Hodnocení fotografií na DIGIaréně

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Miloš 26. 11. 2006 10:07

POdobná diskuse už byla, ale vedení digiarény není ochotné akceptovat jakékoliv změny, jde o návštěvnost a nejde vůbec o kvalitu. :shock:
V posledním Digifoto už otiskli fotky relativně dost staré, asi ubývá kvalita a začíná kvantita = vysoká návštěvnost = vysoké zisky. :roll:
Miloš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 30. 11. 2006 12:54

[quote="P i š t a";Zdravím příznivce Digi.I přesto,že nejsem "závislý"na desítkách za hodnocení folek,přikloniml bych se k tomu aby fotky mohli hodnotit jen ti uživatelé kteří zde sami nějakou fotku mají.Jako je to třeba ve Fot.galerii.Asi by pak nedocházelo k tomu,co např.u mojí fotky ...nejkratší cestou-od hodnotitele Stiffera.d/quote]

to nie je riešenie. Ten, kto chce škodiť, si môže nahrať nejakú 1 fotku ( ktorú možno len niekde stiahne z netu ) a opäť si tam, kde si bol :?
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ak_47 9. 12. 2006 00:35

Zdravím.
Byl bych velice rád, kdyby se nějak vyřešil zákaz hodnocení pro uživatele, kteří nemají žádnou fotku.
Myslím že toto mluví za všechno:

http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=21727 nebo
http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=21773,
viz hodnocení Bleska.

Přijde mi to velice nefér vůči těm co zde mají fotky, protože jim tím tito hodnotitelé především zbytečně kazí průměr a vnášejí negativní náladu do galerie.
ak_47
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 9. 12. 2006 01:28

Nemyslím si, že se z pitomce stane slušný přispěvatel jen tím, že vloží jednu fotku do galerie.

Pokud vycházíme z předpokladu, že v populaci je stálé procento pitomců, tak by toto omezení zasáhlo mnohem víc slušných lidí. A pitomec, který chce škodit, si cestu vždycky najde.

K tomuto zákazu se proto nechystáme.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x.e.n.i.e. 10. 12. 2006 23:33

ak_47 píše:Zdravím.
Byl bych velice rád, kdyby se nějak vyřešil zákaz hodnocení pro uživatele, kteří nemají žádnou fotku.
Myslím že toto mluví za všechno:

http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=21727 nebo
http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=21773,
viz hodnocení Bleska.

Přijde mi to velice nefér vůči těm co zde mají fotky, protože jim tím tito hodnotitelé především zbytečně kazí průměr a vnášejí negativní náladu do galerie.n/quote]



http://galerie.zive.cz/showphoto.php?photo=21510

ano, jsem pro! viz zde treba komentare uzivatele "papito", ten taky nema zadnou fotku v galerii a jeho vyrazy "ty debilni vypatlany kretene" nebo "bez si svoje komplexy z maleho pera resit nekam jinam" ty ponecham bez komentare a uvadim je zde pro pobaveni adminum zdejsiho fora...
x.e.n.i.e.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Migg 12. 12. 2006 12:38

Řešíte spravedlnost či nespravedlnost hodnocení, kdo může a nemůže hodnotit apod. prkotiny. Problém této galerie začíná být v tom, že se stává jen jakýmsi odkladištěm (v horších případech smetištěm) kde veškerá aktivita uživatelů začíná a končí přidaním fotografie. Když se tu (v poslední době obzvlášť) objeví celkem pro celou galerii 7 komentářů za tři hodiny je to úspěch. Osobně bych přidání fotky podmínil nejen 3dny, ale i určitým počtem komentů v tom třídenním období (třeba 20). Optimální by však bylo pokud by to bylo naprosto automatické a samozřejmé. A zakazovat těm co nemají fotku a komentují je trochu blbost. To je jako kdyby na výstavu obrazů do galerie mohli jen ti co malují. Ono buďme rádi, že aspoň někdo komentuje i když nefotí.
Migg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 13. 12. 2006 12:33

Migg : ak by sa zaviedol limit na počet komentárov, tak v najhoršom prípade by si autor okomentoval aj svoju fotku - a možno aj viackrát :)
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 13. 12. 2006 12:37

TA píše:[color=blue]Migg : ak by sa zaviedol limit na počet komentárov, tak v najhoršom prípade by si autor okomentoval aj svoju fotku - a možno aj viackrát :) )/color]


Ono by se brali napr. jen obodovane komentare a bodovat muze jen jednou u kazde fotky.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamis 17. 12. 2006 14:59

Souhlasim, ze skryti bodoveho hodnoceni ostatnich by mohlo prispet k vetsi objektivite. Zaroven uznavam, ze o body skutecne nejde. Ale v pripade komentaru uz takovou vyhodu nespatruji. Naopak, kdyz vidim predchozi komentare, podporuje to diskusi o snimku a vyhnu se opakovani toho, co uz rekl nekdo jiny.
jamis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 29. 12. 2006 10:06

Zdravím ,jen malý komentář,jsem tu novej,jsem amatér fotograf.baví mne fotit něco ,co by mohlo být třeba i hezký,zkouším jako kadý z vás,jen jsem chtěl oznámit,že se rád kouknu na pěknou fotku a sám podle vlastní svobodné vůle si ji taky ohodnotím a pokud tak udělám nechci se už setkat s takovým příznivcem co mne urážel nebodoval a navíc on sám má fotky,které nenadchly asi většinu z vás.mám tady zatím jednu nepovedenou fotku,ale pokusím se to změnit,budou další.příjemný foto lov přeje jkMAXfli. :)
jkmaxfli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 29. 12. 2006 10:26

Pánové já vám to zhodnotím,ale já nejsem FOTOGRAF. Fotografů je po čertech málo. :wink:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků