Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod pemar 19. 10. 2017 09:45

To znám, tohle vidím (a nemám foťák) na cestách často, stejně jako vidím zajímavé lidi nebo situace. Beru to tak, že je fotografování koníček a ne priorita.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 19. 10. 2017 09:51

lukas_highenergy.cz píše:Takl jsem včera vyrážel do Norimberku o něco dříve, než obvykle a na Rozvadově sem byl už kolem 7:00 a teda po cestě sem míjel uplě neskutečně fotogenickou nízkou mlhu. No a po cestě zpátky sem byl pro změnu na Rozvadově kolem 19:00 a stejně super mlhu sem míjel na Německý straně...Nejhroší je, že člověk uplně vidí ty fotky, ale nemůže s tim nic udělat :-(

Tak toto poznám úplne presne!
Ráno vyrážam do Bystrice, na viadukte hrad Beckov nádherne zaliaty ranným slnkom a ja len tak slintám. Prípadne lokálne hmly od Moravy v okolí VW Devínska, to je niekedy paráda... sa na to pozerať v rannej zácpe... :(
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 19. 10. 2017 10:05

to pemar: Já už se tim taky nestresuju, mam spíš jako takovou klasiku. A když tam jedu fotit, tak je mlha pryč. Ale už sem si říkal, že si jednou zabalim ráno jako na služebku, do kufru ale hodim foťák a tu mlhu překvapim, zastavim a půjdu fotit... :-D

bob222: Koukám, že je to všude stejný...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod ondrasheq 19. 10. 2017 10:13

Není, já už tahám CSC všude. Je škoda promarnit tyhle random příležitosti.
Ale mám jinej zásek - už několikrát jsem viděl perfektní street fotku. Ale strach mi nedal to cvaknout, nedalo by se to nenápadně. Tyhle zůstanou jen v paměti.
Si říkám, jak někteří borci fotí demonstrace, války, aparát těm agresorům cpou až do ksichtu a pohoda. Viz i nominace na CPP, který tady evidentně nikoho nezajímají, protože pod nimi není napsaný, čím to bylo vyfocený a tak se není o čem bavit :D
ondrasheq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 19. 10. 2017 10:15

No jako že bych zastavil na dálnici v odstavnym pruhu, výtáhl zrcadlovku a v obleku šel na pole hledat nejlepší místo na focení? :-)
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod ltokar 19. 10. 2017 10:17

lukas_highenergy.cz píše:Nejhroší je, že člověk uplně vidí ty fotky, ale nemůže s tim nic udělat :-(

gopro na auto na vsetky strany :-)
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 19. 10. 2017 10:20

My tady meli oranzovy slunce asi 3x vetsi nez je doopravdy, to asi v 7:30 kdyz jsem jel do skolky a v 7:45 uz po tom bylo *****. Ted jedu sluzebne na 13:00 do Mikulova, rozlozim si telo a skla do aktovky a zkusim neco vyfotit. Skoda ze nemam nejakou bezzrcadlovku od Olympusu, to by byla jina efektivita. :(
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 19. 10. 2017 11:10

ondrasheq píše:Si říkám, jak někteří borci fotí demonstrace, války, aparát těm agresorům cpou až do ksichtu a pohoda. Viz i nominace na CPP, který tady evidentně nikoho nezajímají, protože pod nimi není napsaný, čím to bylo vyfocený a tak se není o čem bavit :D

Samozrejme väčšina z nás tie fotky videla, tak čo by si chcel riešiť? :D
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 19. 10. 2017 11:17

Tady taky nevim, co řešit. Nominace sem si prohlídnul během oběda a kafe. Je tam cca to, co sem čekal (rámcově, ne konkrétní fotky), nic mě nijak zásadně nepřekvapilo. Taky nevim, co přesně řešit...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod sesty 19. 10. 2017 11:31

Fotky jsem viděl a nelíbí se mi.
sesty
Návštěvník

Odeslat příspěvekod landov 19. 10. 2017 13:17

bob222 píše:Tak toto poznám úplne presne!
Ráno vyrážam do Bystrice, na viadukte hrad Beckov nádherne zaliaty ranným slnkom a ja len tak slintám. Prípadne lokálne hmly od Moravy v okolí VW Devínska, to je niekedy paráda... sa na to pozerať v rannej zácpe... :(

Preto som nebol lenivý a zobral zrkadlo (Spišský hrad) :-P
Obrázek
landov
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 19. 10. 2017 17:34

landov píše:
bob222 píše:Tak toto poznám úplne presne!
Ráno vyrážam do Bystrice, na viadukte hrad Beckov nádherne zaliaty ranným slnkom a ja len tak slintám. Prípadne lokálne hmly od Moravy v okolí VW Devínska, to je niekedy paráda... sa na to pozerať v rannej zácpe... :(

Preto som nebol lenivý a zobral zrkadlo (Spišský hrad) :-P
Obrázek

To je super, ale ja som fakt nemal kde zastať....
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 19. 10. 2017 18:34

Olympus 45/1.2, 390g, $1200
Olympus 17/1.2, 410g, $1200

To je celkem dost.
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 19. 10. 2017 19:18

Vaha by mi nevadila, skor naopak. Cena je ale ... no to je trochu pain m4/3. Clovek musi pre dosiahnutie niektorych vysledkov kompenzovat maly snimac drahymi sklami. Ak toto nevyriesia vyrobcovia tretich stran, moze to byt celkom problem ...
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 19. 10. 2017 19:25

Jojo ty ceny m43 taky vnimam jako zasadni problem.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků