Jakou kapacitu SD karet podporuje Nikon 3700?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Filip_Hanker (novy) 8. 10. 2005 11:41

Chcem sa spytat, ci niekto nevie, akej velkosti maximalne podporuje Nikon 3700 karty SD.

A v pripade, ze podporuje napr. do 512 MB (co som niekde cital, ale nie som si isty), je mozne vytvorit 2 particie s tym , ze jednu do 512 MB by vyuzival aj fotak, druhu len notebook?

//Mobil-man: upraven nazev threadu; Podpora SD kariet Nikonu 3700 nikomu nic moc nerekne
Filip_Hanker (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 8. 10. 2005 20:32

Je to jedno. :!: Podporuje počítač xy 80GB disk??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Petr.kkk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pety 9. 10. 2005 07:33

Petr.kkk: Tys opravdu v životě nenarazil na PC, jehož podpora velikosti harddisku končí na 126/31,5/7,8 GB? Je to otázka řadiče a BIOSu a dodnes se vyrábějí některé disky s možností přepnutí na malou kapacitu, aby je bylo možné v takových starších PC použít - Windows si pak už BIOS obejdou a pracují s celým diskem pomocí svého ovladače.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Návštěvník 9. 10. 2005 08:30

Pety píše:Petr.kkk: Tys opravdu v životě nenarazil na PC, jehož podpora velikosti harddisku končí na 126/31,5/7,8 GB? Je to otázka řadiče a BIOSu a dodnes se vyrábějí některé disky s možností přepnutí na malou kapacitu, aby je bylo možné v takových starších PC použít - Windows si pak už BIOS obejdou a pracují s celým diskem pomocí svého ovladače.s/quote]
A mám to :wink: Tomu nahoře jsi tím moc nepomohl. :!:
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Snoopy 9. 10. 2005 09:41

Tady http://www.dcresource.com/forums/archiv ... -2086.html pisi, ze jim v 3700ce funguje i 1GB karta.
Snoopy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 9. 10. 2005 10:03

Vite co, zajdete si do nejakyho obchodu, ze chcete vyzkouset, jestli by vam fungovala gigabytova karta.
No a kdyz pujde, tak je nejjednodusi si tu samou znacku potom koupit na webu.
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Filip_Hanker (novy) 11. 10. 2005 23:03

Dakujem, skusim sa na tie rady z daneho fora spolahnut. Vyskusat to v obchode sa mi zda svinstvo voci nim...
Filip_Hanker (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 12. 10. 2005 13:31

Filip_Hanker píše: Vyskusat to v obchode sa mi zda svinstvo voci nim...
No mozna jo, ale je to "nejspolehlivejsi".
A nekdy se da ta karta v kamenem obchode koupit levneji nez pres net, ale to jsou opravdu jen vyjimky (takze ja jsem vyjimka).
Mobil-man
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Filip_Hanker (novy) 21. 10. 2005 23:09

potvrdzujem, ze 1 GB karty Nikon 3700 vezme. Aspon v pripade "Apacer SecureDigital card 1GB HighSpeed" to rozhodne plati
Filip_Hanker (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 22. 10. 2005 18:52

Filip_Hanker píše:Dakujem, skusim sa na tie rady z daneho fora spolahnut. Vyskusat to v obchode sa mi zda svinstvo voci nim...


svinstvo je pýtať také nehorázne peniaze za " kus plastu "! Veď aká môže byť výrobná cena 1 pam. karty??? Pochybujem, že je to vôbec desatina predajnej ceny.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků