Nokia N80 - nejde otevřít obrázky v galerii

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod greppi 29. 3. 2007 14:19

Nevite prosim vas nekdo proc se mne neotevrou obrazky v galerii? Je to cele nejake divne. Fotky na karte se me ukladaji stale do stejne slozky. Galerii otevru, dam obrazky a video a jedine co me to nabizi je stahnout fotky (video) z netu

//De Funes: upraven název vlákna.
greppi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 3. 2007 17:05

Včera se mi stalo to samé. Všechno ukládám na kartu. Vypnul jsem telefon, zapl a závada zmizela.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod greppi 29. 3. 2007 17:18

no jo ale me se to deje porad ikdyz to vypnu Zmeni se to jedine kdyz nastavim originalni nastaveni nokie tak to ma poprve snahu hledat a stejne nic nenajde a potom napodruhe uz ani nehleda Myslite ze je spatny software? Dekuji
greppi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 3. 2007 21:57

Stalo se mi to i dnes, když jsem spojil telefon v režimu offline s pc a nahrával mp3. Vypl jsem telefon, zapl a vše zase fungovalo. Nevím, čím by to mohlo být..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crazyboydom 30. 3. 2007 22:35

Tak to se mi stává také někdy když vložím nové fotky z kompu nebo je vytvořím v telefonu a nepřes kameru.. např. screenshot.. Já tořeším vždy tím že daný obrázek musím otevřít přes správce souboru v mobilu(toho od nokie základního), aby se vytvořily náhledy do galerie.. pak se tam již fotky zpbrazí normálně po otevření apl. galerie.. Někdy pomůže i když se mobil restartuje a vše se načte automaticky.. Jinak mám poslední firmware..S podravem Dan :tleskani :-P
crazyboydom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 3. 2007 22:58

Zajímavé je, že když jsem nahrál ty mp3 a dal správce souborů, tak tam ty písničky byly a v galerii ne. Kurňa. Jaký máte firmware?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crazyboydom 31. 3. 2007 12:14

já mám ten poslední 4.0623.0.42 RM (92) teda myslím že je stále aktuální.. Slyšel sem že už s tím měl taky někdo podobné problémy... ale ohledně MP3 že se mu nezobrazovaly v mobilu a byla to porucha základní desky myslím ale tohle by to rozhodně být nemělo.. Já mám N80 již skoro rok a sem s ní plně spokojen... Ale taky záleži na tom že když nahrajete písničky na kartu tak je taky nutný zajít do hudebního přehrávač a aktualizovat knihovnu.. Jinak se tam nezobrazí!!!! To je hodně důležité protože je foun potom nevidí a správce souborů je v tom potom taky nahouby.. tak sem zvědav jestli Vám to trochu pomůže;-)
crazyboydom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod greppi 1. 4. 2007 18:56

tak galerie nereaguje vubec na otevreni fotek pres spravce souboru Myslite ze by mi pomohlo prehrani software?
greppi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod crazyboydom 1. 4. 2007 22:20

a jaký máš firmware?? Já měl i 3.0623.... a tam sem měl sem tam taky problémy
crazyboydom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod machimshin 1. 4. 2007 23:35

Ja som mal s tym problem pri N70, konkretne islo o problem dvierok na pamätovu kartu. Niekedy, aj ked boli riadne uzavrete tak sa telefon tvaril akoby tam ta karta ani nebola, vzdy som to ale vyriesil tak ze som ich otvoril a znova zavrel, potom uz bolo vsetko OK. Tu je ale rozdiel kedze N80 nedokaze rozpoznat ze sa dvierka otvorili, vzdy treba najprv z menu zvolit moznost vybrat pam. kartu cim sa vlastne aj zatvoria vsetky aplikacie. Na N70 sa ich zatvaranie dialo automaticky po otvoreni dvierok.
N3210>N3200>SamsgSGH-X100>AlcOT311>SE T200>
SonyCMD-J70>SiemS55>N8210>N6230i>N7250i>N6100>N6230>SamsgSGH-X600>N70>N6310i>N6630>E61>N93>E61i>E71>E51>E90>N95 8GB>N78>E75>N900>E52
machimshin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod greppi 2. 4. 2007 05:11

mam firmware 4.0632.0.38 Mel by byt nejnovejsi. Nevite kdyz s tim pujdu do autor. servisu jestli me prehraji software jako zarucni opravu?
greppi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod crazyboydom 2. 4. 2007 10:10

tak nejnovější firmware je teď (teda já mám 4.0623.0.42), ten sem si sám aktualizoval přímo z telefonu přes správce přístroje. Aktualizoval sem si firmware a běhá mi to v poho.. Lepší je se připojit přes Wlan ale.. Je to zhruba 2Mb dat... Na Nokamania.cz ale uvádějí firmware satále eště 4.0623.0.38 tak nevím.. Mám novější verzi. Reklamaci na firmware atd.. ti uznají pokud ho máš v záruce a bez problémů.. Doporučuji Cellnet.. např. Je to do druhého dne a máš to i do hodiny klidně.. Ale záleží kde si ,,Osmdesátku,, koupil no.. Popiš mi eště přesně co ti to teda dělá?? a taky postup... jak to řešíš atd... :hm
crazyboydom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod greppi 2. 4. 2007 13:44

tak obrazky se na karte ukladaji stale do jedne slozky (ikdyz mam nastaveno - ukladat podle data) Dale: otevru galerii dat obrazky a videa a ukaze to jenom stahnout fotky a videa z netu. Ulozene fotky to nenajde (ani nema snahu najit) Obrazky prohlizim pres spravce souboru
greppi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod |Mio| 3. 4. 2007 11:57

Prehrat Firmware nepomuze, zkus spis preformatovat tu kartu na FAT32 a narat tam data zpet a pripadne zkusit pouzit jinou kartu.
"Nemam rad CENZURU = nemam rad De Funese"
Motto: "Heh pry pravidla fora, ale nikdo mi nezdeli ktere jsem porusil. Kam ten svet speje"
|Mio|
Junior

Odeslat příspěvekod crazyboydom 3. 4. 2007 12:01

tak moment a jdou ti vůbec zobrazit fotky vyfocené fotoaparátem?? Jestli né tak neváhej a zajdi si do toho servisu protože to musí jít!!! a standardně.. Jiné je to s fotkami z počítače třeba kabelem a nebo vytvořené právě mobilem třeba SCREENSHOT.. Ono když to tam dáš jinou cestou než přes galerii třaba stáhnuot z webu atd tak se nevytvoří imige soubory do galerie a pak nejsou vidět dokud je sám neotevřeš přes správce.. Jestli mi to konkrétně popíšeš tak myslím že není problém to vyřešit.. Mám už ho skoro rok tak vím;-)
crazyboydom
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků