ANKETA: Změnit pravidla pro vkládání fotografií do galerie?

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Máme změnit limit pro nahrávání fotek do galerie?
Ne, nic neměnit (1 fotka za 3 dny) 32 %  42%  [ 32 ]
Nastavit 1 fotku za 2 dny 10 %  13%  [ 10 ]
Nastavit 1 fotku denně 12 %  15%  [ 12 ]
Zrušit pravidlo 1 uživatel = 1 účet 2 %  2%  [ 2 ]
Udělat něco jiného (víc napište do diskuze) 20 %  26%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 76

Odeslat příspěvekod emet 21. 2. 2012 18:26

Tak to bych nekomplikoval. Pokud to jde, tak zrušte u témat bodování, pokud ne, nechte to takhle. Kdoví, jestli bude vůbec o témata větší zájem.
emet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rok.zaruka 22. 2. 2012 07:55

Mohla bych poprosit o jednu maličkost? V galerii bylo vždy v pravo nahoře vybíráno náhodné foto,nyní se to změnilo na foto týdne . Né každý musí s tím výběrem souhlasit a je dost nepříjemné se koukat na fotografii (která se vám nelíbí) celý týden. Navíc si myslím, že na fotografii týdne je solidně upozorněno ve článku. Náhodné foto bylo fajn,přípomínalo staré fotografie a občas sem objevila zajímavou hezkou fotku (která mi třeba díky nepřítomnosti) utekla. Dík za zvážení a případný návrat k zaběhlému.
rok.zaruka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 2. 2012 09:56

Opravdu je tak nepříjemné dívat se na jednu fotografii? Myslíme si, že vybraný snímek si zaslouží být vidět i v galerii, ze které se Fotografie týdne vybírají.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rok.zaruka 22. 2. 2012 10:47

Řekla jsem svůj názor. Kdyby se v topu zobrazovaly fotografie za týden a né za tři dny,a týden by tam byly pořád stejné...také by to byla nuda. Navíc nezlobte se na mne,ale vyhlášení fotografie týdne je čistě subjektivní záležitost jednoho(potažmo pár lidí), kterým se vkus nemění (takže se vybírají neustále snímky téhož druhu) a vkus rozhodně není nikdy objektivní. To znamená, že já ten názor sice můžu respektovat, ale nemusí mi ho nikdo vnucovat na každém rohu galerie ;-)A co si všímám za těch několik let co se tady pohybuji, tak význam titulu "fotografie týdne" rapidně klesl, spíš by bylo zahodno se zamyslet nad principy jeho vybírání a né nad jeho zviditelňováním. Tím alespoň mě otrávíte. Opět upozorňuji že říkám jen svůj názor. Náhodná fotografie byla rozumnější. Není třeba dělat změny za každou cenu.

-- 22. 2. 2012 10:50 --

Navíc, kdysi se fotografie týdne vložila administrátory znovu do oběhu vložením opět do galerie, s upozorněním že jde o fotografií týdne,odkazem na článek a možností se znova vyjádřit,příp bodovat.....Pokud ji chcete mermomocí někam tlačit udělejte to tímto způsobem,pokud to bude fotka hodná titulu pohřeje se 3 dny v topu a pak nikoho nebude prudit;-)
rok.zaruka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 2. 2012 12:49

Tady zatím nebudeme dělat změny. Fotografie týdne si podle našeho názoru zaslouží být vidět.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rok.zaruka 22. 2. 2012 12:53

je mi to jasné...zbytečné se příště vyjadřovat
rok.zaruka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Migg 22. 2. 2012 13:36

Já si myslím, že je to málo, to malé okénko vpravo nahoře v galerii. Pravda ještě je tam samostatná kategorie (Fotka týdne), kde si ji může každý najít. Taky visí i s článkem min. 14 dní na úvodní stránce digiarény. Ale pořád si myslím, že je to málo..fotka týdne si zaslouží mnohem větší pozornost...vždyť je pro nás všechny oním majákem v rozbouřených vodách fotografie, tím světýlkem ve tmě, které týden co týden rozžehne jeden názor jednoho člověka.

Já myslím, že by každý registrovaný uživatel měl na svůj soukromý email každou středu obdržet jakýsi buletin, kde by byl celý článek o FT. A pokud by se zavedlo i předplatné tak pro předplatitele by to mohlo být už v úterý večer s nějakým bezva dovětkem nebo alespoň zdravicí od autora samotného.
Migg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod OceanBoy 22. 2. 2012 16:33

Přispěl bych i svoji troškou do mlýna. Nebaví mě číst celou diskuzi, ale podle mě by se měla změnit jedna zásadní věc.

Autor fotografie by se měl objevit až po hodnocení fotografie nebo vložení příspěvku. Delší dobu si všímám jak i slabší fotografie vyhlášených fotografů mají velké množství pochvalných komentářů a vysokého skóre. Přijde mi to trochu škoda, ale evidentně jméno prodává.

Ps: jinak se mi také zamlouvá 3 fotografie za týden
Hudební guru :)
OceanBoy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 2. 2012 18:57

Migg: Fotografie týdne je týden viditelná na titulní straně DIGIareny a nyní týden na titulní straně galerie.

rok.zaruka> Ne, vyjádřete se příště znovu. Akorát pochopte, že ačkoli u mnoha věcí dáme na hromadné hlasování, u některých rozhodneme sami.

OceanBoy> Není to už přehnané?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OceanBoy 22. 2. 2012 18:59

Tak přijde mi to tu jako prostor na to co změnit, tak komentuji to co bych změnil já. Přehnané? No to nevím. Uvidíme co na to ostatní...
Hudební guru :)
OceanBoy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Migg 22. 2. 2012 19:58

Já teda vidím na titulní straně i článek s FT I Found The Silence....a vždykcy jsou k vidění na titulce 2 články...takže viditelnost každé FT je 14 dní.....vlastně dokonce dole na tit. straně v okénku FT i FT tři tečky...takže už hovoříme o 3 týdenním zviditelnění..ale chápu, že pro některé fotky je i to málo ;DD

já jen že mi taky chybí náhodné foto (mohlo by jich být víc než jedna) ...takhle z toho děláte poněkud stojaté vody.....toť vše....
Migg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 2. 2012 20:17

Ta Fotka Týdne, tak jak teď umístěná, se mě zamlouvá velice. Je na ní vidět a tak by to přece mělo být. Jen místo toho spodního pole "Hodnotit fotografii" bych tam raději viděl "Článek FOTOGRAFIE TÝDNE zde"

To, že když se klikne na fotku, dá se fotnotit.... dá jaksi zkušenost autorů a čtenářů.
anonymni

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 2. 2012 20:33

Migg> Tak když to berete takhle, něco na tom je. A to ještě nevíte o experimentu, se kterým začínáme zítra :)

O výběru Fotografie týdne můžeme někdy rozjet další diskuzi. Asi nebudeme souhlasit s tím, že by to mělo být kolektivní dílo postavené třeba na hodnocení přímo v galerii, ale nebráníme se novým věcem.

Jerabek IV.> Tohle už naráží na možnosti galerie, ale je to dobrý nápad.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rok.zaruka 22. 2. 2012 20:56

zvláštní nejdříve rozjedete diskuzi co v galerii zlepšit a změnit .... a pak mávnete bičem.....názory je možno mít, je možné se i vyjádřit ale mi sme se rozhodli

být lepší výběr fotografie týdne,máte takovou sledovanost,že nějaké změny o kterých se bavíme výše nemáte zapotřebí....

na další změny jsem zvědavá,nicméně budou li tohoto rázu...tzn snažíte se změnit nepodstatné,nicméně fungující a fajn věci (např změna náhodné foto na foto týdne)....a ty podstatné odkládáte(např výběr té fotografie) ....nikam se nic neposune a nebo posune,ale do tramtárie...tomu se říká kocourkov
rok.zaruka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Shoehardt R. 22. 2. 2012 23:27

vidim taky jako lepsi variantu v "miste vpravo nahore" zobrazovat nahodne vybranou fotografii nez TOPku (obcas jsem se pres ni dostal k povedenym "archivnim" kouskum).
Shoehardt R.
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků