Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod bob222 9. 3. 2018 10:46

Geniálnu maskáčovú scénu na toto téma mal Ali G in da house.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ganec 9. 3. 2018 16:38

bob222 píše:
Davidof píše:
pemar píše:Gymnastky jsou na můj vkus hodně vyhublé.


Asi jsem měl uvést, že jsou ve věku 6-12 let ... :-)

:D :D
hlavne aby mali "mihalnice" :D

Inak o tejto pingpongistke (čo bola na Majstrovstvách Slovenska) som si tiež myslel že má 12, ale vraj je ročník 2002:
Obrázek
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pemar 9. 3. 2018 16:56

Hezké postavy mají volejbalistky.
Přílohy
AB3CCE3C-6554-48ED-8B1C-4C69D5D1E43C.jpeg
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod landov 9. 3. 2018 18:01

Pemar: to ano, volejbalistky su TOP
Obrázek
landov
Expert

Odeslat příspěvekod pemar 9. 3. 2018 18:30

Hlavně ty plážové.
Přílohy
C7E4775D-1D04-4F35-A221-12C699D3B05E.jpeg
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 10. 3. 2018 21:24

Krasny slunny den a clovek hned narazi na zakomplexovaneho idiota v plechovce :roll:
Obrázek
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 10. 3. 2018 23:02

Fu, to vypadá na milimetre. Na bicykli som to zažil moc krát. 6 stehov na čele hovorí svoje.
bob222
Pokročilý


Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 11. 3. 2018 08:51

No ja znam tohle z doby, kdy jsem trenoval na silnicce a precejenom na tom kole toho cloveka nekdo predjizdi porad. A zatimco treba v Italii (sever) nebo Nemecku jsou na to ridici zvykly a kola objizdeji, tady to bylo celkem o hubu. Teda nekdy. Ale furt lepsi jak Korsica :-D Kazdopadne tohle jsou presne duvody, proc me to porizeni motorky az tak nelaka...

Zas na druhou stranu to co tady obcas predvadeji cyklisti (specialne ve mestech) a motorkary (prevazne na silnickach) je taky na presdrzku a jak jejich pokus o sebevrazdu. Ale ja myslim, ze tady je to dany mentalitou a ve vysledku je skoro jedno, jaky prostredek dany jedinec pouziva.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod landov 11. 3. 2018 08:56

Bicykel mam rad, roky sa venujem MTB (pokial cas dovoli), ale cestu pouzivam naozaj iba na presun do lesa.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 11. 3. 2018 08:57

Kazdopadne co by me lakalo pro radost, je nejaky Caterham nebo neco na te bazi. Ale to uz je bohuzel financne dost mimo, narozdil od te motorky, takze snad jednou.... :-D
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod ltokar 11. 3. 2018 08:58

Oblubena zalezitost mnohych vodicov je predbehnut cyklistu a hned zahnut doprava :( .. nie raz ide aj skoro o zivot.
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 11. 3. 2018 09:00

Landov: Ja jezdim pres leto tak 3x tydne do prace na mtb (20+20km). Z 20km mam 2 km po silnici a v jednom miste musim podjet pod viaduktem, kde je to zuzene a navic v zatacce. A to vzdycyk trnu a koukam, jestli za mnou neco nejede a pripadne me dovre vidi (pro Prazaky mezi Barrandakem a vjezdem do Prokopaku).

Jinak driv sem trenoval celkem dost a jezdil sem na silnicce zavody, ale to bylo jeste na stredni a na zacatku vysoke. Od te doby uz jen to MTB a ted se dvema detma spis nic :-D
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Dolgor 11. 3. 2018 10:20

Ja se silnicim na MTB vyhybam jak jen to jde, ale ne vzdycky je to v lese lepsi, vcera jsem se z nej vratil jako prase. A dlouho to nebude lepsi, protoze vsechny vjezdy do lesu okolo Brna jsou rozbahneny pakama v SUVckach. ...Jinak imho je na silnicich velky problem v tom, ze nekteri ridici vubec netusi, co je predvidavost. V Brne je 90 % kanalu zapustenych 5-10 cm pod silnici a kdekterej ridic si mysli, ze jim cyklista projede. Cyklista se zdravym rozumem rozhodne ne.
Dolgor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rodri 11. 3. 2018 10:28

Petr Luňák píše:Krasny slunny den a clovek hned narazi na zakomplexovaneho idiota v plechovce :roll:
Obrázek


PL, nic ve zlým, ale proč si mu neuhnul trochu doprava, místa je tam dost. Ja to tak dělam běžně, když se na mě tlačí motorkař, uhnu mu ke kraji aby nemusel přes plnou, když jedu na motorce, uhýbám autařům stejně.A většinou nemám problém. Nechci tě poučovat jak máš jezdit, jen mi z tý fotky přišlo, že u krajnice místo bylo.
rodri
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků