Hlasování o změně hodnocení.

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr1968 25. 7. 2007 09:41

Protože tu pořád slyším nářky ,jak vás nějaký jedinec špatně hodnotí a tím ničí zdraví,dávám hlasovat o změně. Kdo chce jen slovní? Kdo chce jak to je? :wink: Začínám první.Je mi to jedno :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 25. 7. 2007 09:43

:-D

Nechal bych to, jak to je. Pokud někdo neunese, že mu někdo ojedničkuje galerii, je to jeho problém.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 25. 7. 2007 09:45

USER47 píše::-D

Nechal bych to, jak to je. Pokud někdo neunese, že mu někdo ojedničkuje galerii, je to jeho problém.l/quote]
Ale co když někdo spáchá sebevraždu? :shock:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 25. 7. 2007 09:46

Občas mám pocit, že někteří ukřivděnci do toho daleko nemají.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 25. 7. 2007 09:48

no mě je to celkem fuck, ale docela mě štve debilita těchto hlasujících...
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 25. 7. 2007 10:10

Pokud je někdo debil a neškodí mi,je to jeho věc. :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod irmo 25. 7. 2007 10:29

a co tak trochu matematiky, statistky :), ako ze povolit urcity rozptil a hodnotenia mimo rozptilu sa na celkovej hodnoteni fotky neprejavia....

Pre tych menej matematicky zdatnyc jedincov :)

10% najhorsi znamok a 10% najlepsi znamok sa do hodnotenia nerataju.

Alebo inac, znamky ktore sposobuju extremni posum priemeru hodnotenia obrazku sa nerataju.
irmo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 25. 7. 2007 10:36

Co třeba horší než 4 muset ohodnotit slovně :lol: :lol: :lol: Vysvětlit důvody. Ať je legrace :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rudi86 25. 7. 2007 10:49

tohle je zakletej kruh :twisted:

Faktem je že se málo vidi znamky typu "dolni pulka" :?: :!:

EDIT: kdyz by se zrusili body tak podle ceho by se bralo poradi "nejlepsi fotka" a pod? :roll: to jako podle poctu komentaru ci jak?
Not as seen on TV
so
Welcome to the playground
- - - - -
Nikon D90 & fisheye 8/3.5 + 10-20 HSM + 35/f1.8 + 85/f1.8 + 85/f3.5 micro + 70-300 VR
Sony Xperia U
Škoda Felicia Combi - Laurin & Klement
rudi86
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod irmo 25. 7. 2007 11:33

podla poctu zhliadnuty :), ale ne bodovanie treba zachovat, ale nahodou sa my vcelku pozdava ze k extremnim znamkam musi bejt a slovne ohodnotenie a pokial slovne ohodnotenie neodpoveda hodnoteniu bodovemu tak banan :) (iba na hodnotenie bodove)
irmo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kromec 25. 7. 2007 11:51

ono by treba stacilo ze by se ignorovalo jedno nejvysi a jedno nejmensi hodnoceni a prumer by se spocital bez techto"extremu".
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 25. 7. 2007 13:15

nejlepší pro fotografa je stejně, když někdo napíše co se mu líbí a co by třeba udělal jinak… si rád přečtu názory a nápady ostatních a nějaké body jenom rozpoutávají hádky... pro nejlepší fotografii bych udělal třeba koncem týdne hlasování a nominace z nejdiskutovanějších nebo s nejvíce kladným počtem hlasů a hlasování by měli povoleno třeba jenom ti, co mají v galerii nějaké foto... co vy na to?
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 25. 7. 2007 13:39

Číselné hlasování bych zachoval, přece jen je zajímavé zjistit, jak vaši fotografii hodnotí člověk, který už je zkušenostma mnohem dále. Samozřejmě pokud je k tomu přidán relevantní komentář, má toto bodování ještě větší význam. Ano, "problémem" jsou lidé, kteří snižují známky zřejmě ze závisti či nějakého pohnutí mysli, aniž by vložili své fotografie, ale takových zde naštěstí není tolik. Spíš než přemýšlet, zdali zrušit bodování, bych přemýšlel, jak naložit s těmito elementy. Být to na mě, tak v tom nevidím žádný problém. Člověku, který nemá žádnou fotografii a nedokáže v komentáři napsat, proč hodnotí nízkou známkou, bych prostě zakázal přístup. Pro udělování nižší známky než sedm bych tedy zavedl povinný komentář.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Tarwas 25. 7. 2007 13:48

tak třeba tento "člověk" je zářný případ http://galerie.zive.cz/member.php?ppact ... &uid=66429 ... mnoha lidem znechucuje galerii...
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 25. 7. 2007 13:51

Jersey II: Občas mi přijde zbytečné psát, co je špatně, zvlášť, když už to někdo udělal za mě. V takovým případě dám pouze číslo a nepřijde mi na tom nic divnýho. Takhle by zase padala čísla, doplněná komentáři jako "...", "no comment" apod. To by k ničemu nevedlo.

Stejně tak si nemyslím, že kvalitní kritik musí zákonitě vystavovat. Mě zajímá hodnocení od DIVÁKA, ne od TVŮRCE. Kdybych vystavoval v kamenné galerii, tak taky nemůžu čekat, že tam budou chodit samí fotografové.

Mně se hrozně líbí, jak všichni o sobě rozhlašují, jak jsou jim body u p*dele, protože si za ně nic nekoupí, jak jim na tom vůbec nezáleží apod., ale pak stačí pár jedniček a hned to jdou řešit na fórum. Vždyť není problém ty neokomentované jedničky prostě ignorovat. Já třídím komentáře na prospěšné a neprospěšné. Pokud mi někdo napíše třeba komentář "Středovka!!!" a k tomu dá jedničku, tak ho prostě neberu vážně, protože mám třeba kompozici přesně takovou, jakou chci já.

Pokud mě však někdo upozorní na chybu, které jsem si nevšiml nebo poukáže na jinou možnost řešení, která mě zaujme, už mě nemusí zajímat, jestli on fotí nebo ne. Vždyť jde přece o moje fotky a o moje postupy...


edit: Tarwas: Pokud si někdo nechá znechutit focení nebo vystavování nějakým podobným individuem, tak je to jen a jen jeho problém.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků