Hodnocení a moderování v galerii

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 14. 8. 2012 19:16

dobrou noc 8-)
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymní1 14. 8. 2012 19:40

Petr Luňák: já myslím, že tato absurdní situace je vůbec zajímavý námět na článek do některých médií...
Anonymní1

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 14. 8. 2012 20:18

Ano, absurdní. Kolikrát jsem vám už včetně důvodů napsal, že tady kompletní účty nemažeme a kolikrát jste jako kolovrátek v odpovědi zopakoval, že bezpodmínečně trváte na smazání svého účtu?

Svůj požadavek jste postavil na bodu z podmínek, který se týká osobních údajů a zákona na jejich ochranu. Máte právo na „opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci.“ Takže jak jsem už nabízel dřív jako variantu, všechny tyto údaje z vašeho účtu budou odstraněny. Po této operaci již nebudeme spravovat žádné vaše osobní údaje a věc bude vyřešena. Osoba Josef Vrážel z galerie zmizí, jak už nějakou dobu požaduje.

A to přitom stačilo sem jednoduše přestat chodit...
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymní1 14. 8. 2012 21:17

Pane Lutonský jak je Vaším dobrým zvykem uvádíte jen ty skutečnosti, které se Vám hodí...

Jako kolovrátek jsem se vás znovu a znovu ptal na jakém základě odmítáte mazání účtů, kde je na toto nově vstupující uživatel upozorněn... dokonce jste sám napsal, nečinnost 6-ti měsíců pro vás podnět vymazání účtu, což tedy troch nabourává Vaši poslední větu....že by mi tady stačilo přestat chodit...odpověď žádná....

Strategii jste zaměnil až po mé žádosti na vaše nadřízené, přičemž jste argumentoval nějakými pravidly
http://klub.mf.cz/passport/SmluvniUjednani.aspx
které nic neříkají o pravidlech na DIGIaréně u ž jen v názvu mají zajímavou formulaci : Všeobecné podmínky upravující upravující užívání služeb poskytovaných společností Mladá fronta a.s.

Stále jste odmítal vymazání mé fotky.....a věřte, že i tímto jste se mohli ať vědomě čí nevědomě dopuštět porušení hned několika zákonů...dobře, dnes jste tak konečně učinil....

Stále jste mi dostatečně neodpověděl kde je upozorněn nově příchozí , že se účty nemažou..

stále mi jako kolovrátek (promiňte mi, že používám Vaše slova) pouze opakujete že mé jméno a příjmení bude nahrazeno nějakým jiným nickem a dnes jste to rozšířil i na změnu mého přístupového e-mailu přičemž dle Vaši strategie toto slibujete slovy : v nejbližších dnech

a to znamená co? za dva dny týden měsíc ?
proč by pod mýmy komentáři měl být podepsán nějaký anonym X ...
Anonymní1

Odeslat příspěvekod jack08 14. 8. 2012 22:44

tohle je nekonečná debata. Když někdo chce vymazat fotku, nebo zrušit účet, mělo by tak být učiněno okamžitě a nediskutovat o případně jiných možnostech. Už jenom to, že autor nemůže mazat vlastní fotky je světový unikát.
"Demokratickým" způsobem zde bylo nastoleno něco, co se vymyká zdravému rozumu a sice nemožnost manipulovat s vlastníma fotkama. Vložit můžeš, odstranit nemůžeš... Co to je za nesmysl?

Kvůli několika jedincům, co lezou na internet kvůli tomu, aby se realizovali v dohadování, urážkách a napadání ostatních, je "revoluce" na DA zbytečná. V prostředí vytvořeném pro kritické komentáře jsou ve svém živlu a nikdo s nimi nic nezmůže.


V diskuzních fórech např.zaměřených na výpočetní techniku se mnohem přísněji promazává OT, urážky, vzájemná napadání a lehce lze přijít k zabanování účtu. Proč to tedy nefunguje zde?
jack08
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 14. 8. 2012 23:01

"Demokratickým" způsobem zde bylo nastoleno něco, co se vymyká zdravému rozumu a sice nemožnost manipulovat s vlastníma fotkama. Vložit můžeš, odstranit nemůžeš... Co to je za nesmysl?


Souhlasim a podepisuji v plnem rozsahu.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymní1 15. 8. 2012 05:37

Pro doplnění:
fotografie mi byla odstraněna s odůvodněním:
fotografii, kterou jste v galerii měl, jsem odstranil. Mezikrok spočívající ve skrývání sice udělá totéž, ale je to spíš ochrana proti impulsivním rozhodnutím, která se pak nedají vrátit zpět. Ve vašem případě je zřejmě rozhodnutí už definitivní, tak to nemusíme komplikovat.

já se ptám: opravdu je skrytí fotografie totéž jako vymazání ?

po tolika dnech a tolika žádostech je tedy zřéjmé, že v mém případě je rozhodnutí je definitivní

A ještě dodám, že s fotografií jsem nemohl žádným způsobem manipulovat, protože se vůbec nenacházela v účtu o Správě fotografií....
Anonymní1

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 15. 8. 2012 07:47

jack08 : Jak to že autor nemůže mazat vlastní fotky??? Jaký světový unikát??? Vlastní fotky samozřejmě vymazat jdou. Ale asi to autor neumí
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 8. 2012 09:14

Jack08, Rattus: Vlastní fotky se dají skrýt, což má stejný efekt jako mazání, fotku potom nikdo jiný kromě vás nevidí a dá se navíc případně obnovit. Netvrdím ale, že to je definitivní stav, po nějaké době skrytí by se u fotky mělo nabídnout její definitivní smazání, třeba po čtrnácti dnech.

Pane Vrážele, ve svém včerejším e-mailu mým kolegům, kteří vás odkázali zpět na mě, jste konečně napsal důvod, proč chcete účet zrušit. Proto jsem vám rovnou mohl nabídnout ukončení správy vašich osobních údajů. A nečtete pozorně, výslovně jsem v této diskuzi uváděl, že šest měsíců nečinnosti neznamená automaticky odstranění účtu, že si na to jen vyhrazujeme právo.

V nejbližších dnech znamená, že tak bude učiněno v nejbližších dnech. Jedná se o zásah přímo do databáze, který musí provést programátoři. Požadavek už mají ve frontě, ale nedokážu říct, kdy se k tomu přesně dostanou.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 15. 8. 2012 12:05

Nevím proč někomu vadí ,že je fotka tzv, skrytá a trvá na vymazání. Ale udělejte tedy pánovi radost a dejte tlačítko vymazat úplně. Lidé si mají dělat radost :mrgreen:
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 2. 2. 2013 18:58

Marek Lutonský píše:Vlastní fotky se dají skrýt, což má stejný efekt jako mazání, fotku potom nikdo jiný kromě vás nevidí a dá se navíc případně obnovit.


Pak nevidim jediny rozumny duvod, proc fotku nemuze jeji vlastnik smazat. Nechci fotku ja a nechci, aby ji videl kdokoliv jiny. Proc mi ma tedy nadale zabirat kapacitu ulozneho prostoru? Kdyz budu chtit z nejakeho zvlastniho duvodu tutez fotku mit znovu v galerii, tak ji jednoduse nahraji znovu. Predem dekuji za vysvetleni.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zmotycka 12. 4. 2014 21:07

...samozřejmě, nekorekturujte a nepleňte jakékoli názory na cokoli, věřte, že pokud nelze volit, dle výraziva /tvrdosti a jemnosti/ bez jakéhokoliv jiného slova tak. aby mohl svobodně vyjádřit autorské názory na věc, kterou je hodnotná fotografie, eventuelně tu pověstnou sračku.

... mimochodem jsem konsternován úrovní aktů, mnohé jsou skutečnými skvosty a útočí na mé ego a moji velikost, moooooc dobrý a držím palce možným výhercům...jsem v mnohém překonán a tak se snažím jen přihlížet a hledat nové možnosti svého pohledu na akt !Dost těžký v tomto věku !
zmotycka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sluník 18. 12. 2014 17:09

Dobrý večer.
Chtěl bych se Vás p.Lutonský zeptat (po přečtení vašeho příspěvku:
-Při použití velmi nízkých známek totiž začneme vyžadovat podrobné vysvětlení, ze kterého si kritizovaný odnese rady, co má udělat lépe, aby příště jeho fotografie byly lepší. Dát fotografii dvojku a odbýt to komentářem „Vysloveně špatná fotografie“ druhé straně nic nedá, takové hodnocení je zbytečné, to akorát vyvolá hádky, sváry a odplaty- ,- jakým způsobem bylo v této věci postupováno konkrétně v mém případě v galerii mobilmanie !!??
O problému jistě dobře víte když jste ho tak radikálně vyřešil...
Shrnu li to dostávám tedy řešení.
Mým "přestupkem" bylo zadávání TŘÍ fotografií(zcela dle regulí galerie)
dav vášnivých radobyfotografů reagoval jen 1-kami zcela BEZ vysvětlení viz Váš horní příspěvek,urážkami, vulgarismy atd. Lze dohledat.
A jediným rezultem je mé "potrestání" ... Buď jsem já nechápavý nebo moderátoři,galerie a vlastně i vy sám jste "velice pružně přizpůsobiví" ve svých postupech a proklamacích..
Kdybych se k této diskuzi nedostal,-tento příspěvek by nevznikl...Ale takto jsem přesvědčen,-že je NĚCO hodně špatně!!!

P.S. Velice nerad bych aby se Vaše odpověď ubírala směrem,-toto je fórum DIGIarény a vy(já) mi píšete případ z GalerieMobilmánie....

Děkuji mnohoX za Vaši odpověď.
sluník;-))
...stay cool as my CPU !!!;-))
slunik;-))
sluník
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků