Lek na hodnoceni typu pomsta

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod reonar 16. 5. 2007 09:30

Neuvazovali jste o to dat kazdemu moznost smazat u kazde sve fotografie jeden komentar/hodnoceni? vyresilo by to nejen hodnoceni typu pomsta ,ale i v podstate odstranilo vaznost hodnoceni uzivatelu, kteri hodnoti 1.00 a podobne. Premejslejte nad tim, myslim, ze by to arene prospelo.
reonar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 16. 5. 2007 09:46

Už zase :cry:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 16. 5. 2007 10:33

Tak by si holt ten člověk udělal identity 2 a nasypal by ti tam těch jedniček víc. Sakra lidi, copak na tom záleží?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 16. 5. 2007 10:54

reonar: to hodnoceni neni treba brat az tak vazne :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod outline 16. 5. 2007 10:56

Doporučuji si pročíst celý thread http://digiforum.zive.cz/viewtopic.php? ... highlight=
outline
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reonar 16. 5. 2007 13:01

tady nejde o me, me se to jeste nastesti nestalo.spis mi vadi to hadani v komentarich u ostatnich fotek a takto by to slo jednoduse vyresit
reonar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 16. 5. 2007 13:17

Blokování uživatelů nebo hodnocení je podle mě slepá ulička.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod reonar 16. 5. 2007 14:38

zadny blokovani, to je jasna blbost, jde mi o moznost odstraneni jednoho hodnoceni u kazde sve fotografie. kazdej den to vidim na digi, jak se nekdo nasira kvuli tomu, ze ma 9 a 10 a nedko mu da napr. 3 jen kvuli tomu, ze ho hodnotil predtim min nez 8.hned je to na dlouhou debatu o tom ze se nekdo msti atd. komentare maj bejt o radach fotografum a ne o tehle nedulezitejch rozeprich. a prave by to slo vyresit tim, jak navrhuju, pak by se nikdo nerozpakoval nad nakym hnupem co 7 povazuje za malo a hned to musi oplatit bodama jako 123 nebo 14letym vtipalkem, kterej po vecerech nema co delat a hodnoti vsechny viditelne schvalne dost nizko a pak se smeje jak jsou vsichni ***** a jak reagujou. byl to jen napad
reonar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 16. 5. 2007 14:43

Na druhou stranu, fotograf, kterej se nedokáže oprostit od toho, aby se nasíral kvůli každý kravině, by vůbec neměl vystavovat.

Pokud vidim, že mi nějaký 5.ceskyhokejista ojedničkuje galerii, tak je mi to prostě jedno. Záležet na tom může leda tak někomu, kdo se ukájí nad průměrama.

Na druhou stranu, nemám zájem, aby někdo mazal moje hodnocení, když dám třeba trojku nějakýmu cvaku.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 16. 5. 2007 15:01

Připadá mi to, jako kdyby začínající zpěvák vylezl na pódium a zazpíval - a pak chtěl dát vyvést toho diváka vzadu, co málo tleskal... :-)

Vysoký bodový průměr ještě nikdy z nikoho lepšího fotografa neudělal. Jediné, co má smysl, je slovní hodnocení - pokud je trochu rozumně napsané.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kromec 16. 5. 2007 15:31

Pety píše: Jediné, co má smysl, je slovní hodnocení - pokud je trochu rozumně napsané.s/quote]



Nebylo by spatne kdyby redakce treba na tyden zkusila vypnout bodovani a nechala jen komentare.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rudi86 16. 5. 2007 16:09

kromec píše:
Pety píše: Jediné, co má smysl, je slovní hodnocení - pokud je trochu rozumně napsané.s/quote]


Nebylo by spatne kdyby redakce treba na tyden zkusila vypnout bodovani a nechala jen komentare.


Héj dobrej nápad :D , jsem pro :wink:
Not as seen on TV
so
Welcome to the playground
- - - - -
Nikon D90 & fisheye 8/3.5 + 10-20 HSM + 35/f1.8 + 85/f1.8 + 85/f3.5 micro + 70-300 VR
Sony Xperia U
Škoda Felicia Combi - Laurin & Klement
rudi86
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 16. 5. 2007 16:14

Zrušte galerii :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miloš 66 16. 5. 2007 19:21

U dobré fotky pár špatnejch známek s hodnocením nic neudělá a špatná si to zaslouží
Miloš 66
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 17. 5. 2007 20:10

tak tento krok by veľmi nepomohol. Veď keby mal niekto samé deviatky a napr. jednu osmičku, mohol by si vymazať osmičku. BTW prečo práve len 1 hodnotenie :?: Veď môže byť viacero hodnôt " vyčnievajúcich z radu ". Ale takto sa nedá nikam dostať. Jedine do blázninca.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků