Fotohospoda

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Grimjaur 31. 12. 2018 09:32

Šťastné vykročení do Nového roku 2019 přeji všem. Radim
PF 2019.jpg
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pemar 31. 12. 2018 23:34

Tak chlapi, všechno nej do Nového roku !
Přílohy
7D394C97-876F-4530-ABAC-4760FB008D0F.jpeg
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 1. 1. 2019 01:34

Všechno nejlepší!
ForeignerOnEarth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod landov 1. 1. 2019 08:37

Tak PF 2019 a zaroven prva fotka v roku 2019 :-)
Obrázek
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Davidof 1. 1. 2019 09:18

Landov - jsi vzornej :-)

Pemar, FOE a všichni ostatní - kromě jiného ať se v Novém roce co nejvíc daří uchopit svůj čas do svých rukou a utrácet ho po svém. Třeba i fotografováním :-)

Aspoň občas ;-)
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod landov 1. 1. 2019 10:29

Rok sa zacal ako sa patri - odisiel mi posledny diel/noha na stative Triopo...dovod kupit novy stativ :D
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Davidof 1. 1. 2019 10:40

Poslední noha stativu ... tos vydržel dlouho a hodně :-) to už byl spíš monopod ;-)
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 1. 1. 2019 13:08

Jak může odejít noha na stativu? Já sice nemám Triopo (jeden čas jsem o něm uvažoval) a jsem sváteční stativový uživatel, ale musím zaklepat, že stativy mi fungují zatím bez poruchy.

Počasí už je zase na pytel, tak půjdeme jen s manželkou na novoroční procházku a zítra vyrážíme do Rakouska, tam snad bude počasí lepší.

Obrázek

V Jižním Tyrolsku bylo klasické “ažůro”, až na poslední den, ale to už jsme stejně odjížděli, v Rakousku tolik slunečních dni nebývá, ale je to skoro o tři sta kilometrů blíže.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod pavelmeli 1. 1. 2019 18:23

Taky přeji všem jen to nejnej, nejen zdraví, ale též hodně námětů k focení a techniku, co bude sloužit k plné spokojenosti. Landove, koukám, že máš podobně skvělý výhled z okna (pokud to bylo foceno z tepla domova...) :)

Obrázek

P.
pavelmeli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 1. 1. 2019 18:55

pemar:
zle som sa vyjadril - odisiel mi posledny diel na nohe stativu...ked som rozkladal stativ, tak mi proste ostal v ruke

pavelmeli:
presne tak, fotene z domu z balkona :-)
landov
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 1. 1. 2019 20:13

Nikdy se mi se stativem nic nestalo, ale k těm karbonovým jsem nikdy nezískal úplnou důvěru, byť mi třeba na prodejně v Šanghaji prodavač ukazoval, jak si na něj klidně stoupne a on ho unese. Já mám doma Mannfrotto, klasické bez karbonu, to je taková potvora těžká a stabilní, nedovedu si představit, že by na tom něco upadlo nebo prasklo. To si dovedu představit u svého nejoblíbenějšího (a nejlehčích stativu Sirui), na začátku jsem si dokonce myslel, že neudrží ani 70-200/4 a pak se ukázalo, že ho stačí rozložit, složit a dostatečně utáhnout a ono to funguje. Pořád ale u mne přetrvává strach, že se mi ten stativ při nějakém pohybu větru přepadne i se zrcadlovkou a objektivem (nikdy se mi to nestalo a mohu ho za hák k tomu určený zatížit třeba batohem s fotovýbavou).

Letos jsme si připili a já jsem šel hned spát, ten návrat z lyžovačky mne docela unavil, tak jsem se vykašlal na nějaké ohňostroje nebo odpalování petard. Takže nemám ani žádnou efektní fotku ohňostroje. Ani jsme toho moc nevypili, láhev Rosso Brunello di Montalcino jsme otevřeli včera k večeři a dopili až dnes cca před hodinou a na italský sekt (údajně lepší, než Moet&Chandon Imperial Brut) vůbec nedošlo.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod landov 1. 1. 2019 20:30

Moet som dostal na minule vianoce. Bol som v očakávaní, ktoré neprišlo. Nezbadal som žiadny rozdiel od slovenského Huberta.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 1. 1. 2019 22:03

Upřímně, já to také moc neocením, to takhle spíše červené vino, cognac nebo rum. U nás v ulici má obrovský úspěch obchod, který nabízí Prosecco, ale ani to není moje krevní skupina. Rozdíl sice poznám, ale pokud to od někoho nedostanou darem, tak to nekupuji.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod landov 3. 1. 2019 14:38

Pocuvam, ze skoro vsade naokolo je kalamita a u nas stale len par vlociek
Obrázek
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Obšák 4. 1. 2019 00:38

U nás je jen 5cm sněhu, je to bída.
Obšák
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků