Hodnocení a moderování v galerii

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod markus23 13. 8. 2012 12:20

Pane Vrážele,

Bod 17 - Všeobecné podmínky upravující upravující užívání služeb poskytovaných společností Mladá fronta a.s.

Provozovatel má právo kdykoli bez jakéhokoli nároku ze strany Uživatele ukončit či omezit poskytování Služeb, zejména:
-Jestliže Uživatel používá Služby v rozporu s tímto Smluvním ujednáním
-Jestliže Uživatel používá Služby ke komerčním a jiným účelům, které by mohly (i v konečných důsledcích) poškodit Provozovatele.
-Jestliže Uživatel zneužívá, blokuje, modifikuje či jinak mění jakoukoliv funkci Služeb a/nebo se pokusil narušit stabilitu, chod nebo data Služeb.
-Jestliže Uživatel nepoužil svou registraci déle než 6 (šest) měsíců.
-Je-li ze strany Provozovatele podezření, že Uživatelem je jiná právnická nebo fyzická osoba, než ta, jejíž údaje byly použity při registraci.

Pro Vás platí zřejmě nasledující:
Jestliže Uživatel nepoužil svou registraci déle než 6 (šest) měsíců.
markus23
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymní1 13. 8. 2012 12:30

Pane Lutonský, proč začínám mít pocit, že to tu zachází do iosobní roviny.

když Vy o mě napíšete:

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 11. 8. 2012 08:56
Pane Vrážele, vždyť nic takového jsem nenapsal, vymýšlíte si

já vás požádám aby jste mi objasnil, kde k tomu došlo, mlčíte jen si opakujete stále dokola svoje téze...

Když uznám, že si nepamatuju, kde přesně jste vyhrožoval zablokováním účtu s tím, že vy to jistě víte ...nereagujete....
nedovedu si totiž představit, jak jste chtěl proti mě postupovat, kdybych nezačal hodnotit výhradně známkou 9 a 10 ...

Když Vás žádám o vymazání mého účtu s tím, že si nejsem vědom, že bych někde souhlasil, že je účet na Digiaréně trvalý...

Nechápu Vaši zarputilost s odmítáním smazání mého účtu, vždyť by se mnoha uživatelům ulevilo a nystal by zde konečně klid. Anebo je to právě to o co Vám jde, to co zvedá sledovanost stránek....nevím těhle věcem nerozumím...

PS: nevadí mi, že jste e-maily zveřejnil, protože sám jsem Vás žádal, aby jste mi nepsal do soukrommé schránky, ale aby diskuze proběhla veřejně...

Tady se aspoň ukazuje, že používáte jen to co se Vám hodí do krámu...

I když já to chápu, narozdíl ode mne jste za to placen a tudiž, nesete odpovědnost...

-- 13. 8. 2012 13:34 --

markus23 :
děkuji za snahu, ale stále nemohu malézt tézi, kde je uživatel upozorněn, že jeho účet je trvalý...
Anonymní1

Odeslat příspěvekod HmepSd 13. 8. 2012 12:44

Koukám, zábavná diskuze.

Pro toho kdo chce zrušit účet, můžu doporučit pasivně se 6 měsíců nepřihlásit nebo aktivně začít hrubě porušovat pravidla, je to tak jednoduché, že k tomu není třeba psát slohová cvičení.

Pokud vás to naopak baví, neobtěžujte ostatní a klidně to věnujte soukromé korespondenci.
HmepSd
Návštěvník

Odeslat příspěvekod markus23 13. 8. 2012 12:50

Pane Vrážele:
jestliže splním následující podmínku:
!!!Jestliže Uživatel nepoužil svou registraci déle než 6 (šest) měsíců.!!!

účet bude odstraněn. Máte v tomto případě pocit nějaké definitivní božské trvalosti? Já tedy ne.
markus23
Návštěvník

Odeslat příspěvekod emet 13. 8. 2012 13:07

:-D http://galerie.digiarena.e15.cz/showgal ... user=51390 :-D první uživatel z náhodného výběru , když už se do toho montuju ;)
Naposledy upravil emet dne 13. 8. 2012 13:08, celkově upraveno 1
emet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 8. 2012 13:08

Raději rovnou napíšu, že půlroční neaktivita neznamená, že jde účet rovnou pryč. Vyhrazujeme si právo, že neaktivní uživatele můžeme odstranit, nikdy se to ale nepoužilo. Je to technicky dost komplikovaná záležitost vzhledem k tomu, na kolika webech s různými systémy se jeden účet používá.

Pane Vrážele, já si myslím, že jsem všechna svá tvrzení objasnil. Nevylučuji, že se na to někdo může dívat jinak, ale to bychom neskončili nikdy. Už nepotřebuji nic dalšího dodávat.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymní1 13. 8. 2012 13:27

HmepSd:
hrubě porušovat paravidla nemíní....proč bych se choval tak jako ti které krytizuji...já jsem se dopustil jedině toho, že jsem si dovolil hodnotit fotky tak jak jsem to viděl já....navíc v případě hrubého porušení nemusí dojít k úplnému vymazání účtu, ale pouze k jeho blokaci(omezení přístupu)....

markus23:
ano čtu tady co má právo provozovatel...přes odpor uživatele (bez jakéhokoli nároku ze strany Uživatele) tedy SANKCE a nikoliv odstranění jak píšete ale : ukončit či omezit poskytování Služeb

nikde ale nečtu, že účet NELZE smazat dřív, že je výhradně v držení provozovatele....

nemusíte mít ani základy právního vědomí, stačí pouze selský rozum na to, aby jste pochopil že tohle je podstatný rozdíl....




ať čtu jak čtu, nevidím nikde, že uživatel nemá právo zrušit svůj účet....

-- 13. 8. 2012 14:33 --

Pane Lutonský :to, že používáte jen to co se Vám hodí a používáte tedy polopravdy já nezměním ani to není můj cíl....

Já budu stále trvat na vymazání svého účtu....
Anonymní1

Odeslat příspěvekod Leci 13. 8. 2012 13:51

Marek Lutonský píše:Leci, zadam snad nekde o smazani prispevku pana Vrazela, o jeho vyrazeni z fora, stezuji si na nej? Ne, jen jsem uvedl svymi argumenty na pravou miru vyroky, ktere o me siri, a to je vsechno. Ja pravdu znam, nyni maji vsechny informace i ostatni, ktere to zajima, a tim to konci.

Nebo si myslite, ze jsem mel prispevky pana Vrazela z diskuze hned smazat? Ja pro to nevidim duvod.


Ne pane Lutonský, jistěže si nemyslím, že jste je měl smazat. Myslím, že bych vás podceňovala, kdybych si myslela, že nevíte, co jsem tím chtěla říct.

Tohle bylo pár příspěvků a už jste volal po omluvě. Jen jsem na téhle konkrétní situaci chtěla ukázat, že by se vám to za chvíli taky začalo dost zajídat.

Třeba to pan Vrážel několik měsíců či roků :D vydrží a uvidíme, třeba se k němu postupně přidá pár dalších jedinců, kteří už dávno nebudou vědět oč jde, ale budou si prostě chtít přiložit to svoje polínko ..... až nakonec zůstane jen povědomí : ten Lutonský je ...... a kdokoli si o něho může klidně otřít svá ústa či boty, protože to tak všichni dělají. Že to bylo třeba jinak, koho to bude zajímat... dav opakuje to, co dav slyší. A vy víte moc dobře o čem mluvím.

Pořád vycházím z původní vaší premise, že účel blacklistu je omezit hádky na galerii, nikdy jsem od tématu neodbočila. Já říkám, že větší problém je někde jinde.

-----
edit. - pane Vrážele, já předpokládám, že vy čtete dost dobře ;-) a víte přesně, co chci říct...
Leci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 8. 2012 14:47

Právní stav je v této oblasti docela složitý, nicméně podle dosavadní právní praxe by pan Vrážel dosáhl smazání účtu a tedy i své poslední fotografie co tu ještě má. Stačí k té předpovědi si chvilku sednout s právníkem před otevřenou DA a projít okolnosti a deklarovaná pravidla. Mimochodem, je to velice zajímavé jak se tu na jedné straně mluví o odpovědnosti zřizovatele a na straně druhé vymýšlejí neprávnosti. Tady v tom případě, když už pominu vše ostatní, může pan Vrážel postavit část podání na tom, že pod jeho poslední fotkou je představován veřejnosti ne vlastní vinou v pro něj nepřijatelném světle. Žádný argument o možnosti schování fotky v tom případě neplatí. Vy totiž můžete za týden změnit pravidla která jste vymysleli a fotka bude znovu volně přístupná. Na téma změny podmínek a pravidel bez toho aniž byste je dostatečně oznámili, je to tu mimochodem také pěkné počtení, nad kterým právníkům svítí oči blahem snadné kořisti.

Já se k žádosti o smazání fotek nechystám a o smazání účtů také ne. Mám tu čtyři a znám co to znamená, mít tu více než jeden účet. Tedy opusťme tento úhel pohledu na tyhle vleklé diskuze a podívejme se na ní z druhé strany. Ze strany obchodní a z té kde se mluví o dobré pověsti firmy a jejím pozitivním vnímání ve společnosti. Nestačí, že Vaši chlebodárci vyhodili Burdu a zesměšnili tuhle instituci napříč fotografickým spektrem? Tady dnes stojíte vy a taháte se tu jako malé děcko o to, jestli účet budete mazat, nebudete mazat, jestli vymažete fotku, nebo jestli dál budete pokračovat ve znemožňování logické obsluhy svých fotek svými tvůrci. Jak si myslíte, že tohle veřejnost vnímá? Máte pocit, že je to pozitivní moment. Že svojí umíněností zlepšujete PUBLIC RELATIONS téhle firmy, Vašeho zaměstnavatele? Že působíte na trhu možností jako vstřícný subjekt, kde se je možno cítit dobře? Přemýšlejte, jestli opak není pravdou a jestli Vám tyhle neustále se rodící přešlapy prospívají. Přemýšlejte, co by se tak v očích návštěvníků stalo, kdybyste se v tomto směru začali chovat pozitivně a neleželi břichem v hlubokých zákopech. Jste v situaci, kdy jste tuhle galerii rozhodně u soudných lidí v pozitivním slova smyslu nikam neposunul a je šance otočit kormidlem trošku jiným směrem. Když se dnes řekne DIGIARENA, opravdu to pozitivně nezní.

Ono se říká, že mezi tolika lidmi se vždy nějaký koumák najde. Až se tu najde, zjistíte, že ta možnost v druhém odstavci je Vaše šance, kterou bylo třeba využít.
anonymni

Odeslat příspěvekod markus23 13. 8. 2012 18:24

Pane Jeřábku,

je s podivem jak se zde zaobíráte právními náležitostmi, přičemž jste sám použil cizí text (Jan Burian = http://www.foto-book.cz/2012/08/selekto ... talni.html), předělal jej a ještě čekate, že díky dovětku na konci vašeho příspěvku je vše v pořádku (velmi úsměvné).

Nyní k věci.

1/ právě jste předvedl svou mistrnou schopnost manipulace se čtenáři tohoto fóra. Vytvořil jste fikci právního problému a zasadil do ní svéprávného a samostaného p. Vrážela, kterého mi tímto začíná býti líto a rozvinul tezi, jak je jednoduché s právníkem dokázat nepřijatelnost některých pohledů na p. Vrážela díky nesmazatelnosti jeho fotografie i s komentáři (pod kterou jste také účasten) a jeho účtu. Dále predikujete neschopnost MF a.s. bránit se jakémusi imaginárnímu právnímu "klání".

2/ píšete o tom, jak se nechystáte nic mazat a jak máte 4 účty a jak mají čtenáři tento úhel pohledu opustit (velmi trefné, ale pouze pro vás). Vzápětí nabízíte MF a.s. pohled finančního a marketingového stratéga (byť oslovujete p. Lutonského - zaměstnance), který říká "děláte vše špatně" a argumentujete jakousi skupinou soudných lidí (kterou samozřejmě nedefinujete) a ještě nabízíte možnost nové cesty otočením pomyslného kormidla, aniž by jste byť slovem zmínil, jak si tuto cestu třeba představuje p. Jeřábek.

Je to podle mého přesně ve stylu, který užíváte. Rozfoukáte požár, stáhnete se, rozfoukáte jej znovu a použijete k tomu i tzv. své příznivce, opět se stáhnete a pak si o celém problému vesele broukáte na vlastním blogu a čekáte, jak to dopadne. Když už požár uhasíná, fouknete do něj už jen tak z principu. Pan Vrážel na rozdíl od vás bojuje (i se mnou) za to, o co mu opravdu jde, vy si jen přihřívate polívčičku.
Machiavelli by z vás měl radost.

Marek Kučera

pokud budete mít potřebu mě právně řešit, zde je můj e-mail: markus23@gmail.com

rád vám zašlu potřebné informace, které by se vám třeba hodily při případném podání
markus23
Návštěvník


Odeslat příspěvekod Anonymní1 13. 8. 2012 19:26

markus23:
jen bych Vás chtěl poopravit, já s Váma ani s nikým nebojuji....

nechci zde nic měnit, nechci nic řídit, nechci nikomu vnucovat své názory....
byl jsem některími uživateli zařazen do jakési skupiny jen pro to, že jsem vyjadřoval svůj pohled na vkládané fotografie, čimž jsem neporušil žádná pravidla DA ...

vzhledem k tomu, že jak většina uživatelů, tak p. Lutonský nechtěli tento můj přístup akceptovat rozhodl jsem se odsud odejít, což je mi znemožňováno odmítnutím možnosti vymazání mé poslední fotky a vymazáním mého účtu....

Vzhledem k tomu, že se zde cítím jako osoba nežádoucí, nechtěná, nechápu tento přístup p. Lutonského....

Již jsem učinil určité kroky, aby byla vykonaná náprava a jsem rozhodly využít všech prostředků, abych dosáhl BEZPODMÍNEČNÉHO VYMAZÁNI MÉHO ÚČTU z DA
Anonymní1

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 13. 8. 2012 19:27

:hm tady to žije :mrgreen:
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod emet 13. 8. 2012 19:28

Ale copak, zmizel mi tento komentář: Markusíčku, mám ten pocit, že tu s někým poslední dobou mlátí senilita. Stal se z Tebe jenom parazit v téhle galerii. To zkoušej jinde, jsi otravný jak veš. :-D

A přitom jsem použil jen výběr z komentářů tohoto autora!

http://galerie.digiarena.e15.cz/showpho ... user=88776
http://galerie.digiarena.e15.cz/showpho ... user=88776
http://galerie.digiarena.e15.cz/showpho ... user=88776

On může a já ne?
Samozřejmě to bylo jen na ukázku a panu Kučerovi se omlouvám! Nic proti němu nemám.
Tady vidíte příklad, proč tahle diskuze vlastně vznikla. ;-)

A dostal jsem varování za napadení! :-D
emet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pety 13. 8. 2012 19:34

Tady nejsi v galerii, ale na fóru. Přestaň prosím provokovat.
Pety
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron