Jarní fotosoutěž DIGIfota, DIGIareny.cz a Nikonu

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod taylor.m 19. 4. 2010 10:31

Dobrý den,
jarní fotosoutěž DIGIfota, DIGIareny.cz a Nikonu hovoří o tom, že mohu do soutěže vložit sérii 3 snímků. Chtěl jsem se soutěže zůčastnit a včera jsem se rozhodl vložit sérii 3 snímků. Jak to ale mohu realizovat? Dodatečně jsem zjistitl, že pravidla galerie DigiArena.cz říkají, že je možno vložit maximálně 1 fotografii za 3 dny. Vložil jsem 1 snímek a další vkládání je zablokováno na 3 dny. Uzávěrka soutěže je 20. 4. 2010. V pravidlech soutěže o tomto omezení nebyla zmínka, proto jsem s vkládáním obrázků nespěchal. Vložený snímek sám o sobě bez 2 dalších pro mne postrádá smysl a s jedním obrázkem se soutěže ani nechci zúčastnit...
Asi jsem si to zavinil sám svou liknavostí, ale přesto, administrátoři, správci, poradíte, prosím, jak mohu vložit další 2 snímky do uzávěrky soutěže? Možná mají podobný problém i další soutěžící.
Zdraví
Michal Szabó
taylor.m@seznam.cz
Taylor
taylor.m
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod irmo 19. 4. 2010 11:24

vytvorit 3 konta by nestacilo? a k popisu fotky daj link na nasledujucu zo serrie ...
irmo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pety 19. 4. 2010 12:52

Od večera píšu nejrůznějším lidem, kteří by s tím mohli něco udělat, zatím bezvýsledně. Já jako moderátor můžu v galerii jen mazat snímky a mazat či upravovat komentáře.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pety 19. 4. 2010 16:07

Takže omezení na vkládání je snad zrušeno, honem vkládejte fotky, ať to stihnete!
Pety
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků