POZOR NA UŽIVATELE SACHS

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Petr1968 29. 6. 2007 05:42

Mám sem hodit pár fotek? :P :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod THERION 29. 6. 2007 07:15

:-)

Vite co mne zde zarazi. Ze lide , kteri fotit umi , jsou schopni svou kritiku vyjadrit pisemne. Napr. kdyz mi Josef Jerabek zkritizuje snimek , tak se dovim presne co jsem udelal spatne. Aika a sachs se nejsou schopni vyjadrit nijak. Proto jejich hodnoceni neni pro mne zadnym prinosem a jejich blokace by byla ma odpoved na jejich zpusob vyjadrovani neb jinak se snimi komunikovat neda.

Jen mne proste zajimalo jestli zvazujete tuto moznost pro uzivatele zavest , nic vic.

diky a hezky den
THERION
Návštěvník

Odeslat příspěvekod USER47 29. 6. 2007 10:08

S blokací komentářů by to tu imho za chvíli dopadlo jak na fotografovani.cz...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 29. 6. 2007 11:34

Veškeré připomínky a podněty ke změně galerie směřujte prosím na správce.
Osobně souhlasím s USER47. Blokace vedou server do pekel a kdo není schopen přijmout od publika naprosto cokoliv, ať si fotky šušní doma (jako já).
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr1968 29. 6. 2007 11:54

Já také. Neunesl bych kritiku fotek z mého super low endu S 500 :cry: :cry:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod THERION 29. 6. 2007 12:01

ok beru , diky za odpoved.

hezky den
THERION
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 29. 6. 2007 14:08

:)
no a mame to vyreseny
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Otraso 10. 11. 2007 19:09

pod to by se dalo podepsat, nicméně by nebylo od věci naprogramovat zde nemožnost hodnotit fotky jinejch bez toho, že sám aktivně vkládám svoje fotky třeba jednu za měsíc a ne dřív než jich vložím třeba pět...
tak alespoň částečně každý kdo chce někomu kecat do jeho fotek musí odhalit co je sám zač. Myšleno tím co sám umí. A taky nemožnost hodnotit fotky žánrově rozdílné než sám vkládám...
co asi tak může zarytej „aktař” nebo „sporťák” říct krajinářovi kromě toho zda-li se líbí nelíbí???
co ty na to??? je to problém nebo jsem mimo???

trochu z jiného soudku je i takováto věc: novému návštěvníkovi umožnit vložit alespoň 3 fotky ihned...[/b]
Otraso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 10. 11. 2007 19:14

Otraso píše:pod to by se dalo podepsat, nicméně by nebylo od věci naprogramovat zde nemožnost hodnotit fotky jinejch bez toho, hcolor=red]že sám aktivně vkládám svoje fotky třeba jednu za měsíc /color] a ne dřív než jich vložím třeba pět...p/quote]

Ještě to tak. Podle mě je v galerii dost málo lidí, co každej měsíc dokážou vyplodit vystavitelnou fotku. Takže by se jen rozšířily řady vycvaknutejch slunečnic, západů slunce a domácích mazlíčků...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek72 10. 11. 2007 20:19

Já bych rozhodně nesvazoval možnost hodnocení v galerii s vkládáním vlastních fotek. Hodnotit snad mohou i lidé co vůbec nefotí ne? Nebo fotíš své fotky jen pro jiné fotografy? Já myslím že fotky se fotí i pro ostatní publikum a proč by se jim mělo upírat možnost hodnotit. Pokud někdo chce vysloveně škodit tak si může najít nějakou fotku někde na netu a vystavit ji za svou, nebo jakkoliv jinak toto pravidlo obejít. Nechápu proč vás vůbec hodnocení několika škodičů tak irituje, porostě si ho nevšímejte a hotovo. Ignorace stejně na takové lidi nakonec zabírá nejvíc
pinhole <1mm; Praktica MTL50 + 50mm 1.8; Canon EOS400D+seťák :( + Velbon Sherpa 600R + Lowepro Rover Plus AW + KALAHARI KAPAKO K-31 khaki
radek72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Otraso 10. 11. 2007 20:27

jj asi soudím podle sebe...
ale na druhou stranu by se zamezilo tomu, že by tu někdo bez překážek obtěžoval ostatní svejma nesmyslama bez toho aby nebyl nucen něco slušnýho (odpovídajícímu jeho kritikám) vyprodukovat...
nebo snad nechceš vědět co za chytrejma kecama doopravdy je???
tedy jestli ti člověk, kterej dle tvého názoru fotí mizerně memá co říct a jeho názor alespoň pro sebe ignorovat??? bodomilům by to alespoň trochu pomohlo překonat trauma...
mě je to v podstatě fuk, ale bylo by fajn kdyby alespoň nějaká galerka byla opravdu kvalitní a k tomu bych rád přispěl...
Otraso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pety 11. 11. 2007 08:38

//Pety: smazány OT příspěvky
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mobil-man 11. 11. 2007 16:39

tady to zamykám, jedna diskuze na tema Sachs tu uz je.
Mobil-man
VIP uživatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků