí na místo :-)


když víš co a jak, tak jasný, ale když přijede vidlák, který se tam nevyzná, než se motat v těch jednosměrkách, tak si myslím, že je lepší to picnout do podzemí a neřešit.
Max9

Odeslat příspěvekod m4lcolm 11. 12. 2008 19:35

proto ho naviguju pod rudolfinum, to má do divadla k lucince bílé tři minuty chůze :-)
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Max9 11. 12. 2008 19:35

Ty pod Rudolfinem jsem dával v prvním odkazu. Stál jsem tam jednou. Tuším taky těch 45-55 na hod. Zase to má nejblíž..

Ale jsou škaredé, slečna neuvidí hadříky a nemám je rád, bo jsem si tam zarazil kovovou třísku z kliky do dlaně :-/ :-D
Naposledy upravil Max9 dne 11. 12. 2008 19:37, celkově upraveno 1
Max9

Odeslat příspěvekod m4lcolm 11. 12. 2008 19:37

neproklikával jsem odkazy :D
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 12. 2008 19:41

Heh, vídle jedou do Prahy :-P ;-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 11. 12. 2008 19:43

seno a vidle :tleskani :tleskani :tleskani
nemáte metro :tleskani :tleskani :tleskani

co ještě se dnes vyřvává na fotbale?
m4lcolm
Trvalý BAN

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků