Nová galerie: hlavní změny

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Dalibor Stefansky 7. 3. 2007 08:31

Sice to trochu (dost dlho) trvalo, ale nakoniec to dobre dopadlo a vsetci zili stastne az do smrti.
Nevypada ta galeria uz len vizualne lepsie? Pritom sa zmenilo tak malo. A hned mam aj pocit, ze sa zlepsila kvalita fotiek!
:lol:
Dalibor Stefansky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod *mio* 7. 3. 2007 08:57

Pokud v profilu uživatele kliknu na některou z jeho nejlépe hodnocených fotografií, přehodí mě to na "Titulní strana » Uživatelské zobrazení". To předpokládám není správně :-)
*mio*
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *mio* 7. 3. 2007 11:08

Ještě mě tak napadlo, že by bylo zajímavé v profilu uživatele zobrazit fotky, které nejlépe ohodnotil. Mě by se to líbilo, ovšem nechávám to jako námět do diskuse. A popravdě ani nevím jestli je to technicky v silách administrátorů.
Díky za vyjádření.
*mio*
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 3. 2007 11:30

Špatný odkaz opravíme.

Fotky, které nejlépe ohodnotil. Určitě by to šlo, ale vzhledem k tomu, že známek pro hodnocení není mnoho, v podstatě by šlo o zobrazení desítek. Všechny takové fotky u každého uživatele ale do profilu nedostaneme, to by někde velmi prodloužilo stránku. A nevím, jestli má smysl ukazovat tam třeba šest fotek, kterým uživatel udělil desítku.

Jinak jsme do profilu přidali nový blok s nejlépe hodnocenými snímky daného uživatele.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fico 7. 3. 2007 17:58

Pekný deň,
čo sa bude robiť s chalanmi z webhostingu, každý má rádovo stovku prístupov.
Hodnotenie foto aj omáčky stoja za nič.
phpBB odošle automaticky vždy prístupový kod.
Spravil som si srandu mio ma u mna 10 za fotku, ktorá ma dobrý okraj. Dostal sa na 2 miesto. Gratulujem.
Admin musíš sa starať, hladať, riešiť.
PS :/mám viac ako 50/ rokov :twisted:
fico
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 3. 2007 19:47

Bohužel vám nerozumím.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 7. 3. 2007 20:09

fico: Pokud máte "viac ako 50 rokov", tak jste se za tu dobu mohl naučit srozumitelně formulovat alespoň jednu větu.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *mio* 7. 3. 2007 20:16

Fotky, které uživatel nejlépe ohodnotil...

Myslel jsem to samozřejmě tak, že by to bylo jen další takový odstavec osmi fotek jako jsou v profilu. A je jasné, že těch fotek bude u většiny více jak osm, tak mohli by se vybírat náhodně z "desítkových". Také to tak trochu může vypovídat o uživateli jaké fotky se mu líbí a proč třeba toho, nebo onoho mohl hodnotit méňě...

Chtělo by to, aby se k tomu vyjádřil ještě někdo.
*mio*
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *mio* 8. 3. 2007 10:24

Jak to tedy bude s vypínáním těch komentářů, vypadá to že se na tom nic nezměnilo, nebo ano?

A chtěl jsem se zeptat k čemu je možnost "Vypnout komentáře e-mailem" resp, jak se dá takový komentář emailem vůbec poslat. Díky.
*mio*
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ak_47 8. 3. 2007 10:46

vítej nová galerie!

nový systém se mi líbí, i když je asi ještě hodně věcí, které by se daly vylepšit.

osobně mi chybělo průměrné hodnocení v profilu, ale vidím, že je to již zpátky. toto mi totiž přijde zajímavé.

můj návrh by byl přidat více kategorií, asi nejvíce tu myslím chybí kategorie Momentka.

dále by možná nebylo od věci snížit nějakým způsobem celkovou anonymitu, třeba že by měl každý autor v profilu svoji fotku (ale nemusel by) nebo víc zajímavých informací o autorovi. osobně by mě zajímalo vědět více o autorovi, který hodnotí mé fotky.

peace.
ak_47
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Solix 8. 3. 2007 11:33

:arrow: souhlas s moznosti zadani vice informaci do profilu o sobe s pripadnou fotkou. :o
Konica Minolta Dimage Z2 (4Mpix) 38mm-380mm
Solix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 8. 3. 2007 12:16

V profilu toho moc nevymyslíme. Ten je totiž svázaný s centrální databází, která tohle zatím neumí.

Vypínání komentářů: řešili jsme, jestli to neudělat nějak elegantně. Tu možnost ale asi zrušíme, necháme ji jen u nahrávání fotek.

Jinak jsme v profilu vylepšili zobrazování fotek vybraného autora. Dají se zobrazit kompletní žebříčky posledních, nejlepších a nejnavštěvovanějších fotek.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *mio* 8. 3. 2007 13:14

To administrators:
Prosím ještě o odpovědi na mé poslední dotazy. Díky.
*mio*
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 8. 3. 2007 13:22

Ke všemu jsem se vyjádřil. Snad jen k čemu slouží vypnutí komentářů e-mailem - k tomu, aby vám nové komentáře nechodily e-mailem. U vlastních fotek se to nastaví při uploadu nebo na kartě, u cizích jen na kartě fotky.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ak_47 8. 3. 2007 14:10

a co ty nové kategorie, nepřemýšleli jste?
ak_47
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků