Sbohem a šáteček! Ať žije Sachs!

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Pavel Breit 3. 3. 2008 10:00

Souhlasím. Kachny jsou také dobré. Více i těch kachen může být. Na rozdíl od husy mají jednu výhodu, sním ji celou.
Hezký den a více sachsů, hus i kachen!
Pavel Breit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 3. 3. 2008 11:32

THERION : taký obmedzovací systém by možno v praxi obmedzil aj niekoho, kto by nemal byť prečo obmedzovaný. Na základe čoho by si obmedzoval?
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kartuzian1 3. 3. 2008 21:41

Podľa toho, čo tu čítam, tak je podľa niekoho systém hodnotenia v galérii nastavený korektne a netreba nič vylepšovať. Ja som toho názoru, že ideálny systém neexistuje, ale tento, ktorý je tu, má od ideálneho veľmi ďaleko a už dlhšie zmenu potrebuje. Ak si hocijaký, za päť minút zaregistrovaný nick, dokáže ľubovoľne tvoriť poradie hodnotených fotiek a zvládne to aj môj desaťročný syn, tak to kvalite galérie neprospieva. Alebo tu ide o niečo iné?
kartuzian1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod THERION 4. 3. 2008 07:22

kartuzian1: asi tak :) Je mozne, aby se skryly komentare i jmena ostatnich uzivatelu a tim se omezilo ovlivneni "predem" ?. Je mozne treba nastavit Top tak , aby se tam snimek ocitl az se mu dostane ohodnoceni v nejake vysi a ne hned po jedne 10? Treba....
THERION
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kartuzian1 4. 3. 2008 21:21

THERION: je mnoho rôznych riešení, ako kvalitu galérie zvýšiť. Ale na to musí byť najprv vôľa a tá podľa môjho názoru nie je.
kartuzian1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod n_o_x 17. 4. 2008 20:42

Co mate proti sachsovi...ked mi ohodnotil fotky sachs tak som na vacsinu nazorov kaslal..lebo som s uvedomil ze sachs boduje viac poctivo ako ostatny...kazdi si tu dava 9-10 aby to iste hodnotenie dostal aj nas5 a takto si tu mnoho uzivatelov hladka svoje ego a spi na vavrinoch.ak mi niekto da nizku znamku tak jasne ze by som rad vedel ze preco...a ked sa spytam ze preco tak neskor z toho vzide konflikt a som za prudica a arogantneho nadutca lebo dotycni si myslia ze su jedinecni fotografi a maju pravdu.Sachs taky nebol.hodnotil tak ako hodnotil...a casto som sa pristihol ako cakam ci si sachs da tu namahu aby nakukol na tu moju fotku..a ci dostanem 6tku alebo menej..alebo v hlbke duse viac..ide o to ze tento clovek vela ludi nastval..ale pritom asi chcel len dopomoct aby dotycni "dotknuti" "fotografi" sa viac snazili a naucili sa lepsie pozertat na nas svet cez hladacik svojho aparatu.
Tot vse.Je skoda ze sachs odisiel.aspon to tak vyzera.:(
n_o_x
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 18. 4. 2008 07:03

Nevím kdo je Sachs ;-]
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 18. 4. 2008 15:10

n_o_x píše:Je skoda ze sachs odisiel.aspon to tak vyzera.:(
Mno uprimne bych se mu ani nedivil... taky bych se asi nenechal takhle kerovat jen kvuli tomu, ze on vyjadroval, co si o tom mysli.
To, ze vyuziva plnou stupnici od 1 do 10 nemohlo par lidi asi prekousnout a pak tu krici jako splaseny kozy :D .
Neni jednodusi vec, nez si vypnout hodnoceni u fotky.
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod USER47 18. 4. 2008 15:30

Nikam neodešel...ale možná začne míň komentovat nebo bude diplomatičtější, když už se profláklo, že je to fikáčkova multiidentita:)).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alesh.Rocker 18. 4. 2008 16:07

Jo jo...identita odhalena a ti co nadávali teď Sachsovi provolávají slávu :)
Dell E6410
Alesh.Rocker
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 19. 4. 2008 15:18

USER47 píše:... když už se profláklo, že je to fikáčkova multiidentita:)).
to znamena co? Kdo je fikacek? ... jsem mimo obraz tedka :shock:
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod USER47 19. 4. 2008 15:56

Král omalovánkovejch sendvičů
http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25 ... vis=487847

A taky expert na filozofii, boha, kvantovou fyziku a spoustu dalších věcí...
http://www.fikacek.cz/
http://www.mensa.cz/mensa.cz/site/casop ... ikacek.htm

Obrázek
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alesh.Rocker 19. 4. 2008 18:26

Mobil-man píše:
USER47 píše:... když už se profláklo, že je to fikáčkova multiidentita:)).
to znamena co? Kdo je fikacek? ... jsem mimo obraz tedka :shock:


uživatel Sachs = uživatel Fikacek :-) = ten na fotce u příspěvku USER47
Dell E6410
Alesh.Rocker
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 20. 4. 2008 13:51

aha, :)
inu co, tak se specializuje na HDR foto :kuk:
Ale hodnotit umi vskutku slusne, to se musi nechat - to ze se to nekomu nezamlouva neni jeho problem :shock: 8-)
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr.Šigut 20. 4. 2008 17:17

Hmm, iq má fikáček možná vysoké, to nic nezmění na tom, že mít tady 2 identity a rozdávat tady rozumy mi přijde nefér. Kromě toho si hodnotí i své fotky což, mi přijde poněkud zvláštní. Přiznám se, že jsem vymazal fotky právě kvůli tomu. Dál se k tomu již nebudu vyjadřovat.
Petr.Šigut
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků