Po odeslání hodnocení přijdu o kontext

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod hon-zik 8. 1. 2009 21:59

Mám ve zvyku si prohlížet "Poslední fotografie" a pokud mám čas, tak se snažím i hodnotit. Ale dost mě od toho odrazuje, že se mi pak změní kontext. Například pokud fotka, kterou hodnotím, je v kategorii Makro, tak po odeslání hodnocení se ocitnu v kategorii Makro, a ne zpátky v "Posledních fotografiích", takže vrátit se zpátky tam, kde jsem byl, je komplikované.

Šlo by toto opravit?

Děkuji!
hon-zik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 8. 1. 2009 23:37

A co ohodnotit a pak stisknout dvakrát tlačítko "zpět"? Pokud máš aspoň trochu slušnou myš s více tlačítky, je to ještě jednodušší.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hon-zik 8. 1. 2009 23:58

Nevím, jestli je to přežitek, ale jsem naučený po odeslání formuláře nikdy "zpět" nemačkat...
hon-zik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maciakba 9. 1. 2009 09:13

otvarat fotky s klik + ctrl (v novej tabulke?)
maciakba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pety 9. 1. 2009 09:32

To je dáno tím, že "Poslední fotografie" nejsou žádný zvláštní "šuplík", ale jen výsledek vyhledávání. Fóra se tak chovají dost běžně, zkuste si na grafika/fotografovaní.cz dát poslední příspěvky, jeden otevřít a vrátit se.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod USER47 9. 1. 2009 11:51

hon-zik píše:Nevím, jestli je to přežitek, ale jsem naučený po odeslání formuláře nikdy "zpět" nemačkat...

Inu, kdyby to šlo jinak, tak bych to nezmiňoval...ještě jsem žádný neblahý důsledky tohoto postupu nezaznamenal:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motor911 10. 1. 2009 18:17

maciakba píše:otvarat fotky s klik + ctrl (v novej tabulke?)


staci stlacit na myske Scroll a stranka sa objavi na dalsej zalozke

ja pozeram vsetky fotografie na galerii, teda bez ohladu na nick, narozdiel od autorov, ktori sa riadia nickami
motor911
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rudi86 10. 1. 2009 21:08

ja si otevru vzdycky v nove zalozce, at nemusim furt klikat tam a zpet
Not as seen on TV
so
Welcome to the playground
- - - - -
Nikon D90 & fisheye 8/3.5 + 10-20 HSM + 35/f1.8 + 85/f1.8 + 85/f3.5 micro + 70-300 VR
Sony Xperia U
Škoda Felicia Combi - Laurin & Klement
rudi86
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riman 11. 1. 2009 21:27

Jde to bez problémů obejí novými záložkami. (Nicméně je pravda, že slušné stránky si kontext uchovávají, včetně situace, kdy se přihlašujete....)
riman
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků