Fotohospoda

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod bob222 20. 12. 2018 12:46

V BA práve tiež sype, samozrejme následná dopravná kalamitka musí byť! Bol som na otočku v Trnave, TT-BA cca 25 minút aj v snežení a zlej dohľadnosti, od konca BA do office v centre hodinku a pol, pekne krokom.
Ešte že mám dobré kúrenie a vždy pitie v aute. ;)
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dolgor 20. 12. 2018 12:58

V Brně napadlo o víkendu, krásně jsem si to užil na kole v okolních lesích. Teď zase padá a asi se neovládnu a zdrhnu z práce ;-)
Dolgor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pemar 20. 12. 2018 14:04

Já už mám dovolenou, ale sníh už nepadá a hlavně, nesvítí slunce, vizuálně se mi to nelíbí, žádná zimní pohádka.

Nejraději bych vyrazil někam do hor, ale to by nerozdýchala manželka, že by byla “sama na děti”, já bych přitom mohl vyrazit brzy ráno a večer už být zase doma. Hlavní důvod podle mne je, že přijede tchýně a já bych (zase) ujel, to by manželka musela vysvětlovat. Zatím manželka nechce slyšet na ani to, že bychom vyrazili s Micinou už 25. prosince do Alp, budeme moci jet až o den později, abychom si aspoň trochu tu maminku užili :-).
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod oldbas 20. 12. 2018 14:14

Taky začínám mít pocit, že manželka, děti a rodinných život s focení moc dohromady nejdou. Buď to jedno, nebo druhé. Obojí nejednou je dost trápení. A to ne že by mě nepustily, ale nemám na to utéct za zábavou a nechat je doma. Snad už se to příšt rok zlepší a budeme moc jet všichni společně. Pořádně jsem ji nezafotil už rok a půl (krajina).
oldbas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 20. 12. 2018 14:21

U Pemarovcov to majú prísne, ja vo veku Miciny som špekuľoval jak vymajznúť z domu, alebo jak rodičov vyhnať na chalupu bezo mňa a barák mať voľný.
Spoločné voľno s taťkou a mamkou sa mi vtedy moc "nezamlouvalo", a to som ich mal a mám rád.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 20. 12. 2018 23:23

Covece Pemare, tem detem je, jestli se nepletu 14, ne li vic. V tom veku jsem byl v pohode sam doma, navic velmi rad, ze rodicove "neprudi". Tak mi nerikej, ze si to nedokazes patricne osefovat. To ses u me mrtvej Homolka teda :)
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dolgor 20. 12. 2018 23:29

Neříkala manželka, že by byla "na děti sama"? Dětem, hádám, je buřt, kde je táta. Hlavně že je nebudí v 6 a nemusí se převlíkat z pyžama. :D
Dolgor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pemar 21. 12. 2018 06:57

Babička je specifická, dokáže své okolí přivést k šílenství, je líná udělat krok a děti jí musí posluhovat. Má raději syna, Micina je pro ní moc chytrá a samostatná, nezapadá do jejího vidění světa.

Jinak trefa, vstávání není u puberťáků populární, ideální je strávit den v posteli s něčím dobrým k jídlu a pití (do postele).

Takže Micina nakonec ráda opustí svůj pelíšek a vyrazí se mnou Alp, kde si zalyžuje a pak jí budou také v hotelu rozmazlovat.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 21. 12. 2018 07:39

Tak ono aj príliš akčná svokra nie je moc terno. A hlavne ak má dojem, že aktuálne nezamestnaný oddychujúci chlap je pozvánka do pekla!
Našťastie to mám vzdialené asi 250 km... :D
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Grimjaur 21. 12. 2018 10:19

PL má recht, někdy od 13 jsem rodiče moc nemusel. S jediným člověkem jsem vyrážel ven na vandry a to byl děda, v terénu Jarek, protože dědu snesl jen doma. Fotili jsme společně a toulali se po památkách. od 15 první rocková, posléze metalová skupina a doma jsem byl jen přespat (z téhle muziky fotřík na rozdíl od dědy divočel). U každého je to prostě jinak. Ale dost vzpomínek.
Přeji všem krásné Bílé a Veselé Vánoce

veselé vánoce.jpg
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod landov 21. 12. 2018 11:33

Napodobne, Stastne a Vesele...a PF 2019 !!!
landov
Expert

Odeslat příspěvekod FXE1 21. 12. 2018 14:13

Prajem Vám
Přílohy
P1100419web .jpg
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 21. 12. 2018 15:16

Tak hodne sily v pristim roce. Na porazeni kognitivni disonance ji u nekterych jedincu stale neni dostatek.
Přílohy
IMG_20181221_151337.jpg
IMG_20181221_151337.jpg (85.97 ) Zobrazeno 1160 krát
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FXE1 21. 12. 2018 17:12

No, stáva sa, aj bežné želanie môže dopadnúť všelijak :)

https://www.zomri.online/2018/12/18/stava-sa/
FXE1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod landov 21. 12. 2018 18:06

:D
landov
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků