Olympus PEN e-p5 + objektiv 17/1.8 + hledáček VF-4 - NOVÉ!!!

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod davidek00 22. 3. 2015 00:41

Prodám naprosto novou sestavu sestávající z těla PEN e-p5 (stříbrný), objektivu 17/1.8 (černý) a hledáčku VF-4 (černý).
Stav zcela nového výrobku jako z obchodu - koupeno 21.3.2015 ve Fotoškoda, jen vyzkoušeno (10 snímků), rozbaleno jen částečně, ochranné polepy. Při registraci na Vaše jméno (zatím bez registrace) - záruka 30 měsíců. Všechny doklady k dispozici.
Zvýhodněná cena platí pouze při koupi celého setu, preferuji nejprve prodat vše jako celek.
Prodej samostatně - pevné ceny: tělo 10.500 Kč, objektiv 9.900 Kč, hledáček 5.990 Kč.
Na emaily s nesmyslnými cenovými návrhy nereaguji, jde o 100% nové věci, ceny uvedeny v inzerátu, na prodej nespěchám.
Cena setu - 20.590 Kč.
davidek00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.No64 23. 3. 2015 02:18

no jestli to nechcete, tak to vratte ne, do 14ti dnu by vam to meli vzit zpet a neprijdete o penize
Dr.No64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod davidek00 23. 3. 2015 06:32

Děkuji za návrh, ale zboží jsem koupil na prodejně, takže si nejsem jist, zda tento postup lze použít podobně, jako kdybych nakupoval přes eshop.
davidek00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.No64 23. 3. 2015 20:06

no tak to zkuste ne, prece neprijdete o penize, kazdy solidni obchodnik to musi vzit zpatky, jestlize to neni umazane, stejne by me zajimal duvod, nevhodna koupe ?
Dr.No64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod davidek00 23. 3. 2015 21:16

No tak jsem to samozřejmě zkusil, ne.
Peníze vrací skoro celé, nechají si 5% (cca 1 tis. Kč).
To je cena za moji blbost, že jsem si neobjednal, nevím proč, zboží přes eshop.
Důvod se dá asi opravdu shrnout jako nevhodná koupě.
Takže toto vlákno je uzavřeno.
davidek00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.No64 23. 3. 2015 22:05

tak to by ale nemeli, to jsou ale ku-vy, brat si 1 tisic Kc je humus,
tohle je jeden z duvodu proc v predrazenem Skoda nekupuji

priste radsi kupujte v USA na Ebayi, kramy co tam jsou,vesmes vse vracej, i kdyz je to z CR, musite jim to samozrejme poslat za sve, ale ceny byly pred zdrazenim kurzu $/Kc vyborne
ted tolik ne
Dr.No64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod davidek00 24. 3. 2015 08:01

Já tam dnes nebo zítra se sestavou půjdu, uvidím, jak to nakonec dopadne.
Co jsem napsal, mi sdělili po telefonu a to dvakrát mírně jinak, takže jsem jim raději ještě napsal mailem, abych si to s nimi ujasnil i písemně.
Sestavu jsem stáhnul z internetové inzerce a doufám, že se nedočkám u nich na místě ještě nějakého nemilého překvapení.
Jestli jsem nehledal špatně, tak nějakou historii ke stejné zálažitosti (u stejného prodejce) a jak to proběhlo, jsem nenašel.
Na eBay také občas objednávám, jenomže tady jsem potřeboval zboží hodně rychle a nakonec je z toho nečekaná tahanice, focení jsem musel vyřešit provizorně jinými přístroji.
davidek00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.No64 24. 3. 2015 20:15

solidni obchodnik to proste vezme zpet, kdyz je to druhy den, ne tady u nas, snad to dopadne prijatelne, mozna se budete muset osklive pohadat, trvejte na svem

vsude na zapad to proste vezmou zpatky, byt to treba poradne odzkousi a kdyz to neni umazane tak vrati 100% zpet, bez kecu, u nas nekdy vubec ne a nekdy jen s kecy . .

ja mam spatne zkusenosti s Foto Skoda a je to navic jeste vse desne predrazene, kdyztak Alza.cz ta vraci vse do 14ti dnu, lepsi pocitat jen jako do 13ti dnu, nezalezi na tom, ze to bylo zakoupeno primo a hotove na pobocce v Prahe v Holesovicich, kdyztak tam priste, ja jsem si takhle uz par objektivu pujcil, odzkousel si je a za par dni vratil zpet a v pohode, CZC je taky dobrej
Dr.No64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod davidek00 24. 3. 2015 22:23

Dnes jsem měl všechno nachystáno a namířeno do prodejny, ráno jsem od nich dostal ještě tu odpověď, že vrátit zboží na prodejně mohu, ale odečtou mi 5% z ceny. Což mi jenom písemně potvrdili, co mi řekli po telefonu. A když jsem se toho pána přímo zeptal (jeho jméno a telefon mám u sebe), proč mi ty peníze vlastně odečtou, tak mi začal vysvětlovat, že musí všechno prohlédnout, přečistit a kdesi cosi, zkrátka nechtěl říct, že z toho musí udělat "nový" výrobek, který napálí zase za plnou cenu a vrátí ho do prodeje a ještě na mne bezpracně vydělají. A dále vysvětloval, že tohle všechno jsou náklady, že to něco stojí. Už jsem se ho po tomto nestačil zeptat, jestli tuhle proceduru dělají také v případě vrácení zboží koupeného přes eshop a jaký je ve finále rozdíl proti zboží pořízeném na krámě a jestli to v tom případě dělají zdarma, protože to asi náklady nestojí? Zkrátka nesmysl na druhou.
A set jsem jim nakonec vůbec nepřinesl, protože jsem shodou okolností měl cestu přes Prahu a setkal se s člověkem, který mne ještě zachytit o víkendu po zadání inzerátu na webu a ten ode mne celý set koupil, cca za podobnou cenu jako by mi vrátili ve Škodovi, resp. co by mi dali navíc, bych dal za parkování a ztrátu času motání se v centru.
Od příště už zase jenom v eshopu a u někoho jiného, ano třeba ta Alza, tam kupuji často a jsem s nimi spokojený (ale mám zkušenosti jenom s holešovickou centrálou) i co se nějaké té občasné reklamace týče - rychle, solidně, bez dotazů, plná částka nebo dle volby výměna za nový.
davidek00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.No64 25. 3. 2015 00:30

Skoda jsou holt zlodeji, podle me ale kdybyste tam sel a (bohuzel) se poradne pohadal tak by vam asi vratili plnou cenu nebo plnou minus 1% maximalne, snad si to tady kazdy potencionalni zakaznik do Skody precte a koupi svoje veci jinde
treba ja jsem tam videl ze maly kovovy krouzek jako redukci na zavit (hodnota par kc) tam maji cca za 400 Kc !
Dr.No64
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků