Diskuze s moderátorem galerie

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod snopa 28. 9. 2013 07:38

Založil jsem toto téma, kde je možno diskutovat aniž by se uživatelům galerie pod jejich fotografiemi vkládaly komentáře nemající s fotografií nic společného. ;)
snopa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šel okolo 28. 9. 2013 08:31

Dnes přímrazek,ale již sluníčko vylézá.Ten co si hodnotil sám sobě fotografie svýma multinickama stále je na DA.Snopo nelíbíš se mi jako moderátor,jelikož si mažeš svoje komenty.
šel okolo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snopa 28. 9. 2013 10:17

Až zas půjdeš někdy okolo, tak si všimni, že jsem smazal vše co nemělo nic společného s fotkou. Tudíž jsem smazal i své dva komenty, které také s fotografií neměly nic společného. Já se za svá slova nebojím postavit !!!
snopa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jokr7 28. 9. 2013 14:04

"se ti divim, že máš chuť se zabývat zbytečným vysvětlováním. Tyhle nálety rádoby odborníků jsou tu periodické a časem zase odtáhnou prudit jinam."

Toto bych vypíchl před mnoho dalšími výroky, které jsi poslední dobou publikoval. (pokud je zájem mohu dodat další pokud nejsou smazány)

Vzhledem k tomu, že jsi aktivním uživatelem galerie, nejsi bohužel schopen zvládnout korektně a nezaujatě obojí.

Jsem přesvědčen, že bys měl být nahrazen moderátorem, který by nemusel mít ani tak silný vhled do fotografie, ale nekompromisně by likvidoval osobní útoky,to je to co nejvíce poškodilo tuto galerii, a jinak by se do diskusí pod fotografiemi pletl uživatelům co nejméně což je Tvůj velký handicap. Velice bych přivítal, kdybys k tomu přispěl i svým rozhodnutím.

A tak zakončím citací

"snopa moderátor moderuje, snopa uživatel komentuje Wink

nevzdávej to Smile"
jokr7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod markus23 28. 9. 2013 14:25

Vážení,

z povzdálí sleduji vaši diskusi a zůstávám v němém údivu. Pořád nerozumím tomu, o co tady jde.

Jakoby dva nesmiřitelné tábory, které mají společné to, že chtějí fotit a někdy něco představit zapoměly, že můžeme mít rozdílný pohled, ale zároveň chceme zůstat sami sebou.

Je tu řevnivost mezi Oldou Poldou a Shimmellem a k tomu přizvukují trubači Jokr7 a Šel okolo.

Je to přece tak jednoduché - žij a nechej žít!

Pan Olda má své zajímavé a někdy méně zajímavé fotografie. Pan Shimmell má vše kompozičně a technicky dokonalé - nicméně vše stejně nudné a stejné. Pan Šel okolo - to snad ani nebudu hodnotit. Pan Jokr7 - vynikající fotografie s nápadem a duchem.

A vy se tu hádáte jako malí kluci. Zvláště pan Šel okolo s těmi multinicky (a hlasováním k fotografiím) by měl zavřít ústa, než vzpomenu události kolem JJ (budiž mu DA země lehká), Shimmella, Jokra či slečny Skalákové atd. cca 2 roky zpět.

Přeji vám všem krapet nadhledu, schopnosti zasmát se sám sobě a svým fotografiím a méně vznětlivosti.

Včera byl den českého piva, vzdejte mu prosím hold a ukončete tuto nedůstojnou šaškárnu.

Děkuji.

Marek Kučera
markus23
Návštěvník

Odeslat příspěvekod šel okolo 28. 9. 2013 14:54

Řevnivost mezi panem oldou a poldou a panem šimlem pramení z toho,že pan šiml poukázal a dokázal,že pan olda a polda si sám sobě znánkuje fotky,že na špatné známky používá jiné nicky.Nic víc nic míň.Já si to pamatuji a myslím i jiní uživatelé,kteří tu působí více let.
šel okolo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snopa 28. 9. 2013 15:36

Jokr7:
"se ti divim, že máš chuť se zabývat zbytečným vysvětlováním. Tyhle nálety rádoby odborníků jsou tu periodické a časem zase odtáhnou prudit jinam."

ano to jsem napsal já, a co je na tom asi tak závadného???
Konstatoval jsem, že v opakujícím se časovém období se sem odkudsi slétnete a začnete galerii kritizovat, jak hluboko klesla její uroveň, jak fotografie jsou nudné apod. To je ale přece pravda, ten kdo je na galerii déle už to poznal několikrát a může potvrdit.

Kdysi jste uraženě a na truc všichni odešli, když se tady pár lidí pustilo do vašeho guru J. Jeřábka, ale jednou za čas, když na jeho webu přestanete masturbovat svá ega navzájem, zatoužíte předělávat tuto galerii.
Právě po jednom takovém Vašem náletu bylo v loňském roce vedením galerie rozhodnuto, že budou moderátoři vybráni z uživatelů.
Takže teď tady fňukáte, jak jsem špatný, jak Vás diskriminuji apod. ale já jsem tu jen proto, protože jste to Vy kdo sem vždy zatáhne hádky, osobní napadání a rozruch. ;) :)
Naposledy upravil snopa dne 28. 9. 2013 15:37, celkově upraveno 1
snopa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jokr7 28. 9. 2013 15:37

Vážený pane Kučero

je to jak píšete

"z povzdálí sleduji vaši diskusi a zůstávám v němém údivu. Pořád nerozumím tomu, o co tady jde."

Nejde zde ani v nejmenším o řevnivost mezi Oldou P a paklikem (šimlem)
a já tudž nikomu nepřitrubuju.

Je to diskuze mezi mnou a moderátorem galerie snopou. Diskuzi jsem začal jenom já, tak mi do toho zase nepleťte JJ,Skalákovou,ŠO a další se kterými
máte problém. Jenom mi tím ředíte podstatu věci.

Tak se znovu ptám kam a proč zmizela galerie P.Šigut.
Zatím vše nasvědčuje tomu, že zmizela díky necitlivému zásahu moderátora snopy. Ptám se která další galerie a kterého autora bude následovat díky obdobnému přístupu. Jedinou možností jak tomu, aby se podobný exces neopakoval je rezignace uvedeného moderátora.

Pane Kučero, o to tu jde.

Josef Krajbich

-- 28. 9. 2013 16:40 --

oprava poslední věty :
" Jedinou možností jak zabránit tomu, aby se podobný exces neopakoval, je rezignace uvedeného moderátora."
jokr7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod šel okolo 28. 9. 2013 15:49

milý snopo,ti co na truc odešli tu opravdu nejsou.
šel okolo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod reign 28. 9. 2013 16:19

koukám, že český problém s JAKOUKOLIV autoritou je naprosto všudypřítomný a všemocný

proč lidi předpokládáte že ten kdo má byť špetku nějaké moci, je automaticky zmetek a je potřeba si na něj dávat pozor? Jak čtu tu směsku ublíženosti a nenávisti tak se vám divím.

snopa: upřímnou soustrast :-(
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jokr7 28. 9. 2013 16:45

snopa:
ano citace je vytržena ze souvislosti, takže upřesním.

Jedná se o Tvoji reakci na komentář Rostislava Jirků , jednoho z mála, který je ochoten slušně a myslím, že dle jeho nejlepšího vědomí napsat k fotografii vice než líbí, nebo nelíbí.

S FB nemá nic společného, považuješ opravdu tuto svoji reakci za adekvátní?
Mohl by se RJ stát dalším adeptem na odchod ?

Co se pořád oháníš FB, JJ a "ostatními", Šigůt s ním neměl nic společného.

Snopo o čem to píšeš, já vůbec nefňukám, že mě diskriminuješ a kdy jsem se zapojil do nějaké osobní hádky ?, Hledal jsem, ale nenašel.
Najdeš Ty?

Snopo, já jen chci abys přijal svoji osobní odpovědnost za odchod P.Šiguta a nevystavoval tuto galerii nebezpečí ztráty dalších i když pro Tebe nevýznamných, autorů.

Snopo, já nefňukám, jen chci abys rezignoval na funkci moderátora a stal se řádným uživatelem a věř tomu, že na Tvé fotky se rád podívám.

Abychom to ukončili, stačí když napíšeš v dalším příspěvku :

"Jsem dobrý moderátor, rezignovat nebudu"
Snopa

a já dám pokoj, nemám jiné páky, pokud to nenapíšeš budu otravovat dál, ale fňukat to teda ne.

A když už jsi vzpomněl JJ a já Šiguta, přiznejme si upřímně máš ty, nebo já lepší portfolio než oni. A přesto se galerie zaměřená na fotografii těchto lidí zbavuje, ty a já zůstáváme, není to trochu divné.
jokr7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod snopa 28. 9. 2013 17:26

Takže už naposled na Tebe reaguji:

1) Co si Šigut provedl se svou galerií je mě jedno a stejně tak může být i tobě.
2) Tvůj monolog už začíná být ohraný

"Jako moderátor rezignovat nebudu.

snopa
snopa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šel okolo 28. 9. 2013 17:32

a proč tedy zakládáš diskuzní téma,když pak nechceš odpovídat 8-)
šel okolo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snopa 28. 9. 2013 17:35

Je totiž velký rozdíl mezi diskuzí a nonologem. ;)
snopa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šel okolo 28. 9. 2013 18:50

Když si tak čtu diskuzní příspěvek od Josefa,má tam více otázek,tak jakýpak monolog. 8-)
šel okolo
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků