Hodnocení a moderování v galerii

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 14. 8. 2012 11:44

člověk není nikdy dospělý. Ale urážet se kvůli fotkám? :oboze
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leci 14. 8. 2012 12:21

Hannah12 píše:
....Samozřejmě netvrdím, že je to v pořádku, ale tvrdím, že za touhle nepohodou nestojí ani tak admin a moderátoři, ale že si ji dělají uživatelé sami a to především ti, kteří nezvládají ukrotit svoje emoce. A ony rozjitřené emoce, způsobí to, že si dotyční nasledně nevidí do úst.
A myslím, že i Vy sama uznáte, že dohadovat se s někým z očí do očí je něco jiného, než provozovat totéž via komenty pod fotkami.

Proto si myslím, že ona tlačítka mohou tyto situace řešit, pokud budou důsledně využívána a pokud admin a jeho lidé budou důsledně uplatňovat mazání nahlášených komentů, zjistí-li že nahlášený příspěvek je nevhodný. A to tak, že padni komu padni.......

Proti tomuto je jediné obrany, využívat mnou již zmiňovaná udělátka a tlačit na adminy a moderátory, aby toto korigovali.....



pod tohle se vám Hannah klině podepíšu :-)... a to je to o co se tu snažíme...

k ostatnímu -

Samozřejmě chápu, že vyjádření v odkazech mnoha lidem zvedne tlak.

Přesto si nemyslím a neustále opakuju, že lze srovnávat hodnocení fotografií, protože jsme na fotogalerii, kde je hodnocení její součástí, tedy každý musí počítat s tím, že jeho dílo bude hodnoceno třeba i negativně, s výroky směřovanými na osoby jako takové.

Na to, co já považuju za únosné vyjádření a co už neúnosné k fotce, to si myslím, že je opravdu zrovna otázkou mé citlivosti, mého vztahu ke komentujícímu, momentální náladě a koneckonců i lidské zralosti.... ať už se tohle vyjádření někomu líbí nebo ne. Tam to nějakými pravidly opravdu řešit nelze, jedině tím rozlišení zda jde o vulgarismy, nebo ne. Když budu mluvit za sebe, já bych ta vyjádření nepoužila, ale chápu, kdy a proč je někdo použije.

Ale vyjadřování se k osobám je něco naprosto jiného, proto na to koneckonců i zákon myslí, a to by být řešeno mělo, padni komu padni.

Podívejte, já nemám vůbec nic proti blacklistu, i když si osobně nemyslím, že splní ten účel, pro který je zamýšlen. Je každého věc, jestli si zablokuje pro sebe nežádoucí hodnocení, jak už tu bylo řečeno, ochudí se sám.

Já tu stále jen říkám, že ošetření blacklistem je jednostranné, pokud nebudou jasně vytýčeny a adminy vynucovány hranice i pro tu druhou oblast.
-------

No a k té poznámce o jednotlivcích z FB – pan Vrážel není členem FB, vůbec ho neznáme, nevyjadřoval se způsobem, na který poukazujete, ale přesně z důvodů, že využíval celou bodovací stupnici tu na něho byl zmíněným Oldou – Poldou, pořádán hon pod každou jeho vloženou fotkou. Takže ono to je malinko jinak.
Leci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 14. 8. 2012 12:37

Takze v soutezi o nejvetsi Ego mame dva vyherce?
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hannah12 14. 8. 2012 13:23

Takže Vás opět (pokolikáte už dnes?) zdravím, paní Leci

můžu se zeptat, prosím pěkně, čemu přesně jste z mého komentáře neporozumněla? Bylo to snad málo polopatické?
Zdá se, že asi ne, neboť vlastně jinými slovy říkáte totéž co já a pokud čtu dobře, tak vlastně až tak proti black listu nejste.

Jistěže záleží na každém uživateli, zda použije zablokování autora, který mu fotktu nevychválí do nebes, nebo ji ohodnotí nízkou známkou. Je to jen na něm a to, zda se ochudí nebo neochudí, to bych asi ponechala na rozhodnutí každého jednotlivce.

Nemohla jste si také nepovšimnout v mém komentáři toho, že i já velmi podporuji důslednější práci moderátorů a korigování JAKÝCHKOLIV nevhodných příspěvků, ať už haní fotku, či napadají uživatele, prostě padni komu padni.

Víc už k tomuto tématu nemám co dodat, vše jsem již napsala a nehodlám tuto diskuzi tapetovat neustále tím samým. Můj názor znáte a ten opravdu měnit nemíním.

--------------------------------------------

Kde jsem se ve svých komentářích zmiňovala o jednotlivcích z FB, nebo snad o tom, že by pan Vrážel byl členem FB, či o tom, že se pan Vrážel vyjadřoval způsobem na jaký poukazuji???????
Já poukazuji na to, že jakékoliv napadání ať už fotky nebo uživatele je špatné. Jediný o kom jsem se zmínila (a to díky doloženým odkazům) byl pan Doložílek. Takže ano, je to malinko jinak a důrazně Vás žádam, abyste mi nevkládala do úst něco, co jsem neřekla.

----------------------------------------------
PS: doplním snad už jen jeden odkaz, ve kterém dle mého soudu je o urážení uživatele, nebo snad výraz "úchyl" je jen takové prima kamarádské oslovení???

http://galerie.digiarena.e15.cz/showpho ... hoto=44808


Opravdu už naposled Vám přeji hezký den
Hannah12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Leci 14. 8. 2012 13:41

Pro Hannach - k odkazu, dovolím si citovat sama sebe -

Leci píše: ano, pokud jste mazali příspěvky pana Jeřábka, které překračovaly mez slušnosti a vztahovaly se k osobám nebo byly vulgární, potom je to v naprostém pořádku, nikdo tu netvrdí, že má svatozář...


problém je v tom, že tady někdo pořád řeší Jeřábka a ne podstatu věci, která se týká každého a Jeřábek je tu jen ten nejkřiklavější příklad na kterém se to dá nejlépe ilustrovat...

jinak, protože jsem si povšimla, že se vlastně v mnohém shodujeme, tak jsem vám to podepsala.. :-) .. a mně o nic jiného nejde...

omlouvám se za poslední poznámku o panu Vráželovi, ta byla určená spíše prvnímu komentu na této stránce... jen jsem pospíchala a zapomněla zdůraznit... tedy omluva, pokud vás to nějak urazilo...

Hezký den i vám... :-)
Leci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 14. 8. 2012 13:42

Na starou Garáž by se tohle téma hodilo. :lol: Běžte na pivo
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leci 14. 8. 2012 14:05

Rattus rattus píše:Na starou Garáž by se tohle téma hodilo. :lol: Běžte na pivo


:-D .. jo, jdu na pivo :-).. to bude rozumnější ^^
Leci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 14. 8. 2012 14:10

Jdu na 4. až kámoš prozvoní
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hannah12 14. 8. 2012 14:12

Paní Leci,
omluvu samozřejmě přijímám.
Neurazilo mě to, jen prostě nemám ráda, když jsou mi podsouvány věty, které jsem neřekla. A opravdu z toho rozdělení Vašeho komentáře nebylo zřejmé, že to patřilo někomu jinému.
A jsem velmi ráda, že jsme dospěly ke shodě, ikdyž to pár dnů trvalo.

PS: na to pivo dneska určitě taky zajdu a možná si dám i malého panáka. :)
Hannah12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 14. 8. 2012 14:12

Trochu mimo téma, ale přesto k věci: Aktualizoval jsem pravidla galerie – viz viewtopic.php?f=223&t=200281. Je v nich vlastně takřka totéž, co dřív, jen některé věci jsou víc vypíchnuté.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leci 14. 8. 2012 15:00

mimo téma?.... moderování na pravidlech stojí :-)

oceňuji tento první krok a jdu si dát konečně to pivo :-))
Leci
Návštěvník


Odeslat příspěvekod ivanaga 14. 8. 2012 17:15

Josefe, Ty Valachu, bylo mi ctí tu s Tebou chvíli být. Snad někdy jindy někde jinde, ale zcela jistě u fotek..
ivanaga
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Petr Luňák 14. 8. 2012 19:08

Josef Vrážel 14. 8. 2012 17:23 : Nesouhlasím se záměnou mého Jména a Příjmaní za jakýkoliv anonymní nick,ani nesouhlasím se změnou přístupového hesla tak jak mi to nabízíte e-mailovou poštou


Veru "pekne" praktiky zdejsi vedeni praktikuje. Dobre vedet, s kym ma clovek tu "cest". Diky za info Josefe a preju hodne fotografickych uspechu do budoucna.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků