Hodnocení v galerii

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Kamil MERTA 20. 11. 2005 22:47

Ahoj, jsem tady nový, taky jsem přispěl do galerie a snažím se hodnotit (v mezích možností). Chci poprosit: Určitě by bylo přínosné napsat kromě vložené známky i názor a zdůvodnění hodnocení. Jen takto se můžem navzájem obohatit, popřípadě někam posunout či vyvarovat chyb. Známka - sama o sobě - neříká mnoho. Dobré světlo!
Kamil MERTA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rada_losik 21. 11. 2005 17:23

Podívej se na stránku pořádně :wink: Dole máš textové pole do kterého může vkládat to co si myslíš. Dokonce si můžeš poslat jen komentář k fotce.
Přesně jak pravilo staré proroctví :D
rada_losik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamil MERTA 21. 11. 2005 19:26

Rado Losiku, to samozřejmě vím. Jde o to, že 80% hodnotících pošle jen známku bez zdůvodnění. A o tomhle jsem psal.
Kamil MERTA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 21. 11. 2005 19:28

Tenhle problem se zde jiz resil...pokud se podivate do jinych threadu ve stejne sekci, je to tam.
Jestli jde jen o tohle, tak nema cenu aby se to resilo na vice mistech.
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod rada_losik 21. 11. 2005 20:12

Kamil MERTA píše:Rado Losiku, to samozřejmě vím. Jde o to, že 80% hodnotících pošle jen známku bez zdůvodnění. A o tomhle jsem psal. /quote]


Tož to jo. Ale myslím že někdy stačí říct známku než aby tam psali jen dobry (5), vyborny (10), ...

Tak by to dopadlo kdyby se muselo poslat obojí mě to vyhovuje nevím jak jiným ale ten kdo chce poradit poradí a ten kdo hodnotit ohodnotí jen jak mu to přišlo :wink:
Přesně jak pravilo staré proroctví :D
rada_losik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamil MERTA 21. 11. 2005 23:05

Mobil-man píše:Tenhle problem se zde jiz resil...pokud se podivate do jinych threadu ve stejne sekci, je to tam.
Jestli jde jen o tohle, tak nema cenu aby se to resilo na vice mistech.


Tak jo, tudíž je problém vyřešen.
Kamil MERTA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 22. 11. 2005 14:59

vyreseno; zamykam
Mobil-man
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků