úrazové pojištění pro děti

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mirekd11 17. 9. 2018 10:50

Zdravím.Opět jsem doma otevřel téma zdali by nebylo lepší dětem uzavřít nějaké úrazové pojištění.Chtěl bych aby bylo zaměřené na trvalé následky úrazu(invalidita) a vážné nemoci (třeba rakovina).Samozřejmě nechci nic přivolávat ale člověk nikdy neví.
Zajímá mě u jakých pojištoven to máte uzavřené a jaké zkušenosti jsou s případným plněním :hm .Jistě mohl bych kontaktovat nějakého pojištováka ale ten mě opije rohlíkem.Proto se snažím si zjistit co nejvíce informací než se obrátím na někoho kdo by měl být rádoby odborníkem :lol:
Díkes za postřehy.
mirekd11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 1.4TSI 17. 9. 2018 14:50

Tohle muze uzavrit jen hlupak, protoze co dostanes jako pojistne plneni, o to ponizi urad socialni davky.
1.4TSI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirekd11 17. 9. 2018 15:35

Aha. Tzn že to mám chápat tak že pokud bude mít dítě diagnostikovanou nedejbože rakovinu tak bude dostávat sociální dávky?? To zní jako hloupost zase mě :-D
mirekd11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ab84 17. 9. 2018 15:48

Já teda nechci být moc hnusnej, ale pokud ti umře dítě na rakovinu, nebo skončí jako invalida bez nohou, tak takovou situaci rodina neustojí. Manželka se s tebou rozvede, protože to beztak byla tvoje vina a holt začnete každý nový život a nějaké pojištění dítěte vám bude úplně ukradené. Jak sám píšeš, nemá smysl hloupými myšlenkami přivolávat neštěstí. Lepší ty peníze investovat do kvality současného života.
ab84
Nadšenec


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků