Začněte hodnotit objektivně

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod allcomment 12. 2. 2010 12:32

Nikdy tu nebyl, dal první foto a hned hodnotil, ale to je povoleno až po třetí fotce snad? Kolega smazal všechny fotografie a pak musel čekat, až měl znovu tři fotky a pak mohl znovu hodnotit. Tak nechápu, že někomu to jde a ostatním ne.
allcomment
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pety 12. 2. 2010 13:33

V tom případě to taky nechápu. Posílám to "vejš".
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pety 15. 2. 2010 12:46

allcomment píše:Jak může tento uživatel hodnotit a komentovat, když má jen jednu fotografii ?


Jsou dvě možnosti:

1) může mít fotky v kategorii, která pro nás není viditelná
2) existuje jedna kategorie, kde toto omezení neplatí

Nic bližšího mi není známo.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod creat 17. 2. 2010 15:40

Ja hodnotím stupnicou len fotografie, ktoré sa mi páčia(6-10). A tie, ktoré sa mi nepáčia alebo sú nepodarené, tak tie ohodnotím len písomne, napr. aj kvôli tomu, aby som šikovnému fotografovi nedával hodnotenie 1 kvôli jednému nepodarku. A samozrejme niektoré fotky úplne ignorujem.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 17. 2. 2010 15:41

allcomment píše:Nikdy tu nebyl, dal první foto a hned hodnotil, ale to je povoleno až po třetí fotce snad? Kolega smazal všechny fotografie a pak musel čekat, až měl znovu tři fotky a pak mohl znovu hodnotit. Tak nechápu, že někomu to jde a ostatním ne.


To som si všimol aj ja.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eternity 20. 2. 2010 16:30

necitala som vsetko ale par prispevkov som si precitala a naozaj je to tak,hodnotit objektivne to sa na DA nepodari nikdy...pouzivat celu stupnicu...? ano ja ju pouzivam ale za cenu oplacania a urazok a hlupych komentov...vzdy to tu bude tak ze podpriemerne fotky budu vyborne...a niekedy ani nechapem ako sa mozu take podpriemerne fotky dostat do "top" a vlastne uz teraz chapem rozdavaju sa tu len 10...jeden druhemu chvali svoje shity a kazdy druhy je tu super fotograf ktory ma kazdy treti den fotku v "top"...takze zmenu v objektivnom hodnoteni na tomto portali cakat nebudem...
eternity
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod creat 25. 3. 2010 18:05

Dá sa odobrať(zmazať) hodnotenie ktoré som udelil? Ide o to, že jeden user fotku vymenil a ja som hodnotil tú prvú. Tá druhá sa mi ale nepáči, tak mi to príde blbé...
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 25. 3. 2010 18:59

Zkoušel jsi Upravit ten svůj příspěvek s hodnocením?
Pety
VIP uživatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků