Autorizace v galerii

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod MirekE 5. 8. 2005 09:37

Opravdu to trvá několi dní než jsou autorizovány fotky v galerii?
Lidi, DIGI se mi líbí jako časopis.. nezatlučte jeho galerii jen tím, že to tu autory nebude bavit... :roll:
MirekE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rklusak 5. 8. 2005 12:14

Taky jsem si všiml, že v galeri poslední dva dny nepřibývají snímky. Navíc je pátek a marně čekám na vyhlášení fotky týdne, abych věděl, co zajímavého mi zase uteklo. :(
To je opravdu celá redakce na dovolené? :shock:
Rostislav Klusák
rklusak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karelxxxxx 5. 8. 2005 14:42

Celá redkace DIGIareny je pokud vím jeden člověk. Samozřejmě spolupracuje i s redakcí papírového DIGIfota, ale to teď taky nevychází, takže čekám, že jsou opravdu všichni na dovolené :)
Karelxxxxx

Odeslat příspěvekod rklusak 8. 8. 2005 09:32

A je taky zajímavé, že se v srpnu volí nejlepší fotka měsíce května (viz titulní strana). :|
Asi má redakce na starosti hlavně název serveru než jeho obsah (ačkoli toto nové fórum je velmi podařené, to musím pochválit).
Rostislav Klusák
rklusak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michael B. 9. 8. 2005 12:17

Bohužel systém je zatím závislý na manuálním potvrzováním fotek. Nicméně, toto se změní už v brzké době. Momentálně připravujeme naprosto novou galerii, kde si budete fotky vkládat a editovat sami.
Michael B.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michael B. 9. 8. 2005 12:21

Taky jsem si všiml, že v galeri poslední dva dny nepřibývají snímky. Navíc je pátek a marně čekám na vyhlášení fotky týdne, abych věděl, co zajímavého mi zase uteklo.
To je opravdu celá redakce na dovolené? r/quote]


Za toto selhání se omlouvám. Nepodařilo se mi - díky dovoleným - zajistit někoho, kdo by povolil zaslané fotografie, rozganizoval výběr fotky týdne a napsal článek. Takže to dodělávám vše tento týden. Pokud vše půjde dle mých představ, tak obě fotky týdne vyjdou ve čtvrtek. Jinak, rád Vás opotěším: mezi nominacemi máte i Vy své želízko v ohni, takže uvidíme, jak dopadne hlasování :)
Michael B.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michael B. 8. 9. 2005 15:48

Vzhledem k tomu, že nová galerie je již v provozu, tak tento thread ztrácí smysl. Zamykám.
Michael B.
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků