Lek na hodnoceni typu pomsta

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod outline 17. 5. 2007 20:36

Tyhle témata se stále diskutují kolem a kolem...

Takže pro ty co se nemohou srovnat s hodnocením :
Co je podstatou toho, že tady vystavujete fotky? Proč to vlastně děláte? Fotografie není objektivní záležitost a nikdy nebude. Fotografie je názor. Názor, který reprezentuje svého autora, jeho subjektivní pohled na skutečnost. Ano, každý má bojovat za svůj názor, pokud je přesvědčen o jeho správnosti, ale nikdy to nebude znamenat, že s ním budou souhlasit všichni...

Je prostě se třeba oprostit od nesmyslné honby za hodnocením a vratit se k tomu co je podstatné : focení....
outline
Návštěvník

Odeslat příspěvekod russianblue 9. 7. 2007 18:53

Pety píše:Připadá mi to, jako kdyby začínající zpěvák vylezl na pódium a zazpíval - a pak chtěl dát vyvést toho diváka vzadu, co málo tleskal... :-)

Vysoký bodový průměr ještě nikdy z nikoho lepšího fotografa neudělal. Jediné, co má smysl, je slovní hodnocení - pokud je trochu rozumně napsané.d/quote]

ano, také se přimlouvám za vypnutí bodového hodnocení. informační hodnota je rovna, nebo blízká 0. Jediné co má smysl je slovní hodnocení. Fotografií týdne bych řešil tak, že každý uživatel by mohl přidělit jeden hlas fotografii, které jej za týden nejvíce oslovila/zaujala...
russianblue
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 25. 7. 2007 08:55

ještě řekněte, že prům. hodnocení ostatních 3,5 je normální a přitom nemá žádná komentář nebo dokonce vlastní fotku (vlad-h) nezačnete s tím už konečně něco dělat?
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 25. 7. 2007 09:34

Podřídím se většině :lol: Slovní hodnocení je určitě lepší,než jen kliknout na body.Ale mě ty body nezajímají. Já fotím ,jen věci a lidi,které mám rád.A body to nezmění. A hlavně nemám foťák na super technicky kvalitní snímky. Přece jenom Samsung S 500 je zcela obyčejný kompakt :lol: V šeru silně omezenýObrázek :wink:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paja1971 25. 7. 2007 10:05

Tyhle diskuze jsou pořád dokola, ale snad můžu taky reagovat. Reonar to nemyslel lze, stačilo by kdyby se do průměru každé fotky nepočítalo nejvyšší a nejnižší hodnocení. Ikdyž vtipálci si vytvoří další učty a budou to tam mrskat dál, to je fakt. Vypnutí hodnocení by také nic neřešilo, protože když si všimnete, tak komentářů je celkově málo a komentáře píší stále stejní lidé - díky jim za to! Snížila by se tak oblíbenost galerie( která podle mě začíná trochu upadat), protože ne každý má čas psát slohová cvičení ke každé fotce. Nebylo by špatné, kdyby k jednotlivým bodům bylo uveden popis typu 10- všestraně vyjímečná fotka bez chyb, 9 - vynikající fotka bez chyb, 8 - velmi dobrá s drobnou chybou atd., aby si lidé uvědomili mimo jiné, že 5 se rovná průměrné fotce atd.. Na závěr bych chtěl nejen pro admina uvést, že uživatelské rozhraní galerie se mi líbí a proto vlastně sem dávám fotky, ale myslím si, že by to chtělo vymyslet něco na její zatraktivnění, ale sám nevím co. Ahoj
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Paja1971
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rudi86 25. 7. 2007 11:04

souhlasim s pajou ve stylu "pojmenovani" znamek :wink:
Not as seen on TV
so
Welcome to the playground
- - - - -
Nikon D90 & fisheye 8/3.5 + 10-20 HSM + 35/f1.8 + 85/f1.8 + 85/f3.5 micro + 70-300 VR
Sony Xperia U
Škoda Felicia Combi - Laurin & Klement
rudi86
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 25. 7. 2007 17:50

slovné hodnotenie prepojené s bodovým by síce bolo OK, avšak škodcom by to tak či tak nebránilo hodnotiť nízkymi hodnotami alebo teda " škaredými " slovami :wink:
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 25. 7. 2007 18:49

Hezký večer :mrgreen:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 25. 7. 2007 18:57

myslím, že ani také slová veľmi nepotešia autora fotky ( pokiaľ práve nefotil západ Slnka :mrgreen: )
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 25. 7. 2007 19:10

Nefotím pro body. Fotím pro radost. A radost se dá rozdávat i fotoaparátem ACER :P Podivné barvy označím za úmysl autora. :lol: :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 25. 7. 2007 19:56

Petr1968 píše:Nefotím pro body. Fotím pro radost.t/quote]


:arrow: kiežby to každý takto bral. A nie sa zaoberať tým, či mi niekto dal 9-ku alebo 2-ku...
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků