Fotohospoda

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 14. 5. 2019 11:46

bob222 píše:Boli ste koštovať v pivovare na námestí? :D


Hej, 1-2x za rok vyberieme nejaky pivovar, ci fajn podnik, kde mame exkurziu + dobre jedlo a pivko... a debatujeme o foteni a vselicom inom. V Trencine nam personal zohnal karty, tak sme si popri tom aj zahrali.

Liptovar bol zatial asi najlepsi - mali perfektnu prehliadku a pridali aj nieco navyse (pivovicu)

IMG_0106.jpg


IMG_0170.jpg
Ondrej Bobek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DUDISKO 14. 5. 2019 13:53

jo,, tam som bol :-) aj balenie ich tretinkových 16tok pivečiek som si zobral.. iná jazda :-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 18. 5. 2019 21:10

Dnes jsem byl fotit sport s portrétním sklem:

Obrázek

Vyloženě mne to bavilo.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod landov 19. 5. 2019 05:50

Ja som bol vcera trosku postreetovat s 35/1,8S
Obrázek
landov
Expert

Odeslat příspěvekod cport 19. 5. 2019 07:54

To v tom odkazu je zrejme vycuc z https://www.imaging-resource.com/news/2 ... ill-return

Ale v zasade souhlasim s tim, ze existuje nejake procento lidi, kteri preferuji opticky hledacek. Pak nejake procento lidi, kterym je prakticky jedno, jestli foti elektronickym a nebo optickym hledackem. No a pak ten zbytek :) Pokud Pentax zustane jedinym vyrobcem s optickym hledackem, muze to nakonec tu jeho pozici jeste posilit. No a pokud bude chtit prejit na elektronicky hledacek, klidne muze mit telo stylu KP a nemusi resit dalsi radu objektivu.
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 24. 5. 2019 13:52

Kam sa zberate fotit cez vikend ?
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Davidof 24. 5. 2019 13:56

Já možná zkusím nějak pojmout Krále Šumavy, ale je to hodně roztahané a koleno zatím není úplně OK.
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod landov 24. 5. 2019 16:26

Ja sa zajtra pozriem na jazdecke preteky a poexperimentujem s eye AF.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Davidof 24. 5. 2019 16:40

Myslíš, že bys s tím fotil akci ? To by byla paráda, pokud to bude foťák stíhat.

To budou dostihy nebo překážky ?
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod landov 24. 5. 2019 17:09

No, pravdupovediac eye af asi nebude fungovať, skôr to bude o face af, aj keď uvidím ako si poradi s ksichtom pod prilbou.
a budú to prekazkove preteky.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 24. 5. 2019 17:13

Zítra je hodně akcí, mimo jiné Veteráni pod zámkem v Dobřichovicích, v Praze na Letné jsou Africké trhy, Autoklub ČR pořádá tradiční XIII Sraz a výstavu historických vozidel, na Tyláku je Jahodobraní a v neděli Nikon škola organizuje Fotografování jídla a foodstyling ve studiu Chefparade v Holešovicích.

Já se ale v sobotu chystám na mysliveckou akci do Ralska a v neděli jsem chtěl zajít do Foto Škoda vyzkoušet 28mm a 35mm objektivy, ale to bude záležet na Micině, potřebuji ji jako figurantku a ona hraje nějaké mistráky ve volejbalu, takže se obávám, že to zase budou hrát do večera, jako ten turnaj, co minule vyhrály. Chci zkusit Sigmu 28mm, Sigmu 35mm a Zeiss 35mm. Ještě se ale podívám na flickr, chtěl jsem to koupit kvůli fotkám rodiny na gondole, podívám se na podobné fotky, jestli by nestačil Nikon 14-24/2.8 nebo jestli nemám spíše koukat po 24mm.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod landov 25. 5. 2019 13:48

landov píše:No, pravdupovediac eye af asi nebude fungovať, skôr to bude o face af, aj keď uvidím ako si poradi s ksichtom pod prilbou.
a budú to prekazkove preteky.

Online z pretekov (prestávka na pivo) : eye af 0 bodov, face af tiež nepouzitelny. Takže idem ako stále na afc+dynamic af. Mam Z6 + 300 PF
inac bolo fajn aj cez prestavky :-)
Obrázek
landov
Expert

Odeslat příspěvekod Pavel Breit 25. 5. 2019 22:02

Aktuálně se věnuji architektuře
Přílohy
P5250388.jpg
Pavel Breit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidof 26. 5. 2019 05:30

Čůzy jedny ... se tam nakrucujou a fotka kašny je v čudu :-(

Ty turisti dneska neví co roupama
https://www.zonerama.com/Davidoff/190455
Davidof
Expert

Odeslat příspěvekod landov 26. 5. 2019 05:30

Zopar cvakov zo vcerajsich pretekov. Z6+300PF
Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
landov
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků