Zkušenosti se zahraničními galeriemi

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod MirekE 4. 12. 2005 00:11

Tak jsem si prolezl pár zahraničních galerií které by měly být něco jako jsou ty, co známe z naší české scény... DigiArena a jí podobné. Hodnocení, komentáře, soutěže a pod.

Musím vám říci, že se mi zdá, že máme kliku.

Ať už byly ze začátku na DigiAréně jakékoliv problémy, s potěšením musím uznat, že administrátoři, správci, prostě ti co se angažují na DigiAréně udělali kus práce a galerie zdárně kvete. Komentáře přibývají i když se mi zdá, že je jich stále málo. Resp. komentuje jen pár lidí, ale s tím už administrátoři neudělají nic.

A teď ke srovnání se zahraničními galeriemi.

Většina z nich se mi zdála nepřehledná, ale to je asi jen otázka zvyku. Co mě však zarazilo byla skutečnost, kdy jsem si zkusil seřadit fotografie podle ratingu, nebo podle počtu komentářů či hodnocení, tak se na první místo (největší počet)... dostaly fotky se 4 hodnoceními, nebo komentáři... a těch bylo jak šafránu. A po pravdě řečeno, nejlépe hodnocená fotka nedosahovala zdaleka takových kvalit, jako dosahují fotografie našich amatérů.

Co z toho lze usuzovat?
1) Jsme národ fotografů
2) Hrozně rádi kritizujeme a rádi kecáme lidem do jejich práce :D

Každopádně, pokud nechceme skončit jako ty světové internetové galerie, měli bysme se stále snažit.

Máte někdo podobné zkušennosti? Nebo docela jiné?
MirekE
Návštěvník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků