Limit nahrání fotografií-každý den jednu?

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 1. 6. 2010 15:47

Zdravím všechny foto příznivce.
Mám docela jednoduchou otázku,jak je možné,že v právě probíhající soutěži se Samsungem je uživatel "lacom" a vložil každý den jednu fotografii,neleze mi to do hlavy jak to funguje,já mohu vkládat pouze jednu fotografii jednou za tři dny.Děkuji předem za odpověď.

odkaz na soutěžní fotgrafie:
http://galerie.zive.cz/showgallery.php?cat=553
jkmaxfli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JHR 1. 6. 2010 16:50

No do minuly soutěže mi šli taky vložit taky hned za sebou..
JHR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 1. 6. 2010 17:04

Také jsem si myslel,že když je to soutěž a je povoleno vložit max.3 fotografie,tak že to půjde hned všechny 3 najednou,ale já jsem stále limitující 1 fotku po 3 dnech.Může se k tomu vyjádřit někdo z adminů?Díky.
jkmaxfli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lazyone 1. 6. 2010 17:23

ja taky jsem mohl pouze jednu za tri dny..... :hm
lazyone
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 1. 6. 2010 17:54

Uvidíme ,zda se k tomu vyjádří někdo z vedení DigiAreny,zatím to beru jako jisté zvýhodnění jistých uživatelů.
jkmaxfli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 2. 6. 2010 07:10

Já jsem do soutěže s Nikonem taky mohl jen jednou za 3 dny, ač bylo avizováno zrušení limitu.
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miho 2. 6. 2010 07:57

Soutezni kategorie je vyjmuta z limitu je tedy mozno nahrat vsechny 3 fotografie ve stejnem dnu. Jediny problem je, ze kontrola limitu probiha PRED nahravanim fotografie (tak proste potopost funguje, kdyby se nejdrive volila cilova kategorie a teprve pak se kontroloval limit, tak by tento problem nebyl ale nahravani fotografie by muselo byt rozdeleno do dvou kroku). Tudiz pokud nahrajete fotografii do nesoutezni casti galerie pak tim spustite limit i do soutezni kategorie. Zkratka a dobre- je treba nahravat nejdrive soutezni fotografie a az pak nesoutezni.

Pokud se to nekomu chova jinak, napiste SZ.

V pripade jxmafli pujde nahravat soutezni fotografie (vsechny najednou) az vyprsi limit spusteny nahranim teto fotky: http://galerie.zive.cz/showphoto.php?ph ... user=49281
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 2. 6. 2010 08:00

to miho:

Díky moc za vysvětlení,teď tomu rozumím.
jkmaxfli
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků