Nová galerie DIGIareny: co je nového

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 1. 6. 2012 16:34

Jenže ono to není jen vystavení fotky. K ní patří i hodnocení a komentáře a odstraněním přijde vniveč práce ostatních.

Fotku lze smazat hned po vložení. Ani nevím, jaký je tam teď nastavený limit, ale když vznikne nějaká chyba, dá se rychle opravit i bez kontaktování moderátorů.

A jak jsem psal, galerii nakonec smažeme. Cílem je jen vyhnout se krokům v afektu, tohle je věc, co by se měla trochu rozmyslet.

-----

Ale ještě to zkusíme nějak vymyslet.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 1. 6. 2012 17:16

Všichni mají možnost připomenout si podmínky vystavování v Galerii, se kterými souhlasili?
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod navyy 1. 6. 2012 17:23

Jeden den.Já nechtěl mazat galerii,ale starší foto a foto které jsem omylem vložil v opilosti a bylo určeno někomu jinému. Chtěl jsem ji smazat hned. ale už jsem to nestihl byl pod ní komentář.
Ta fotka ,kterou jsem naštval nejvíc lidí jsem nechtěně smazal taktéž.
Nechme to,ale jak to je.,stejně zapadnou v zapomění.
navyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod belrok 1. 6. 2012 17:46

Petyy: ano podmínku tu jsou..ale taky snad je tu nějaká domluva. Navíc, nic proti, ale když jsem se na DA zalogovala možnost smazání tu byla (po 7 dnech, ale byla). Leč nyní není. je pravda, že práce komentujících přijde v niveč, ale popravdě dle mého soudu ohodnocení a napsání komentáře by nemělo být stavěno výš, než možnoust AUTORA to smáznout. Chápu záměr, který máte a chápu, že chcete zabránit tomu, aby se odsud hromadně odcházelo a mazalo v afektu...obvzlášť teď, když se to tu tak řeže, je to dost nasnadě. Nicméně mi pocity říkají, že právo smazat svou fotku by všichni autoři měli mít. Je to tak na Fotoaparatu, na Photoserveru a na Photoextractu také. Tak nevím...podmínky nepodmínky...osobně mi to přijde k uživatelům tak trochu nefér, ač Váš primární záměr a důvod tohoto opatření chápu.
belrok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pety 1. 6. 2012 18:23

Jak sis mohla právě přečíst od Marka Lutonského, možnost domluvy zde je.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod belrok 1. 6. 2012 19:18

Ano, četla, jen jsem znovu reagoval, proč mi to nepřijde dobrý nápad, to úplně zablokovat a reagovala jsem i na tebe, jak jsi psal s těma podmínkama. Jinak rozhodnutí je samozřejmě na Vás, já k tomu svoé řekla a to je celé. Pěkný večer.
belrok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pazit 1. 6. 2012 20:09

Byla by tu šance na funkci nechat si zobrazit hodnocení u fotky, aniž bych jí ohodnotil i já? Samozřejmě bych ji pak už ohodnotit nemohl. Prohlížím zde všechny fotky a z 90% odhadnu výtky ostatních, případně která fotografie nezaujme a nebude mít žádný komentář atd. Přesto vzhledem k tomu, co jsem zatím (ne)vyprodukoval nechci žádné komentáře a hodnocení dávat a přitom bych si rád známky prohlédl, jestli jsem si to "otipl" správně.
pazit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 1. 6. 2012 21:13

Pazit> Mezi volbami je vždy i Nechci hodnotit. Tím se vzdáte známkování a zobrazí se vám hodnocení.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pazit 1. 6. 2012 23:07

ML> Aha, asi jsem to nedovysvětlil, já k tomu všemu ještě nemám uploadnuté 4 fotografie, tzn. volby hodnocení vůbec nevidím. Takže si budu muset nějaký čas počkat nebo sem dát něco z těch špatných co mám a až budou lepší, vyměnit.
pazit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cpsg9 2. 6. 2012 12:41

to už je moc...

podařilo se mi odstranit svoje fotky, takže kdo potřebuje pomoc se smazáním fotografie, ať se klidně ozve na tempmail034 /at/ email.cz

:-*
cpsg9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oko-nomada 2. 6. 2012 13:36

Ještě jednou prosím jestli by nebylo možné doplnit do okna fotografie po rozkliknutí "kouzelný proužek" který umožňuje ztmavit nebo zesvětlit pozadí fotografie. Viz. ukázka v odkazu: http://bit.ly/M8v0Hd
Děkuji
oko-nomada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 2. 6. 2012 15:02

Prosím, vydržte chvíli. Současný stav není napořád, vymyslíme, jak to udělat lépe. Tj. na jedné straně nechat úplnou volnost u běžných úprav fotografií, ale na druhé ochránit galerii proti mžitkovým rozhodnutím :)

Myslíte, že by byla cesta ve skrývání fotek? Potom by je nikdo kromě vás neviděl, ale kdybyste si to rozmysleli, dají se opět kliknutím vrátit zpět. Tato funkce už v galerii je, ale dostupná jen adminům.

Oko-nomada> Rozumím tomu dobře, že je barvu pozadí nutné pokaždé nastavit? To mi nepřijde úplně pohodlné, nejlepší by bylo, kdyby si galerie barvu po nastavení pamatovala. Dávám si to do poznámek, někdy se k tomu snad dostaneme.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod belrok 2. 6. 2012 18:46

Jojo funkce skrývání fotografií by mi osobně přišla fajn ;)
belrok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod oko-nomada 2. 6. 2012 19:20

Marek Lutonský píše:Oko-nomada> Rozumím tomu dobře, že je barvu pozadí nutné pokaždé nastavit? To mi nepřijde úplně pohodlné, nejlepší by bylo, kdyby si galerie barvu po nastavení pamatovala. Dávám si to do poznámek, někdy se k tomu snad dostaneme.


... no, já spíš myslel, že by si barvu pozadí nastavil každý návštěvník fotografie sám podle chuti. Přijde mi to docela rychlé i pohodlné. Každopádně děkuji za to, že se bude o tom uvažovat.
oko-nomada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KiskeM 7. 6. 2012 10:41

Chci se zeptat, od první vložené fotografie uběhlo 8 dní a stále nemohu vložit čtvrtou fotografii. Jak to tedy funguje? Díky za odpověď.
KiskeM
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků