Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 15. 1. 2018 21:13

Radku, ty na sebe radsi moc neupozornuj - buh vi, co ma na tebe....
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 15. 1. 2018 21:14

Představte si, jak by bylo na světě krásně, kdyby byli všichni tak dokonalí a bezchybní jako Luňák. Konečně by se mohli mít všichni lidé rádi a mohli by si sebe vzájemně vážit, protože by neměli chyby, za které je nutné ty ostatní spražit a potrestat. Vždyť je to přeci tak snadné být bezchybný. Když to dokáže Luňák, tak by mohli všichni, jen chtít. Na světě by neexistovala nepoctivost, podvody, manipulace, lidi by nelhali a nekradli, neubližovali si a byli by všichni čestní a výkonní. A kdyby měl přeci jen někdo nějakou chybičku, tak by ho hned všichni zmlátili tak, že by se té chybičky okamžitě rád dobrovolně zbavil, aby nedostal do držky znovu. Všichni lidi by svorně respektovali spravedlivé právo silnějšího, ctili by zákony volného pádu a fotili by f/1.4 objektivy na plnou díru. Prostě krásný svět, ve kterém by byli všichni krásně stejní. Jako vojáci na buzerplacu.
ForeignerOnEarth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 15. 1. 2018 21:41

Proboha PL, napsal jsem, ze jedine kdy si pamatuju, ze sem jel v leven pruhu nejak dele, i kdyz byl pravy volny bylo pred lety brzo rano a o vikendu a to jeste z duvodu, ze byl pravy rozbity a fakt to nebylo zrovna bezpecny.


Reagoval si na me video, kde se rozciluji nad tim, ze nekdo jede v levem pruhu, kde nema co delat, pokud zrovna nepredjizdi. A reagoval si slovy, ze v nem jezdis take, cituji: "na dálnici tak v ČR jezdim běžně taky, pokud pravý pruh připomíná tankodrom". Tedy zadny vikend, zadne brzy rano, zadne Nemecko. Ty si vazne charakter k pohledani. Nech me hadat, ze ty take fandis tomu panovi, co nosi falesne bryle?

ForeignerOnEarth píše:Představte si, jak by bylo na světě krásně, kdyby byli všichni tak dokonalí a bezchybní jako Luňák...


To mi pripomina LHE, kdy v naprosto stejnem stylu zacal vypisovat, ze jsem pry "nejspravnejsi motorkar na svete" a ze si to pry o sobe i myslim. Opet se timto dostavame k citatu: sarkasmus je posledni utociste tech, kteri prohrali :tleskani
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigglesO27 15. 1. 2018 21:55

Taky bych se styděl furt jenom předjíždět, ať na K3 nebo v autě, jedině v odstavným pruhu, když tam není, tak zcela mimořádně po krajnici. Zabij bobra, zachráníš strom! A imperialistům zalejeme hrdla naší mírovou ocelí!
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 15. 1. 2018 21:59

Pochopitelně, všichni prohráli a Luňák jako vždy vyhrál. Celé toto diskusní fórum bylo založeno jen kvůli tomu, aby mohl Luňák vyhrát. A ještě taky Ganec, ten taky furt vyhrává zase v jiné dispiclíně. Vůbec celý svět existuje jen proto, aby měl kde Luňák vyhrát.
Pravda je, že Luňák věděl, že není úplně dokonalý, měl jednu chybičku a tou bylo příliš velké sebevědomí a nedostatek pokory a skromnosti. Ale už na tom pořádně zapracoval, takže teď už konečně může po pravdě vykřikovat do světa, že už je úplně dokonalý.
Sorry, ale já mám trénink i z reálného života, takže bych mohl Petra inspirovat. Jeden kolega zcela vážně říká - cituji: "Já si dávám velký pozor, co říkám, takže když něco řeknu, tak mám vždycky pravdu. Měl jsem pravdu vždycky v minulosti a budu ji mít vždycky i v budoucnosti. Takže bych navrhoval, abychom si efektivně ušetřili čas. Pokaždé, když něco řeknu a vy si myslíte něco jiného, než já, můžete s klidným svědomím okamžitě jakýkoliv názor, který je s tím mým v rozporu, úplně zapomenout a převzít ten můj. Ušetříte si strašnou spoustu času, který můžete věnovat tomu, že se pokusíte být tak výkonní jako jsem já. Můžu vám garantovat, že tohle je stoprocentní recept do jakékoliv situace v budoucnu a nechám vás přebírat mé názory zcela nezištně a zdarma. Stačí jen když už nikdy neřeknete nic, co by bylo v rozporu s tím, co jsem řekl já."
Takže tady fakt PL ještě má co dohánět. Zatím je na téhle Zeměkouli opravdu pouze až druhej. Mám tu čest znát oba finalisty, to se hned tak nepoštěstí.
ForeignerOnEarth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 15. 1. 2018 22:13

No hezky Tomasku, moc hezky, sikovnej si. Uz sis to po sobe precetl alespon trikrat?
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 16. 1. 2018 05:30

Ano PL, pokud pravy pruh pripomina tankodrom, tak prejedu do leveho a neresim. Tykalo se treba par set metru useku pred mostem na dalnici na MB, kde byly asi 10 cm hluboke diry (pemar potvrdi) a ja nemam offroad. Taky do leveho pruhu prejizdim, kdyz v pravem lezi klada, prejete zvire, vysypany naklad z kamionu nebo tam polaci meni pneumatiku.... Ale muzes si to predstavit, ze objizdim prekazku, coz je i tak spatny povrch, ze to tam s beznym autem nedam. Staci takto? Zkus radsi, ze sem hodil dve tuzkove baterie do komunalniho odpadu.

-- 16. 1. 2018 05:31 --

Jo a ze kdy je ten post? Ja jen, at se muzu zasmat, jak dlouho si takove blbosti pamatujes... Tu cast s politikou vynechavam, jak sem psal, to sem nepatri a sveho vybraneho kandidate muzes urcite propagovat jinde efektivneji.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod hoax 16. 1. 2018 05:43

Petr Luňák píše:No hezky Tomasku, moc hezky, sikovnej si. Uz sis to po sobe precetl alespon trikrat?

Sarkasmus je posledni utociste tech, kteri prohrali ? :)
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 16. 1. 2018 07:53

Jako sorry, nečakal som niekedy že to sem napíšem, ale nevrátime sa radšej k rumu a pohorkám?
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ganec 16. 1. 2018 08:30

ForeignerOnEarth píše:Jeden kolega zcela vážně říká - cituji: "Já si dávám velký pozor, co říkám, takže když něco řeknu, tak mám vždycky pravdu. Měl jsem pravdu vždycky v minulosti a budu ji mít vždycky i v budoucnosti.
A má bezzrkadlovku? :--

Inak fakt sa to dá (mať "vždycky pravdu").
Sám sa čudujem, že za celý čas čo píšem na gancovky, ste tam našli len jednu jedinú chybku (vďaka ktorej si už dávam dobrý pozor už aj na cudzie tvrdenia, nielen na tie svoje). Len treba byť vo forme (byť dobre vyspatý, alebo nebyť rozrušený napr. kvôli nešťastne prehratému zápasu, ..) a hlavne "nemať to na háku" ^^
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 16. 1. 2018 08:34

LHE: ano Lukasi, jeste vic to po Gancovsku dovysvetli. A priste vic premyslej, nez neco napises, nebudes to pak v budoucnu muset upravovat a delat ze sebe...vsak ty moc dobre vis co.
Post je v tomto vlakne, tak se snaz.

hosx: a co s tim? Foe vecne argumentovat nedokaze, tak to zkousim jeho reci.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozakm 16. 1. 2018 08:36

bob222 píše:Jako sorry, nečakal som niekedy že to sem napíšem, ale nevrátime sa radšej k rumu a pohorkám?


Nebo spíš k "Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?"
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod smikoto 16. 1. 2018 09:39

Hehe 3dny na lyžích a fakt to tady jede :D
smikoto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 16. 1. 2018 10:05

hoax píše:
Petr Luňák píše:No hezky Tomasku, moc hezky, sikovnej si. Uz sis to po sobe precetl alespon trikrat?

Sarkasmus je posledni utociste tech, kteri prohrali ? :)



Vitej v klubu krivaku (a nemyslim klub fanousku kozene bundy) :-D

-- 16. 1. 2018 10:09 --

Takze panove, vzhledem k tomu, ze se nam to opet zacina zvrhavat a chodi stiznosti, ze tohle uz je moc, tak tema ukoncujeme a dalsi prispevky na tema "kdo je krivejsi krivak" a "kdo jezdi v jakem pruhu na dalnici" leti do kose. Kdo chce pokracovat muze pres zpravy s tim rizikem, ze ho muze druha strana ignorovat...

kozakm: Hele ja bych nedrazdil Gance bosou nohou :-D
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod reign 16. 1. 2018 10:59

...no to ses ale samozřejmě zbaběle odkopal, Lukáši...
Ach jo, až mi to je líto.
Kluci, nějaké solidní zdroje k FF CSC Nikonu?

bob222 píše:Jako sorry, nečakal som niekedy že to sem napíšem, ale nevrátime sa radšej k rumu a pohorkám?

Bobe, jsem normální, když mi víc jel 8 letý Bacardi než Ron Zacapa 23 y solera centenario bla bla bla?


No a add pohorky - poradíte mi levné (do 2k) boty pro dceru 10 let (ovšem atletická postava 152cm) do Tater?
reign
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků