obehrané téma multiidentit

Pravidla, FAQ, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod feliz 30. 5. 2008 13:49

...ještě jsem nikdy nepřispívala ve fóru a už snad ani nebudu, jelikož odezvy na změnu pravidel jsou jaké jsou...tím myslím žádné..Ale přeci jenom si to proteď neodpustím a ještě jenou apeluju na změnu v pravidlech a jejich úpravě tak, aby nebylo možné pro jednoho uživatele používat x identit. Poslední dobou klesá úroveň fotek na DA s roustoucí teplotou venku a přibývá uživatelů, kteří nekontrolovaně hodnotí pozitivně svoje vlastní práce. Už se to řešilo mockrát a já si moc dobře uvědomuju, že ani teď se nic nezmění, ale i tak to zkouším. Moje chuť do vkládání dalších fotek a vůbec i komentářů je skoro na bodu mrazu, tedy nule, tak by mě zajímalo, jestli je v dohlednu chystaná nějaká změna, nebo ne...? Jinak zdravím všechny:-)
feliz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tarwas 3. 6. 2008 10:00

Tady musí být ochota ze strany vedení, v galerii na autorevue jsme začali moderovat galerii a jedničkáři, vulgární útoky, nesmyslné fotky a pod. prakticky vymizely. Kdo tam chodí, tak musí říct, že poslední dobou šla úroveň hodně nahoru, jak díky kvalitním uživatelům, kteří tam přišli, tak eliminací konfliktů. Administrátoři přišli na způsob, jak eliminovat účty v galerii a hodně uživatelů si to už vyzkoušelo :) odhalovaní multiidentit nemusí byt zas takový problém, protože si kvůli pár desítkám nebude měnit ip a pak není problém druhý účet deaktivovat a hodnocení promazat. Na autorevue to funguje, mohlo by i tady...
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Migg 3. 6. 2008 10:27

Tak tak ochota musí být...a ta tu není..doufám, že vedení galérky za to jednou shnije v multiidentickém pekle!!! :-)))))
Migg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod THERION 3. 6. 2008 10:44

nebo to dopadne jako obvykle - zesmesnenim ztezujici si strany a jejim narcenim z ufnukanosti a neschopnosti unest kritiku. Jak je zde ostatne dobrym zvykem, ze ano :tleskani
THERION
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rok.zaruka 3. 6. 2008 11:41

V podstatě po příspěvku Migga a Theriona není co dodávat:-)
...dokud se budou slušněji řečeno "slabší" povahové stránky jednoho uživatele skrývat za jiné identity nebude nikdy na tomto servru klid. Kdo má všech pět pohromadě a má pouze jednu identitu a nedejbože má nějaké zkušenosti s focením,které uplatňuje v komentářích bude dicky v nevýhodě oproti multiidentikému monstru,které je na tomto servru nepostihnutelné...
Kdyby se admini zamysleli nad brakací této galerie,všimli by si že normální uživatel tady vydrží rok,max dva....pak ho přestane bavit bojovat s větrnými mlýny....bohužel většinou po takové době má i daný uživatel nějaké zkušenosti s focením a tudíž galerie přichází o kredit....není to škoda?

Tak myslím že všichni ufňukaní uživatelé kteří nesnesou kritiku by se tady měli vyjádřit;-)))))
rok.zaruka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Migg 3. 6. 2008 12:41

Tak se podepisuji (alespoń) pod příspěvek rok.záruky mluví mi z duše..ale sem již tak otrávený, že bych to tak pěkně nebyl schopen napsat..škoda, že to osoby povolané stejně k ničemu nevyburcuje a dál si budou jen mnout ruce jak přibývá uživatelů :-(((
Migg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Crazy Ivan 3. 6. 2008 13:03

Multiidentitaky bych utopil v rodinalu.
R09 - Zkáza megapixelů
Crazy Ivan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pety 3. 6. 2008 14:57

Dámy a pánové:

Moderátoři teď mohou moderovat galerii, tedy například mazat či upravovat vulgární či jinak nevhodné příspěvky. Stačí nás upozornit, je na to taková ikonka s vykřičníkem u každého příspěvku. Když to neuděláte, můžete si stěžovat třeba na lampárně Hlavního nádraží.

S multiidentitami se musíte obrátit na adminy, na to jsme malí páni, správa účtů nám nepřináleží. Jen bych rád upozornil, že pokud bych se já rozhodl založit si stovku účtů a navzájem si sázet desítky, tak podle IP mne rozhodně neodhalíte - tohle platí jen pro BFU. Navíc pod jednou IP se klidně mohou skrývat i desítky skutečných uživatelů - stačí si nastudovat heslo "NAT" někde v popisech běžných postupů na netu. Pokud tedy někde někdo odhaluje multiidentity podle IP, musí si být setsakra dobře jist, co dělá.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Migg 3. 6. 2008 15:19

Pety : využijte vykřičník... :-DDDD výbornej fór..jednou jedinkrát sem to využil když mi někdo nadrásal pod fotku obvinění, že není má, že sem ji ukradl..stalo se něco..ne nic...tyhle plky o nějaké snaze si schovejte pro Santu Klause ;-)))
Migg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 3. 6. 2008 16:56

Co se týče toho upozornění, tak bohužel ti Miggu musím dát za pravdu, zkoušel jsem to teďka a nějak mi to taky nechce fungovat...
zjistím, co se s tím děje, nebo jestli to je jen chyba u mě.
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pety 3. 6. 2008 18:02

Takže jak se zdá, s přechodem na Superfórum se některé funkce nějak vytratily - budeme to reklamovat. Díky za upozornění.
Pety
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků