Diskuze s moderátorem galerie

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Ganec 29. 9. 2013 13:02

reign píše:koukám, že český problém s JAKOUKOLIV autoritou je naprosto všudypřítomný a všemocný

proč lidi předpokládáte že ten kdo má byť špetku nějaké moci, je automaticky zmetek a je potřeba si na něj dávat pozor? Jak čtu tu směsku ublíženosti a nenávisti tak se vám divím.
Zrejme sa riadia príslovím "Podľa seba súdim teba." :-|
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olda Polda. 29. 9. 2013 21:07

reign píše:koukám, že český problém s JAKOUKOLIV autoritou je naprosto všudypřítomný a všemocný

proč lidi předpokládáte že ten kdo má byť špetku nějaké moci, je automaticky zmetek a je potřeba si na něj dávat pozor? Jak čtu tu směsku ublíženosti a nenávisti tak se vám divím.

snopa: upřímnou soustrast :-(


ganec :tleskani

Taková pro děti. :-)))

http://www.youtube.com/watch?v=xscKgCBp-iI
Naposledy upravil Olda Polda. dne 29. 9. 2013 22:32, celkově upraveno 1
Olda Polda.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Olda Polda. 29. 9. 2013 22:28

Pánové bude to monolog, poněvač některé příspěvky opravdu nemájí šmrnc.

1. šiml pro mě není v ničem soupeř či něco podobného, to že jsem mu našel na posledních pár fotografiích z mého pohledu chybičku a jednou větou se o ní zmínil ho asi rozrušilo poněvač na to není od nikoho zviklý, a pak jsem hned měl zakázané hodnocení a hned zas né, za to já opravdu nemůžu. A ta žabomyší válka o niku mé ženy byl takový start k naší komunikaci. :-))) Tím bych Pavlíkovy chtěl poděkovat za opětovné povolení bodování. :-))

2.Josefe víš o tom že tady se neztrácejí jenom lidé ale také pohádkové bytosti? Například Alenka z díla pana Zelenky je dočista, ale dočista pryč ? A to troubení Ti opravdu jde , jak tu někdo napsal.

Karku Kučero máš pravdu asi zhruba ve všem co jsi napsal. Snad jen mezi mnou a šimlem, když otevřeš oči po zdejší epizodě s nikem mé ženy(to už tu zná asi každý) :-)))) my dva prakticky o této věci nemluvíme, to se najde vždycky nějaký dobráček který si tak napíše k sobě do sešitku bodík.

Nevím, ale chodíme sem zdarma, posíláme sem fotky zdarma. Což někdo asi platí. Pokud je někdo zde nespokojen může si podobný web na vlastní náklady zbudovat, všechny zdejší chyby tam vychytat a být tam třeba králem a ten může snad poskytovat i azyl. :-)))
Olda Polda.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Olda Polda. 29. 9. 2013 23:55

šel okolo píše:Řevnivost mezi panem oldou a poldou a panem šimlem pramení z toho,že pan šiml poukázal a dokázal,že pan olda a polda si sám sobě znánkuje fotky,že na špatné známky používá jiné nicky.Nic víc nic míň.Já si to pamatuji a myslím i jiní uživatelé,kteří tu působí více let.



šiml nedokázal vůbec nic, akorát prohlásil že nik mé ženy patří mě, poněvač za hodnotné potpory paní Skalákové, které moje žena ohodnotila fotografii myslím že dvojkou, posléze si moje paní vyslechla kupu nadávek co si to vlastně dovolila a jaká je nicka. :-))) A já v tu dobu prudil proti tomu že v topu mají fotografové jako šiml a spol až tři fotografie naráz a naptosto legákně užívají několika účtů a hodnotí se sami mezy sebou a pro ostatní uživatele tam nezbívalo místo. Když jsem jim slušně řekl aby to nedělaly, tak se mě vysmály poslali někam a bylo vymalováno. :-))) Jedíný fotograv co okamžitě přestal používat více nyků byl Pan Adamec (posílá sem fotky zvířat a dříve i makra). Tímto mu děkuji. Snad bych upřesnil že v tu dobu jsme ještě s mou paní nebyli manželé. :-) Používali jsme jeden
jeden počítač a můj Canon 350. A jednou nanejvíš dvakrát, jsme se zapoměly v účtech přehlásit a vznikl u jedné nebou dcou fotky zmatek. Ale ty fotky ze zůčastněnýmy téhle šaškárny neměli vůbec nic společného. :-)))
Prostě bylo potřeba Oldíka krapet pošpinit, když si dovolil otevřít proti takovým kapacitám pusku. :-)))

Nepsal bych to sem, to byl medailonek pro jen pro pana Zlelenku, jinak je to každému jedno. :-))))
Olda Polda.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šel okolo 30. 9. 2013 07:07

Nelži Oldo a poldo, dokonce jsi se potom incidentu na několik měsíců odmlčel.Jo a v pátek se zase objevily odkazy na tvoje nicky, ale ty okamžitě tvůj kamarád a spolubojovník proti těm co jen občas příjdou,moderátor snopa smazal.
Prosím tě,proč sem taháš pana Adamce ? On měl přeci plné své složky svých skvělých fotografií, tak pokračoval v nicku 1.2 a td.
To ty jsi byl načapán jak se odměňuješ sám :-D ,nakonec před týdnem jsi se veřejně prsil jak jsi skvělej,že jsi na prvním místě v aktivitě na DA,což byl taky pro mne ten impuls,abych připomněl novým příchozím,jaký je tvůj ryzí charakter. :-D
šel okolo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 30. 9. 2013 16:07

V žádné jiné komunitě jsem se nesetkal s tolika malými dětmi, rozbíjejícími si bábovičky, jako mezi fotografy :-(
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snopa 30. 9. 2013 16:38

citace:
"Jo a v pátek se zase objevily odkazy na tvoje nicky, ale ty okamžitě tvůj kamarád a spolubojovník proti těm co jen občas příjdou,moderátor snopa smazal."

Nejsem níčí spolubojovník, a ani nemám potřebu proti někomu bojovat !!!

Kamarád, i když jen virtuání budu s každým na galerii, kdo bude vkládat vhodné fotografie a příslušné komentáře !!!

A proti těm, co sem jen občas přijdou také nic nemám, pokud nebudou neustále vytahovat jakési minulé žabomyší spory. Vkládejte fotky a já i ostatní se na ně rádi podíváme.

;) :)
Naposledy upravil snopa dne 30. 9. 2013 18:12, celkově upraveno 1
snopa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šel okolo 30. 9. 2013 16:50

nemohu s tebou souhlasit "se ti divim, že máš chuť se zabývat zbytečným vysvětlováním. Tyhle nálety rádoby odborníků jsou tu periodické a časem zase odtáhnou prudit jinam."
šel okolo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snopa 1. 10. 2013 05:57

Rostislav Jirků píše:
Marek Lutonský píše:V žádné jiné komunitě jsem se nesetkal s tolika malými dětmi, rozbíjejícími si bábovičky, jako mezi fotografy :-(


Jj. já jich viděl, je to všude stejné, tedy v Čechách.

Jinak jsem se pobavil, to jsem nečekal, to co jsem si tu přečetl.

Nicméně tím rádoby odborníkem jsem já a dost mě taková reakce překvapila, přitom vůbec o nic nešlo, jen jsem se bavil jak se Olda omlouvá drobnou chybku, kterou navíc dělá na rozdíl od něj spousta lidí co experimentuje s HDR.

Tato moje narážka uznávám byla neadekvátí a přijmi prosím moji omluvu. ;)

A pro ostatní: je fajn,že všichni vědí,jak se má chovat moderátor, ale u sebe na to zapomínají. :(
snopa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jokr7 13. 11. 2013 18:04

Snopa,

tvé nové výpady vůči případným kritickým komentářům /a to i pod cizí fotkou/ svědčí o tom, že máš jako moderátor silnou podporu hlavního administrátora a že se jedná o cílenou politiku DA umlčet kritiky. Na jiných zavedených galeriích by takovýto moderátor okamžitě skončil. Takže jen houšť a nastanou nám zde zlaté časy.
jokr7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod snopa 13. 11. 2013 18:28

jokr7: také tě zdravím :)

akorát jsem netušil, že jsi stále zapšklý a nedáš pokoj a nedáš. :( Ale pokud se ti adriankcaniho komenty zdají fundované, tak se s ním dej do holportu budete jistě skvělá dvojka. Já když vidím, na galerii, že tam někdo celkem neznámý začne všem radit a ví v každé situaci jak vyfotit či udělat lépe, se podívám do jeho galerie a hned si udělám názor.
A onen zmiňovaný má v galerii snímky ......., no řekněme že zatím nic neukázal, ale všem oborům fotografie rozumí.

Měj se fajn
snopa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shimmell 13. 11. 2013 19:41

je to hra, pánové a navíc na úrovni okresního přeboru, berte na vědomí.

snopa: to co má někdo v galerii, může klamat. kdysi přišel nick faranji, opravdu brutálně hodnotil, všichni se bouřili ... a když vyšlo najevo kdo za tím nickem stojí, alespoň já jsem se zastyděl - abych nemluvil za ostatní :-)

nikomu nemusím zdůvodňovat proč jsem někoho dal na "ignore list", je to možnost a moje právo. nicméně.... ustavičné blábolení kolegy pod mými fotkami už mi vážně nebavilo. už jsem více než 5 let na několika veřejných galeriích a je to první případ kdy jsem zablokoval uživatele, gratuluji.
nic víc, nic míň.

PK
shimmell
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jokr7 13. 11. 2013 21:34

Snopa : píšeš blbosti, je to opravdu ztráta času.
jokr7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod snopa 14. 11. 2013 07:48

jokr7:Jasně, za toTvůj inteligenční kvocient zdaleka převyšuje všechny na DA a jsi prostě jednička. :pozor

Také už mne nebaví s tebou ztrácet čas. :-D

Nazdar
snopa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 14. 11. 2013 09:55

Panove, je to trochu sproste. Vy vite o cem je rec, ale ti co sem prijdou nevedi kde bylo co napsano! Nalinkujte vsechna prikori at to clovek nemusi sahodlouze hledat!
Radek71
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků