Portrétní foto - Praha - doporučte

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod h2015 28. 1. 2015 20:58

Zdravím, hledám někoho, kdo by mě vyfotil pro účely seznamky. Včetně nějaké úpravy zevnějšku, abych na fotce vypadal trochu atraktivně. Pokud by byla možnost na tu dobu zapůjčení nějakých oděvů či doplňků, které vypadají dobře, bylo by to super (na tohle fakt moc nejsem). Ale není podmínkou. Nemůžu do toho moc investovat, tedy spíše něco levnějšího. Může to být v interiéru i exteriéru. Hlavně mi jde o to, abych na fotce vypadal dobře (lépe než v reálu :)) a upoutal pozornost. Digitální výstup (stačí i v poměrně malém rozlišení - pro web - tedy nemusí to být focené nějakých extra drahým vybavením). Můžete mi, prosím, někoho doporučit s rozumnými cenami v Praze? S jakou částkou mám asi tak počítat? Díky.

H.
h2015
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bob222 28. 1. 2015 21:01

to nemáš kamoša s foťákom? Ak chceš profi výkon a aranž (nadajbože aj korekcie a retuš), nikdo to nebude robiť za hubičku, že to chceš na net v 800 x 600 nikoho nebude zaujímať, robota je s tým rovnaká.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 28. 1. 2015 21:21

Souhlas, kor v Praze :)
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod h2015 28. 1. 2015 21:29

Chápu, že to nebude úplně za hubičku, ale prostě hledám něco levnějšího za cenu měnší kvality (nemyslím jen technické jako rozlišení), třeba někoho, kdo s tím začíná a zatím nemá "profi" ceny. Nebo to dělá jako pásovou výrobu a tak má nižší ceny. Odhaduji, že je to tak na 30 minut práce (možná mám špatnou představu). Retuš ani nechci, stačí mi, co vypadne z foťáku. Mohu si případně něco pak doladit sám, ale stejně to na fotce 120x150 px nebo tak něco nebude moc vidět. Na seznamkách jsou běžné spíše takovéto minináhledy než 800x600 px.

Foťák mám i já, ale nemám moc vkus a nápady. Portréty jsem nikdy moc nefotil a fotit sám sebe na samospoušť jsem zkoušel, ale dopadá to hrozně. Nikoho, kdo by se o to alespoň trochu zajímal, nemám.
h2015
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cport 29. 1. 2015 00:24

zkus fotopatracka.cz
cport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Callgaro 29. 1. 2015 23:06

A myslis že se udělá cvak a je hotovo? Tohle je prostě rachota na hodku dvě při focení a další minimálně hodinu u PC. Takže to máš tak za 1000 ceskejch. Bohužel nejsi holka, jinak by stačilo ukázat prsa a měl bys to gratis :-)
Callgaro
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků