Sony a6300: Wifi přenos do PC

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Zeratulcz 26. 4. 2016 12:41

Ahoj, mám nový foťák a6300. Předtím jsem nic od sony něměl.
Jsem docela zděšený, jak pomalu se stahuje obsah karty do pc pomocí wifi.
Dvě minuty trvá spárování spojení s PlayMemories Home a potom se každá fotka stahuje asi minutu. U videa se nedá dočkat konce.

Foťák stavím do těsné blízkosti k routeru asus rt-n18u. 2x jsem ho restartoval a dvakrát na pc přeinstalovával PlayMemories home. Rychlost přenosu je katastrofální. Vůbec se to nedá používat. Navíc program PlayMemoriesHome na pc během importu nereaguje a hlásí to program neodpovídá.
Potom, co se dokončí stahování, teprv se program zase rozhýbe.

Je to strašná hrůza. 5 fotek = 5 minut

Docela mě to mrzí, rotože foťák by měl podporovat vysokorychlostní wifi a mělo by to fičet rychlostí blesku.

Přitom na dálkové ovládání z telefonu, odesílání fotek do telefonu jde jako po másle. Bez prodlev
Zeratulcz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Branox 27. 4. 2016 15:07

No na A6000 je to to iste, by som cakal ze na A6300 to bude uz na inej urovni...
Branox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 21Petron 27. 4. 2016 18:56

A jak jinak funguje A6300, je ostření rychlé a přesné? A jak vypadá ostrost a další parametry? Mám A6000 a vždy přenáším data přes kabel. WIFI se moc nepovedlo.
21Petron
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zeratulcz 28. 4. 2016 09:42

hmm, stěžoval jsem si už na supportu sony, doporučili mi, abych to zkusil ještě na jiném PC a v jiné wifi síti. Pak mám prý zkusit taky vyresetovat fotak do továrního nastavení.
Zeratulcz
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků