ANKETA: Změnit pravidla pro vkládání fotografií do galerie?

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Máme změnit limit pro nahrávání fotek do galerie?
Ne, nic neměnit (1 fotka za 3 dny) 32 %  42%  [ 32 ]
Nastavit 1 fotku za 2 dny 10 %  13%  [ 10 ]
Nastavit 1 fotku denně 12 %  15%  [ 12 ]
Zrušit pravidlo 1 uživatel = 1 účet 2 %  2%  [ 2 ]
Udělat něco jiného (víc napište do diskuze) 20 %  26%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 76

Odeslat příspěvekod Hanka U 23. 2. 2012 07:57

Okénko s náhodně vybranou fotografií bylo moc bezva, často jsem na něj klikala. Co udělat 2 okýnka, když tam fotka týdne podle Vás musí být?
Hanka U
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 23. 2. 2012 11:22

rok.zaruka> Pochopte prosím, že diskuzí s uživateli nikdy nedojdeme k jednoznačnému závěru, na kterém se shodnou všichni. Ostatně je to vidět i v tomto vláknu - někdo chce nechat multiprofily, další je zrušit, někdo chce navýšit počet fotek, někdo ne. Hodně lidí je proti jakékoli změně.

Navíc se většinou vyjádří jen malá část uživatelů, změna se přitom dotkne všech. I při diskuzi jde proto vždy nakonec o naše rozhodnutí a s tím související naše odpovědnost, že to potom bude fungovat. To ale neznamená, že pro nás nejsou cenné vaše názory.

Proti každé změně, kterou uděláme, bude někdo protestovat. Přinejmenším z důvodu, že před tím byl na něco zvyklý a teď je to jinak. Ale přístup „zakonzervovat a hlavně na nic nesahat“ není správný, to bychom se nikam neposunuli.

Nahoře zatím necháme fotku týdne, ale už přemýšlím, jak do galerie vrátit náhodné snímky.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LenkaV2 9. 3. 2012 10:48

Já jsem tedy jako nově zaregistrovaný uživatel velmi zaskočena možností vložit si jednu fotku a další zase za 3 dny. Takže bych navrhovala při zaregistrování třeba 10 fotek a pak klidně i nechat 1 fotku za 3 dny...ale spíš jednu za den.
LenkaV2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pety 14. 3. 2012 07:15

Nelze zakázat více nicků z jední IP - protože nezanedbatelná část lidí přistupuje ze sítí za NATem, následkem čehož má více uživatelů stejnou externí IP. S tímhle se musí zatraceně opatrně. Zobrazip IP - jo, to by se mi líbilo. Tady se ale více nicků nepoužívá ani tak k hodnocení, jako k obcházení limitu.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tenzo 18. 4. 2012 10:20

No hlavne bych zmenil vseobecne podminky. Nastavit je tak aby si provozovatel mohl s fotkama delat co se mu zlibi neni zrovna dobrej napad
Tenzo
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků